Verylube Лак ковзання

Упаковка:
?
Наявність уточнюйте

Мастилло сухе тефлонове.

Інші назви: PTFE, ПТФЕ, фторопласт, тефлон. Призначене для формування на деталях, що труться, легкоковзаючого сухого антифрикційного покриття на основі політетрафторетилену.

 • Запобігає накопиченню пилу і бруду
 • Забезпечує надлегкий і плавний рух вузлів і з'єднань з металевих і неметалевих матеріалів (пластмас, еластомерів, кераміки, дерева) в будь-якому поєднанні
 • Використовується для змащення ковзаючих опор, напрямних автомобільного скла і люків, телескопічних антен, для усунення скрипу панелей та ін.

Детальні характеристики

Застосування

В автомобілі традиційно застосовується для напрямних стекол.

Інші галузі застосування: в побуті і на виробництві (у текстильній, деревообробній промисловості, для змащування форм під час виготовлення гуми і пластику та ін.) - всюди, де необхідна чисте сухе і нежирне мастило.

1 етап: Балон струснути

2 етап: Розпилити на очищену суху поверхню деталі

3 етап: Дати підсохнути протягом 10-15 хв

Упаковка

Балон 150 мл., артикул XB 40321

Балон 320 мл., артикул XB 40121

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Андрей
  5 stars
  Використовував для направляючих скла в Daewoo Nexia - ефект незначний був порівняно з іншими аналогічними засобами, але там були криві двері, як і в цілому весь автомобіль. Також використовував на Renault Megane - видимого ефекту не помітив, але там все ОК з направляючими та дверима. Користуюсь для інших побутових цілей і тут лак працює добре.
 • Юрій
  5 stars
  Продукцією ХАДО використовую вже більше 10 років,нарікань немає жодних.Дане мастило використовую,дверні резинки обробляю на зиму.
 • Сергій
  5 stars
  Привіт, підійде цей лак ковзання для бархатних ущільнювачів дверей авто зимою від примерзання ? Дякую.
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Використовуйте сміливо.

 • Борис
  5 stars
  Здравствуйте, решил ее использовать для смазки направляющей выжимного подшипника (стальной) и посадочного места самого подшипника (пластикового) и пластиковых втулок вилки сцепления и самой вилки в месте ее вращения. Производители сцепления запрещают консистентные (смазки в принципе) на направляющую и подшипник при такой комбинации (металл/пластик), мотивируя тем, то продукты выработки диска превратят ее в амбразив. Учитывая все, хотелось бы узнать мнение представителя о правильности применения мною этой смазки в подобный узел, так как решение использовать было принято исходя из описанных свойств для уменьшения износа деталей. Или же для такого узла есть специализированные смазки или все же их применять не стоит. Спасибо !
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Для даного вузла використали вірну мастило.

 • Александр Любопытный
  5 stars
  Подскажите пожалуйста. Если нанести на шестерни которые вращаются в масляной ванне, напыление смоется? И чем смывается?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Дане мастило призначене сухих поверхносней. 

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре