Verylube Мастило універсальне з літієм

Упаковка:
?
Наявність уточнюйте

Універсальне консистентне мастило з формулою ЕР (Extreme Pressure).

За протизадирими властивостями перевершує будь-яке багатоцільове мастило.
Застосовується для змащення і захисту вузлів і з'єднань, що працюють за нормальних теплових і високих механічних навантаг.

 • Має високу механічну і хімічну стабільність і зберігає захисні та протизносні властивості навіть після дії тривалих механічних і теплових перевантаг.
 • Завдякитому, що добре липне, залишається на змазаних поверхнях навіть під дією вібрації і високих швидкостей обертання.
 • Водовідштохувальне мастило і може використовуватися у вузлах, що працюють в контакті з водою.
 • Утворює хорошу ізоляцію, запобігає забрудненню вузла (підшипника).

Надійно захищає підшипники під час роботи при температурі до +130 °С, короткочасно до +150 °С (температура краплепадіння вище +180 °С).

Специфікації та технології

Виконує вимоги:
DIN 51502 ISO 6743-9 ASTM D217
KP2K-30 L-XCCFB2 NLGI 2

Детальні характеристики

Застосування

Традиційно використовується в маточинних підшипниках за нормальних режимів експлуатації автомобіля. Також може використовуватися для змащування підшипників помпи, генератора, кульових з'єднань підвіски і кермового управління, хрестовин карданів.

Інші застосування: підшипники кочення і ковзання різних вузлів і механізмів у побуті й на виробництві з нормальними термінами заміни.
Завдяки комплексу ЕР (Extreme Pressure) захищає механізми від руйнівного спрацювання за умов експлуатації, де неприпустимо використовувати звичайні літієві мастила.

Під час використання заправного шприца для пластичного мастила. Внести мастило в вузол через прес-маслянку до появи надлишків із зазорів змащувального з'єднання.
Під час ручного закладання. Заповнити мастилом 1/2 вільного об'єму підшипника (вузла), видаливши перед цим старе мастило.

Примітки

Мастило сумісне з усіма типами автомобільних і промислових мастил на літієвій основі, змішується з ними в будь-яких пропорціях. Застосовується для вузлів з частотою обертання до 10 000 об/хв.

Показник Значення
Загущувач Літій
Колір, візуально світло-коричневий
Клас консистенції по NLGI 2
Пенетрація при +25 °С, х10-1 мм 280
Температура каплепадіння, °C ≥180
Робочая температура °C
130
-30
Трибологічні характеристики:
навантага зварювання, Н
показник спрацювання, mm

≥3,000
≤0,6

Упаковка

Пакет 5 мл., артикул XB 30150

Туба 125 мл., артикул XB 30250

Картридж 450 мл., артикул XB 30050

ж/б 1 кг., артикул XB 30650

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Виталий
  5 stars
  Смазку брал для горного велосипеда. Очень доволен. Мягкость и безшумность работы узловых элементов плюс защита от влаги, пыли. Советую. Спасибо
 • Александр Фомин
  5 stars
  Смазкой пока пользовался мало,но очень понравилась.Не смотря на то что с виду жидковата,очень вязкая и не боїться воды!Всем кто имеет внедорожник и лодку с мотором рекомендую!И не только ...
 • Владислав
  5 stars
  Подскажите пожалуйста эта смазка изготовлена на базе нефтяных масел, или синтетических материалов? Смазал этой смазкой пластмассовые шестерни, и уже после сборки агрегата задумался о том, а не разбухнут ли шестерни. А вообще смазка отличная, липкая и очень жирная.
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Зроблена з синтитичних матерыалів.

 • Юрий
  5 stars
  Отличная одноразовая смазка. Всегда вожу с набором инструмента в мотоцикле (ось смазать при снятии колеса, резьбу помазать) стоит копейки, но всегда выручае
 • Сергей
  5 stars
  Добрый день. Подскажите какую можно использовать смазку на литиевой основе для цепного редуктора мотокультиватора?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Використовуйте  Verylube Мастило універсальне з літієм

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре