Атомарний кондиціонер металу Maximum Transmission з ревіталізантом 1 Stage

Упаковка:
?
Наявність уточнюйте

2-компонентний продукт, що поєднує в собі переваги кондиціонера металу та ревіталізанта 1 Stage 3-го покоління. Призначений для відновлювального ремонту і активного захисту механічної трансмісії безпосередньо під час експлуатації автомобіля.

Після застосування Maximum експлуатаційні характеристики агрегатів відновлюються до номінальних заводських. Завдяки ревіталізантові 1 Stage формується високоміцне захисне металокерамічне покриття на поверхнях тертя деталей агрегатів трансмісії. Відновлюються їхні робочі поверхні і компенсується поточний знос, створюється активний захист деталей від навантаг.

Поліпшення відбувається відразу за рахунок моментальної дії кондиціонера металу.

Наочно про процес ревіталізації

Так виглядають результати дії ревіталізанта з модифікації поверхні підшипника. Чітко видно, що дефект зверху затягнутий шаром металокерамічного покриття, яке є ідеальною поверхнею тертя.

Процес ревіталізації

Поверхня жолоба підшипника із заздалегідь нанесеним дефектом у вигляді букви «N»

Процес ревіталізації

За 15 хв. процесу ревіталізації вже видно відновлення дефекту

Процес ревіталізації

За 1 год. видно лишень залишкові сліди колишньої подряпини

Процес ревіталізації

За кілька годин не залишилось жодного сліду від колишньої подряпини

Детальні характеристики

Застосування

 • Вміст шприца внести в оливозаливний (оливовимірювальний) отвір КПП, роздавальної коробки або редуктора моста, прогрітих до робочої температури
 • Проїхати протягом 3-5 хвилин (для повного розчинення складу в оливі). Надалі експлуатувати автомобіль в штатному режимі

Примітки

 • Не рекомендується застосовувати кондиціонер металу XADO MAXIMUM Transmission у вузлах і агрегатах механічних трансмісій, що мають деталі зі 100% спрацюванням та механічні ушкодження (наприклад, зламані зубці).
 • Не рекомендується застосовувати в АКПП, роботизованих коробках передач з двома "мокрими" зчепленнями. Для цього використовуйте Атомарний кондиціонер металу MAXIMUM для автоматичних трансмісій.
 • Сумісний з усіма типами олив для механічних трансмісій.
 • Ревіталізація відбувається протягом 1000 км пробігу; в цей період проводити заміну оливи не рекомендується.
 • Повторне застосування кондиціонера металу XADO MAXIMUM Transmission рекомендується через 100 тис. км пробігу.
До 4L маслосистеми

Кондиціонер металу з ревіталізантом ефективний для бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів легкових і малих вантажних   автомобілів з об'ємом масляної системи до 4 л.

100 000 інтервал повторної обробки

Захисне покриття активно протягом 100 000 км пробігу, після цього рекомендується повторна обробка.

Дозування:

Одна упаковка XADO MAXIMUM Transmission (30 мл) для агрегату трансмісії з об'ємом оливної системи до 4-х л.

Упаковка

Шприц 30 мл, артикул XA 40014

Технології та сертифікати

3G покоління

Інноваційний третє покоління ревіталізантів - це перш за все оптимальна розмірність і концентрація активованих наночастинок ревіталізанта, які є потужним каталізатором високошвидкісного зростання модифікованої зношеної поверхні. Це в свою чергу дозволяє формувати захисне металокерамічне покриття швидше, ефективніше і з пролонгованими захисними властивостями і здатністю до саморегенерації тривалий період.

RF 100

RF 100 - Фактор ревіталізації комплексна величина визначає властивості нового модифікованого покриття - рівень захисту, рівень відновлення і здатності до регенерації. RF = 100 позначає, що в результаті застосування продукту двигун пройшов повний цикл ревіталізації, він повністю відновлений і гарантовано захищений від зносу на 100 тис. Км пробігу.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Александр
  5 stars
  добрий день підкажіть будь ласка який краще використовувати ревіталізанта для МКПП опель астра Н 2006 року?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам використовувати Присадка для КПП и редуктора Ревитализант 1 Stage Transmission

 • Дмитро Павлович
  4 stars
  Добрый день . Хотел бы приобрести https://xado.ua/revitalizanti/revitalizanti-tretego-pokoleniya/amc-maximum-category/xado-maximum-transmission&option=13906 ... Возник вопрос : Я хочу поменять масло в коробке . Можно ли подогреть новое масло температуры так до 60 гр. ц. и растворить в нём данное средство , а потом залить в коробку ? Я понимаю что в инсрукции по другому , но не хотелось бы делать кучу этапов при замене масла . Машина КИА Оптима 2011, двигатель 2.0 G4KD . МКПП - без проблем . Ревитализант хочу добавить просто для профилактики . Пробег 56 т.км.
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо використовувати ревіталізант обов'язково на прогріту оливу, а також прогріту КПП.

 • Михаил
  5 stars
  toyota hilux 2005 МКПП, плохо втыкались передачи, хрустели синхроны. Залил присадку при замене масла, проехал 500 км - ничего не поменялось, расстроился по началу так как вместе с Хадовским маслом дороговато получилось. Проехав еще 2-3 тысячи коробка начала чувствовать себя лучше, хруст пропал, передачи стали включатся. Всем доволен, дорогостоящий ремонт точно отсрочил, очень надеюсь что даже избежал.
 • Сергей
  5 stars
  Залил присадку, проехал 1000 км. Шум значительно уменьшился и стал мягче. Передачи легко переключаются.мне понравилась Присадка.
 • Сергей
  5 stars
  Воет коробка. Залил, через 50-60 км вой уменьшился. Через 100км передачи стали мягче включаться. Доволен.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре