Атомарний кондиціонер металу Maximum Transmission з ревіталізантом 1 Stage

Упаковка:
?
Наявність уточнюйте

2-компонентний продукт, що поєднує в собі переваги кондиціонера металу та ревіталізанта 1 Stage 3-го покоління. Призначений для відновлювального ремонту і активного захисту механічної трансмісії безпосередньо під час експлуатації автомобіля.

Після застосування Maximum експлуатаційні характеристики агрегатів відновлюються до номінальних заводських. Завдяки ревіталізантові 1 Stage формується високоміцне захисне металокерамічне покриття на поверхнях тертя деталей агрегатів трансмісії. Відновлюються їхні робочі поверхні і компенсується поточний знос, створюється активний захист деталей від навантаг.

Поліпшення відбувається відразу за рахунок моментальної дії кондиціонера металу.

Наочно про процес ревіталізації

Так виглядають результати дії ревіталізанта з модифікації поверхні підшипника. Чітко видно, що дефект зверху затягнутий шаром металокерамічного покриття, яке є ідеальною поверхнею тертя.

Процес ревіталізації

Поверхня жолоба підшипника із заздалегідь нанесеним дефектом у вигляді букви «N»

Процес ревіталізації

За 15 хв. процесу ревіталізації вже видно відновлення дефекту

Процес ревіталізації

За 1 год. видно лишень залишкові сліди колишньої подряпини

Процес ревіталізації

За кілька годин не залишилось жодного сліду від колишньої подряпини

Детальні характеристики

Застосування

 • Вміст шприца внести в оливозаливний (оливовимірювальний) отвір КПП, роздавальної коробки або редуктора моста, прогрітих до робочої температури
 • Проїхати протягом 3-5 хвилин (для повного розчинення складу в оливі). Надалі експлуатувати автомобіль в штатному режимі

Примітки

 • Не рекомендується застосовувати кондиціонер металу XADO MAXIMUM Transmission у вузлах і агрегатах механічних трансмісій, що мають деталі зі 100% спрацюванням та механічні ушкодження (наприклад, зламані зубці).
 • Не рекомендується застосовувати в АКПП, роботизованих коробках передач з двома "мокрими" зчепленнями. Для цього використовуйте Атомарний кондиціонер металу MAXIMUM для автоматичних трансмісій.
 • Сумісний з усіма типами олив для механічних трансмісій.
 • Ревіталізація відбувається протягом 1000 км пробігу; в цей період проводити заміну оливи не рекомендується.
 • Повторне застосування кондиціонера металу XADO MAXIMUM Transmission рекомендується через 100 тис. км пробігу.
До 4L маслосистеми

Кондиціонер металу з ревіталізантом ефективний для бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів легкових і малих вантажних   автомобілів з об'ємом масляної системи до 4 л.

100 000 інтервал повторної обробки

Захисне покриття активно протягом 100 000 км пробігу, після цього рекомендується повторна обробка.

Дозування:

Одна упаковка XADO MAXIMUM Transmission (30 мл) для агрегату трансмісії з об'ємом оливної системи до 4-х л.

Упаковка

Шприц 30 мл, артикул XA 40014

Технології та сертифікати

3G покоління

Інноваційний третє покоління ревіталізантів - це перш за все оптимальна розмірність і концентрація активованих наночастинок ревіталізанта, які є потужним каталізатором високошвидкісного зростання модифікованої зношеної поверхні. Це в свою чергу дозволяє формувати захисне металокерамічне покриття швидше, ефективніше і з пролонгованими захисними властивостями і здатністю до саморегенерації тривалий період.

RF 100

RF 100 - Фактор ревіталізації комплексна величина визначає властивості нового модифікованого покриття - рівень захисту, рівень відновлення і здатності до регенерації. RF = 100 позначає, що в результаті застосування продукту двигун пройшов повний цикл ревіталізації, він повністю відновлений і гарантовано захищений від зносу на 100 тис. Км пробігу.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Иван
  5 stars
  Мне очень нравится продукции XADO!
 • Андріян
  5 stars
  Добрий день, підкажіть будь ласка, який краще використовувати ревіталізант для Toyota Corolla E150 2008рік , коробка ММТ. Підвиває перша передача.Дякую.
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам використовувати на свіжу оливу на прогріту коробку.

 • павло вікторовіч
  5 stars
  добрий день підкажіть будь ласка який краще використовувати ревіталізанта для МКПП рено мастер 2014 р.в 2.3 dci
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Використовуйте  Атомарний кондиціонер металу Maximum Transmission з ревіталізантом 1 Stage на повністю прогріту КПП.

 • Юрій
  4 stars
  тойота венза 2,7 бензин ,автомат ,2012 р,шо порекомендуете в коробку залить з реваталізантів?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам використовувати  Атомарний кондиціонер металу Maximum Transmission з ревіталізантом 1 Stage

 • Анатолий
  5 stars
  Добрый день! У меня Ниссан Кашкай 2011 года с МКПП, 5_ти ступка. В морозы на холодную слышно стук в коробке. Прогревается - прекращается. В теплое время года проблемы нет. Сказали подшипники первичного вала. Порекомендуйте присадку.
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам використовувати  Атомарний кондиціонер металу Maximum Transmission з ревіталізантом 1 Stage на свіжу оливу на прогріту КПП

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре