Антифризи - охолоджуюча рідини для двигуна

Охолоджуюча рідина антифриз.

Багато автомобілістів не вважають охолоджуючу рідину важливою складовою системи, тому до її заміни відносяться безвідповідально. Така безпечність, звичайно ж, - серйозна помилка. Адже саме завдяки охолоджуючій рідині забезпечується оптимальний тепловий режим роботи двигуна. Згідно зі статистичними даними, близько 40% відсотків несправностей двигуна так або інакше пов'язані з системою охолодження. Тому всім автомобілістам, які бажають подовжити термін експлуатації агрегатів авто і заощадити кошти, рекомендується підходити до вибору охолоджуючої рідини як найбільш відповідальніше. Як підібрати хороший антифриз? Про це - далі в статті.

Властивості і види антифризу ХАДО.

Сучасним антифризам ХАДО властивий підвищений рівень ефективності охолодження двигуна. Їх застосування гарантує утворення захисного шару тільки в місцях утворення корозії. Таким чином, використання даних засобів не загрожує погіршенням тепловідведення. Перш ніж купити антифриз, потрібно розібратися в типах даної продукції.

Існує кілька видів антифризу. Традиційно охолоджуючі рідини розділені за класами та кольором. Синій антифриз є гарантією безперебійної роботи системи охолодження протягом 2-х років. Синій антифриз-концентрат сумісний зі стандартними етиленгліколевими рідинами синього кольору. Зелений антифриз гарантує відсутність поломок в системі охолодження на 3,5 років. Антифриз G11 повністю безпечний для алюмінію і його сплавів. Зелений концентрат антифризу сумісний з автомобільними рідинами, пофарбованими в синій, зелений та жовтий кольори. Антифриз G12+ червоного кольору вважається найбільш дієвим, а термін його експлуатації становить 5 років. Купити червоний антифриз - значить помітно продовжити інтервал сервісного обслуговування охолоджуючої системи. Антифриз G12 ++ розроблений спеціально для автомобілів групи VAG (VW-Audi Group). Антифриз Red 12 ++ заливається на весь термін служби автомобіля.

Де купити антифриз для автомобіля?

Купити концентрат  червоного антифризу, а також охолоджуючі рідини інших кольорів та класів можна в інтернет-магазині автохімії на сайті xado.ua. Антифриз ціна і якість, яких представляє собою вигідне поєднання, відмінний сервіс та широкий асортимент товарів - все це наш інтернет-магазин.