Проникні мастила

Універсальне проникне мастило ХАДО.

Проникні мастила для авто необхідні, щоб захищати деталі від появи іржі та корозії. Вони допомагають при змащуванні і незамінні на всіх СТО.

Універсальні проникні мастила також допомагають відновити рухливість з'єднань, вони очищають деталі від забруднень, розморожують їх і витісняють вологу. Фахівці рекомендують регулярно використовувати проникні мастила не тільки для деталей авто, але і для техніки, обладнання та інвентарю. Дане мастило нейтральне до пластику, дерева, лакофарбового покриття та гуми.

Купити універсальне проникне мастило для авто можна в інтернет-магазині ХАДО, де представлений найширший вибір продукції. У нас ви знайдете оливи, ревіталізанти і безліч іншої корисної хімії для вашого автомобіля, при цьому ціни вас приємно здивують!

Інтернет-магазин ХАДО пропонує кілька видів проникних мастил для авто:

  • Універсальне проникне мастило може бути у вигляді спрею або гелю. Мастило-спрей містить ревіталізант, тому підходить для всіх видів механізмів, вузлів, обладнання, інвентаря та навіть зброї. Застосовувати таке проникне мастило ХАДО можна не тільки на станціях техобслуговування, а й самостійно, для профілактики.
  • Густе проникне мастило XADO - підходить для вузлів, які потребують довготривалого догляду, а також для змащування ланцюгів велосипедів, мотоциклів, клем акумулятора і т. ін. Проте дане мастило затребуване і в сільському господарстві, де воно змащує мотоблоки, с/г знаряддя, культиватори. Мастило легко потрапляє в усі з'єднання деталей, забезпечуючи їм тривалий термін служби. Регулярно використовуючи густе проникне мастило ХАДО, ви збільшите термін служби механізмів в 2-4 рази.