Атомарний кондиціонер металу HighWay з ревіталізантом

Упаковка:
?
Наявність уточнюйте

AMC HighWay — 3-компонентний продукт, що поєднує в собі переваги двофазного кондиціонера металу та ревіталізанта 1 Stage 3-го покоління. Призначений для активного захисту двигуна безпосередньо під час експлуатації автомобіля.

Після застосування AMC HighWay ревіталізант 1 Stage створює активний захист деталей від навантаг і перегріву, компенсує поточний знос.

Особливість дії AMC HighWay полягає в тому, що вже з перших хвилин застосування (3-5 км) ви відчуєте позитивні зміни: машина легше їде, швидше стартує, поліпшується її розгінна динаміка. Ці покращення відбуваються за рахунок моментальної дії кондиціонера металу і агента 2D ковзання.

Наочно про процес ревіталізації

Так виглядають результати дії ревіталізанта з модифікації поверхні підшипника. Чітко видно, що дефект зверху затягнутий шаром металокерамічного покриття, яке є ідеальною поверхнею тертя.

Процес ревіталізації

Поверхня жолоба підшипника із заздалегідь нанесеним дефектом у вигляді букви «N»

Процес ревіталізації

За 15 хв. процесу ревіталізації вже видно відновлення дефекту

Процес ревіталізації

За 1 год. видно лишень залишкові сліди колишньої подряпини

Процес ревіталізації

За кілька годин не залишилось жодного сліду від колишньої подряпини

Детальні характеристики

Застосування

Температура складу перед застосуванням повинна бути не нижче 25 ° С

 • Флакон струснути
 • Внести його вміст в оливозаливний отвір двигуна, прогрітого до робочої температури. Запустити двигун і забезпечити його роботу на холостому ходу 3-5 хвилин
 • Надалі експлуатувати автомобіль у штатному режимі

Примітки

 • Кондиціонер металу з ревіталізантом ефективний для бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів легковиків і малих вантажних автомобілів з об'ємом оливної системи від 3 до 5 л.
 • Сумісний з усіма типами моторних олив
 • Рекомендується застосовувати під час кожної заміни оливи
 • Для повної ревіталізації рекомендується використовувати AMC MAXIMUM (RF=100)

* Продукт містить ревіталізант в гранулах, який повністю розчиняється в оливі при робочій температурі.

До 5L маслосистеми

Кондиціонер металу з ревіталізантом ефективний для бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів легкових і малих вантажних   автомобілів з об'ємом масляної системи від 3 до 5 л.

 • RF = 5,5
 • RF (Revitalization factor) - показник ефективності відновлення та захисту двигуна від спрацювання
 • RF = 5,5 означає, що двигун надійно захищений від поточного спрацювання

Упаковка

225 мл флакон, артикул XA 40010

225 мл флакон, компактна коробка, артикул ХА 40210

Технології та сертифікати

3C EFFECT

Трикомпонентна формула складу (агент 2D ковзання, ревіталізант 1Stage, кондиціонер металу) дозволяє домогтися одночасного ефекту відновлення зношених деталей, захисту їх від зносу і надвисокої анізотропної рухливості олії між деталями. Агент 2D ковзання забезпечує надлегке ковзання між деталями двигуна. Ревіталізант 1 Stage формує на поверхнях деталей металокерамічне покриття, тим самим відновлює робочі поверхні і компенсує поточний знос деталей двигуна. Кондиціонер металу зміцнює мастильну плівку, оптимально поєднується з ревіталізантом.

3G покоління

Інноваційний третє покоління ревіталізантів - це перш за все оптимальна розмірність і концентрація активованих наночастинок ревіталізанта, які є потужним каталізатором високошвидкісного зростання модифікованої зношеної поверхні. Це в свою чергу дозволяє формувати захисне металокерамічне покриття швидше, ефективніше і з пролонгованими захисними властивостями і здатністю до саморегенерації тривалий період.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Віктор
  5 stars
  Ще з "двохтисячних" років користуюся продуктами Хадо на своїй різноманітній техниці. Взяв собі за правило: "рекомендовану дозу - подвоюй". Вмовляти нікого не збираюся. Якби не працювало - не користувався би. Користувався і далі буду користуватися!
 • Віктор
  5 stars
  Авто форд ескорт 1.8ТД, пробіг 229тис, для зменшення шуму і вібрацій Xado HighWay підійде? Двигун хороший, сильний, оливи не їсть, олива Мотюль 5w30
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Иак використовуйте сміливо на прогрітий двигун.

 • Dmytro
  5 stars
  Отримав. Все як завжди, оперативно та швидко. Товар оригінальний від виробника з усіма супровідними документами. Використовую постійно при кожній заміні мастила. Suzuki SX-4, 1.6, пробіг 44 тис км. Результатом задоволений.
 • Сергей
  5 stars
  Добрый день! Можно ли использовать данный ревитализант если машина прошла после замены масла 2400км? Спасибо!
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Так використовуйте на повністю прогрітий двигун.

 • Дмито
  5 stars
  Доброго дня. Чи можна використовувати Атомарний кондиціонер металу HighWay чи АМС Tuning після застосування VERYLUBE Turbo — кондиціонер металу для двигуна? Зараз в двигуні залито з новою оливою VERYLUBE Turbo. Заздалегідь дякую.
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Так використовуйте сміливо. Продукти сумісні між собою.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре