Атомарний кондиціонер металу HighWay з ревіталізантом

Упаковка:
?
Наявність уточнюйте

AMC HighWay — 3-компонентний продукт, що поєднує в собі переваги двофазного кондиціонера металу та ревіталізанта 1 Stage 3-го покоління. Призначений для активного захисту двигуна безпосередньо під час експлуатації автомобіля.

Після застосування AMC HighWay ревіталізант 1 Stage створює активний захист деталей від навантаг і перегріву, компенсує поточний знос.

Особливість дії AMC HighWay полягає в тому, що вже з перших хвилин застосування (3-5 км) ви відчуєте позитивні зміни: машина легше їде, швидше стартує, поліпшується її розгінна динаміка. Ці покращення відбуваються за рахунок моментальної дії кондиціонера металу і агента 2D ковзання.

Наочно про процес ревіталізації

Так виглядають результати дії ревіталізанта з модифікації поверхні підшипника. Чітко видно, що дефект зверху затягнутий шаром металокерамічного покриття, яке є ідеальною поверхнею тертя.

Процес ревіталізації

Поверхня жолоба підшипника із заздалегідь нанесеним дефектом у вигляді букви «N»

Процес ревіталізації

За 15 хв. процесу ревіталізації вже видно відновлення дефекту

Процес ревіталізації

За 1 год. видно лишень залишкові сліди колишньої подряпини

Процес ревіталізації

За кілька годин не залишилось жодного сліду від колишньої подряпини

Детальні характеристики

Застосування

Температура складу перед застосуванням повинна бути не нижче 25 ° С

 • Флакон струснути
 • Внести його вміст в оливозаливний отвір двигуна, прогрітого до робочої температури. Запустити двигун і забезпечити його роботу на холостому ходу 3-5 хвилин
 • Надалі експлуатувати автомобіль у штатному режимі

Примітки

 • Кондиціонер металу з ревіталізантом ефективний для бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів легковиків і малих вантажних автомобілів з об'ємом оливної системи від 3 до 5 л.
 • Сумісний з усіма типами моторних олив
 • Рекомендується застосовувати під час кожної заміни оливи
 • Для повної ревіталізації рекомендується використовувати AMC MAXIMUM (RF=100)

* Продукт містить ревіталізант в гранулах, який повністю розчиняється в оливі при робочій температурі.

До 5L маслосистеми

Кондиціонер металу з ревіталізантом ефективний для бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів легкових і малих вантажних   автомобілів з об'ємом масляної системи від 3 до 5 л.

 • RF = 5,5
 • RF (Revitalization factor) - показник ефективності відновлення та захисту двигуна від спрацювання
 • RF = 5,5 означає, що двигун надійно захищений від поточного спрацювання

Упаковка

225 мл флакон, артикул XA 40010

225 мл флакон, компактна коробка, артикул ХА 40210

Технології та сертифікати

3C EFFECT

Трикомпонентна формула складу (агент 2D ковзання, ревіталізант 1Stage, кондиціонер металу) дозволяє домогтися одночасного ефекту відновлення зношених деталей, захисту їх від зносу і надвисокої анізотропної рухливості олії між деталями. Агент 2D ковзання забезпечує надлегке ковзання між деталями двигуна. Ревіталізант 1 Stage формує на поверхнях деталей металокерамічне покриття, тим самим відновлює робочі поверхні і компенсує поточний знос деталей двигуна. Кондиціонер металу зміцнює мастильну плівку, оптимально поєднується з ревіталізантом.

3G покоління

Інноваційний третє покоління ревіталізантів - це перш за все оптимальна розмірність і концентрація активованих наночастинок ревіталізанта, які є потужним каталізатором високошвидкісного зростання модифікованої зношеної поверхні. Це в свою чергу дозволяє формувати захисне металокерамічне покриття швидше, ефективніше і з пролонгованими захисними властивостями і здатністю до саморегенерації тривалий період.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Виталий
  5 stars
  Хочю залить Атомарний кондиціонер металу New Car з ревіталізантом 1 Stage была капиталка (новые вкладиши кольца клапана новая гбц) обкатку прошел 7000 тыс. Пробег 230 тыс. Масло залито 5w40
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Використовуйте сміливо Атомарний кондиціонер металу New Car з ревіталізантом 1 Stage

 • Сергей
  5 stars
  Залил после замены масла в свою Опель Астру j, двигатель стал работать тише, надеюсь на защиту от текущего износа.
 • Вячеслав
  5 stars
  Використовую продукцію Хадо (масла, ревіталізанти, антифрізи, шампуні та інше ) більше 13 років - якість і головне впевненість, що механізми працюватимуть без зауважень. Покупки роблю тільки в офіційних точках Хадо ( вистачило одного разу придбати на базарі).
 • Руслан
  5 stars
  Продукцією користуюсь вже біля 15 років. Класно все, єдине що не подобається, це той факт, що в магазинах чи на інтернет площадках вашу продукцію можна купити значно дешевше. Останній раз виграв 40% знижки, за що іам велике спасибі.
 • Сергей
  5 stars
  Доставка быстрая, имею опыт использования на прошлом авто, результат порадовал, сейчас преобрел для своего Опелька по скидке разыграной магазином Хадо на страничке Facebook, спасибо администратору Анет.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре