Універсальні густі мастила

Мастила загального призначення ХАДО

Всі мастила ХАДО можна розділити на багатоцільові мастила загального призначення, а також спеціальні мастила.

Найбільш популярними серед багатоцільових літієвих консистентних мастил є мастила ХАДО:

  • Захисне - універсальне літієве мастило, яке підійде для нових вузлів і підшипників. Воно допоможе значно продовжити термін служби деталей. Найчастіше захисне мастило застосовує для нових вузлів і деталей.
  • Відновлювальне - призначене для відновлення деталейзі спрацюванням до 50%. До складу входить ревіталізант. На поверхні деталей дане мастило формує нове металокерамічне покриття, яке сприяє відновленню вихідної геометрії. Мастило використовується для відновлення всіх вузлів тертя, які вимагають застосування консистентного мастила.
  • Ремонтнеа - має сильні ремонтні властивості, тому здатне усувати накопичене спрацювання до 80%. Може використовуватися для відновлення шарнірів рівних кутових швидкостей, маточинних підшипників та інших навантажених вузлів.

Густе силіконове мастило призначене для змащування деталей, зроблених не тільки з металу, а й гуми, шкіри, пластмаси, дерева та інших матеріалів. Також, дане густе силіконове мастило традиційно використовує для змащення тросів, важелів і тяг.

Універсальне проникне мастило XADO використовується для відновлення рухливості з'єднань, витіснення вологи, захисту від іржі та корозії. Мастило має відмінну плинністю і глибоко потрапляє у вузли, що заклинили або заіржавіли. Також може використовуватися для змащення замків і петель.

У свою чергу мастила спеціального призначення можна розділити на кілька видів:

  • Високообертові мастила;
  • Високотемпературні мастила;
  • Спеціальні індустріальні мастила.

Всі мастильні автомобільні матеріали ХАДО  містять ревіталізант, за його допомогою формується захисний шар металокерамічного покриття на поверхнях пар тертя і відновлюється вихідна геометрія деталі.

Мастила для супортів, для підшипників, для ШРКШ, купити можна в інтернет-магазині ХАДО за доступною ціною, крім цього ви повністю будете впевнені в якості продукту, адже купуєте його у виробника.