Рідини для гальмівних систем.

Гальмівна рідина є частиною гідравлічної гальмівної системи. Іншими словами, це інструмент передачі тиску від головного гальмівного циліндра на колісні гальмівні диски. Рідини, які не стискаються, сприяють швидкій передачі тиску. Однак якість цього залежить від властивостей рідини та її складу. Яку гальмівну рідину заливати, і як не помилитися під час її вибору? Про це - далі в статті.

Гальмівна рідина і критерії якості.

Безумовно, гальмівна система повинна буди справна завжди, це не обговорюється. Адже від її функціонування залежить життя водія і пасажирів транспортного засобу. Так, неякісний антифриз або олива можуть погіршити роботу двигуна, а гальмівна рідина низької якості може стати причиною аварії. Головний критерій якості гальмівної рідини є її точка кипіння: чим вона вища - тим краще буде працювати гальмівна система. Властивості рідин для гальмівної системи повністю залежать від  речовин, що в ній містяться. Найбільш якісними визнані гальмівні рідини класу DOT.

Гальмівна рідина класу 4 складається зі з'єднання складних ефірів і борної кислоти. Останній інгредієнт гарантує вологостійкість. Гальмівна рідина DOT 4 підтримує заданий рівень температури кипіння протягом тривалого часу, а також забезпечує тривалий термін служби гальмівної рідини.

Гальмівна рідина відгуки!

Виходячи з відгуків покупців, багато автомобілістів віддають перевагу продукції ХАДО. І це не дивно, адже фірмова гальмівна рідина, ціна якої формується виходячи виключно з її якості, а не імені бренду - це, на сьогодн рідкість. Гальмівні рідини виробництва ХАДО відрізняються високою якістю, забезпечують надійне та безпечне функціонування всіх видів гальмівних систем машин.

Де купити гальмівну рідину високої якості за прийнятною ціною?

Якщо ви хочете придбати якісну гальмівну рідину, заощадивши час і гроші, зробіть це в режимі онлайн. Гальмівна рідина DOT 4, купити яку ви можете за найдемократичнішою ціною, відмінний сервіс та широкий асортимент продукції - все це інтернет-магазин автохімії на сайті xado.ua.