Атомарний кондиціонер металу АМС Tuning з ревіталізантом

Упаковка:
?
Наявність уточнюйте

АМС Tuning — 3-компонентний продукт, що поєднує в собі переваги двофазного кондиціонера металу та ревіталізанта 1 Stage 3-го покоління. Призначений для локально-точного припрацювання поверхонь тертя деталей двигуна (тюнінг) і забезпечення мінімальних втрат на тертя.

Вже з перших хвилин застосування (3-5 км) АМС Tuning машина легше їде, швидше стартує, поліпшується її розгінна динаміка. Покращення відбуваються за рахунок моментальної дії кондиціонера металу і агента 2D ковзання.

Ревіталізант 1 Stage сприяє локально-точній підгонці деталей під час припрацювання одна до одної. Створює активний захист деталей від навантаг і перегріву, компенсує їхній поточний знос та забезпечує максимальний ресурс.

Наочно про процес ревіталізації

Так виглядають результати дії ревіталізанта з модифікації поверхні підшипника. Чітко видно, що дефект зверху затягнутий шаром металокерамічного покриття, яке є ідеальною поверхнею тертя.

Процес ревіталізації

Поверхня жолоба підшипника із заздалегідь нанесеним дефектом у вигляді букви «N»

Процес ревіталізації

За 15 хв. процесу ревіталізації вже видно відновлення дефекту

Процес ревіталізації

За 1 год. видно лишень залишкові сліди колишньої подряпини

Процес ревіталізації

За кілька годин не залишилось жодного сліду від колишньої подряпини

Детальні характеристики

Застосування

Температура засобу перед застосуванням повинна бути не нижче 25 °С.

 • Флакон струснути
 • Внести його вміст в оливозаливний отвір двигуна, прогрітого до робочої температури. Запустити двигун і забезпечити його роботу на холостому ходу 3-5 хвилин
 • Подальша експлуатація автомобіля проходить у штатному режимі

Примітки

 • Кондиціонер металу з ревіталізантом ефективний для бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів легкових і малих вантажних автомобілів з об'ємом маслосистеми від 3 до 5 л.
 • Сумісний з усіма типами моторних олив
 • Для турбированних і форсованих двигунів рекомендується використовувати при кожній заміні оливи
 • Для повної ревіталізації рекомендується використовувати АМС Максимальна (РЧ 100)

* Продукт містить ревитализант в гранулах, який повністю розчиняється в маслі при робочій температурі.

До 5L маслосистеми

Кондиціонер металу з ревіталізантом ефективний для бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів легкових і малих вантажних   автомобілів з об'ємом масляної системи від 3 до 5 л.

 • RF = 33,3
 • РФ (фактор ревіталізації) - показник ефективності відновлення та захисту двигуна від зносу
 • RF = 33,3 позначає, що пройшла часткова ревіталізація двигуна

Упаковка

Флакон 225 мл, артикул XA 40209

Технології та сертифікати

3C EFFECT

Трикомпонентна формула складу (агент 2D ковзання, ревіталізант 1Stage, кондиціонер металу) дозволяє домогтися одночасного ефекту відновлення зношених деталей, захисту їх від зносу і надвисокої анізотропної рухливості олії між деталями. Агент 2D ковзання забезпечує надлегке ковзання між деталями двигуна. Ревіталізант 1 Stage формує на поверхнях деталей металокерамічне покриття, тим самим відновлює робочі поверхні і компенсує поточний знос деталей двигуна. Кондиціонер металу зміцнює мастильну плівку, оптимально поєднується з ревіталізантом.

3G покоління

Інноваційний третє покоління ревіталізантів - це перш за все оптимальна розмірність і концентрація активованих наночастинок ревіталізанта, які є потужним каталізатором високошвидкісного зростання модифікованої зношеної поверхні. Це в свою чергу дозволяє формувати захисне металокерамічне покриття швидше, ефективніше і з пролонгованими захисними властивостями і здатністю до саморегенерації тривалий період.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Максим
  5 stars
  Добрий день, підскажіть будь ласка что залити при постукуванні в моторі, скоріш за все при перекладі поршня, цей товар чи Revitalizant EX120?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Недостатньо інформації з авто.

 • олег
  5 stars
  Заказ прийшов швидко і вчасно .Товари для авто високої якості а головне працюють .
 • Андрій
  5 stars
  Заказ прийшов швидко і вчасно .Товари для авто високої якості а головне працюють .
 • Владимир Николаевич
  5 stars
  Рекомендую всім! Залив в ауді, мотор працює набагато краще тихіше все ок !
 • Юрій
  5 stars
  Підкажіть в чому відмінність ,- Кондиціонер металу XADO Highway та кондиціонер металу АМС Tuning, зараз використовую Xado Luxury Drive 5W-40, пробіг 343т двигун1,4 bxw , цокот на холодну, вяла тяга, масложор, витрата палива як для 1,4 теж велика, зараз вибираю серед цих двох присадок.
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Ці обидва кондиціонера метала розраховані для використ оання при постійній основі, але в них трохи різна концентрація ревіталізанта. якщо потрібна максимальна обробка двигуна то рекомендуємо Вам використовувати Атомарний кондиціонер металу Maximum з ревіталізантом 1 Stage 


Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре