Скрипіння склопідйомників? Усуваємо

Обтікання Проблематика, бітумні плями

«Зарипіли склопідйомники ...», «скрипіння скла під час опускання ...», «як лікувати скрипіння склопідйомників?»

Якщо Ви виявили таку прикру проблему у себе в машині, не поспішайте їхати на сервіс. Можна спробувати впоратися з нею самостійно, витративши небагато часу і заощадивши гроші. Найчастіше причиною скрипіння під час піднімання або опускання скла бувають пересохлі віконні ущільнювачі. Вони зроблені з гуми, яка з часом під дією сонця, пилу, води та інших зовнішніх факторів втрачає еластичність і дубіє. До речі, це ще може бути причиною піддування повітря і протікання води в салон.

Так ось, для того, щоб врятувати становище, можна скористатися таким нехитрим і доступним засобом як силіконове мастило.

Цей засіб дуже добре відновлює гумові ущільнювачі і дозволяє повернути їм практично колишню пружність і еластичність. Звичайно, краще з якоюсь періодичністю використовувати його з профілактичними цілями , наприклад, навесні і восени, щоб не допустити пересихання ущільнювачів і не слухати потім несамовиту пісню скрипучих склопідйомників. Для початку опустимо скло в самий низ. Це потрібно для того, щоб мастило потрапило на всю поверхню ущільнювача, а він може заходити вниз у нутрощі дверей. Потім ганчіркою протріть пил і бризкайте мастило на гумки

Можна скористатися, наприклад, мастилом силіконовим VERYLUBE.

У неї є зручний довгий носик-трубочка, яким можна дістатися вглиб дверей. Залиште на кілька секунд скло опущеним, щоб рідина стекла по ущільнювачу, змащуючи його. Протріть залишки силікону ганчіркою, підійміть/опустіть кілька разів скло. Після цього скрип повинен зникнути.

Рекомендації

Сухе мастило з політетрафторетіленом (інші назви: PTFE, ПТФЕ, фторопаст, тефлон):

Призначається для формування на деталях, що труться, легкоковзаючого сухого антифрикційного покриття на основі політетрафторетилену.

В автомобілі традиційно застосовується для напрямних стекол.

Інші галузі застосування: в побуті і на виробництві (у текстильній, деревообробній промисловості, для змащування форм під час виготовлення гуми і пластика та ін.) — всюди, де необхідне чисте сухе і нежирне мастило.

Це мастило запобігає накопиченню пилу і бруду, а також забезпечує надлегкий і плавний рух вузлів і з'єднань з металевих і неметалевих матеріалів (пластмас, еластомерів, кераміки, дерева) в будь-якому поєднанні.

Зазвичай використовується для змащення ковзаючих опор, напрямних автомобільного скла і люків, телескопічних антен, для усунення скрипу панелей та ін.

Нам важливо знати Вашу думку