Атомарний кондиціонер металу New Car з ревіталізантом 1 Stage

Упаковка:
?
Наявність уточнюйте

AMC New Car — 3-компонентний продукт, що поєднує в собі переваги двофазного кондиціонера металу та ревіталізанта 1 Stage 3-го покоління. Призначений для активного захисту двигуна безпосередньо під час експлуатації автомобіля.

Після застосування AMC New Car ревіталізант 1 Stage сприяє локально-точній підгонці деталей під час припрацювання одна до одної, створює активний захист деталей від навантаг і перегріву, компенсує їхній поточний знос.

Вже з перших хвилин застосування (3-5 км) AMC New Car ви відчуєте позитивні зміни: машина легше їде, швидше стартує, поліпшується її розгінна динаміка. Ці покращення відбуваються за рахунок моментальної дії кондиціонера металу і агента 2D ковзання.

Наочно про процес ревіталізації

Так виглядають результати дії ревіталізанта з модифікації поверхні підшипника. Чітко видно, що дефект зверху затягнутий шаром металокерамічного покриття, яке є ідеальною поверхнею тертя.

Процес ревіталізації

Поверхня жолоба підшипника із заздалегідь нанесеним дефектом у вигляді букви «N»

Процес ревіталізації

За 15 хв. процесу ревіталізації вже видно відновлення дефекту

Процес ревіталізації

За 1 год. видно лишень залишкові сліди колишньої подряпини

Процес ревіталізації

За кілька годин не залишилось жодного сліду від колишньої подряпини

Детальні характеристики

Застосування

Температура складу перед застосуванням повинна бути не нижче 25 ° С.

 • Флакон струснути
 • Внести його вміст в оливозаливний отвір двигуна, прогрітого до робочої температури
 • Запустити двигун і забезпечити його роботу на холостому ходу 3-5 хвилин
 • Подальша експлуатація автомобіля відбувається в штатному режимі

Примітки

 • Кондиціонер металу з ревіталізантом ефективний для бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів легковиків і малих вантажних автомобілів з об'ємом оливної системи від 3 до 5 л.
 • Сумісний з усіма типами моторних олив
 • Ревіталізація відбувається протягом 1-1,5 тис. км пробігу. У цей період проводити заміну оливи не рекомендується
 • Для забезпечення вищого рівня захисту двигуна від зносу рекомендується надалі використовувати моторні оливи XADO Atomic Oil або кондиціонер металу АМС HighWay при кожній зміні оливи

* Продукт містить ревіталізант в гранулах, який повністю розчиняється в оливі при робочій температурі.

До 5L маслосистеми

Кондиціонер металу з ревіталізантом ефективний для бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів легкових і малих вантажних   автомобілів з об'ємом масляної системи від 3 до 5 л.

100 000 інтервал повторної обробки

Захисне покриття активно протягом 100 000 км пробігу, після цього рекомендується повторна обробка.

Упаковка

225 мл флакон, артикул XA 40011

225 мл флакон, компактна коробка, артикул ХА 40211

Технології та сертифікати

3C EFFECT

Трикомпонентна формула складу (агент 2D ковзання, ревіталізант 1Stage, кондиціонер металу) дозволяє домогтися одночасного ефекту відновлення зношених деталей, захисту їх від зносу і надвисокої анізотропної рухливості олії між деталями. Агент 2D ковзання забезпечує надлегке ковзання між деталями двигуна. Ревіталізант 1 Stage формує на поверхнях деталей металокерамічне покриття, тим самим відновлює робочі поверхні і компенсує поточний знос деталей двигуна. Кондиціонер металу зміцнює мастильну плівку, оптимально поєднується з ревіталізантом.

3G покоління

Інноваційний третє покоління ревіталізантів - це перш за все оптимальна розмірність і концентрація активованих наночастинок ревіталізанта, які є потужним каталізатором високошвидкісного зростання модифікованої зношеної поверхні. Це в свою чергу дозволяє формувати захисне металокерамічне покриття швидше, ефективніше і з пролонгованими захисними властивостями і здатністю до саморегенерації тривалий період.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Володимир
  5 stars
  Питання. Як шо в картері 6л оливи підійде?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Так використовуйте сміливо.

 • Роман Анатолиевич
  5 stars
  чи можна додати до авто з быльшим пробігом ніж 20 тис наприклад 200 000. знаю порекомендуєте інше але есть в гаражі лежить Атомарний кондиціонер металу New Car не викидати його думаю чи можна використати.
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Даний продукт можна використовуват и на такому пробігу при кожній заміні оливи.  Якщо потрібна максимальна обробка то рекомендуємо використовувати Атомарний кондиціонер металу Maximum з ревіталізантом 1 Stage  або  AMC Maximum Twin Turbo з комплексним адаптивним нанокомпонентом Ревіталізант® 1 Stage

 • Юрій
  5 stars
  Можна заливати у Нісан Примастер 2006р з пробігом 320км.
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам використовувати Атомарний кондиціонер металу Maximum з ревіталізантом 1 Stage на свіжу оливу на прогрітий двигун.

 • Юрій
  5 stars
  Хадо, як завжди на висоті! Користуюсь багато років. Спочатку пробував присадку в двигун та КПП на "копійку".Сподобалось, КПП стала працювати значно краще, шум зменшився, потім в Ланос 1,6, ефект був той же. Зараз використовую на Шкоду Октавія А5.Кільця залягли, їла масло. Використав XADO VitaFlush — очисник оливосистеми, проїхав 500км., кольца розкоксовалися, у нове масло залив Атомарний кондиціонер металу з ревіталізантом. Масло їсти перестала, потужність зросла відчутно, розхід зменшився. Двигун працює м"якше. Також подобається поліроль торпедо, омивач скла. Рекомендую.
 • Богдан
  5 stars
  Добрый день подскажите пожалуйста машина сузуки крос гибрид прошла 2000 км какую лучше залить присадку и можно ли это сделать сейчас так как масло менять еще через 10000 спасибо
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам використовувати Атомарний кондиціонер металу New Car з ревіталізантом 1 Stage на свіжу оливу на прогрітий двигун.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре