Атомарний кондиціонер металу Maximum Transmission з ревіталізантом 1 Stage

Упаковка:
?
Наявність уточнюйте

2-компонентний продукт, що поєднує в собі переваги кондиціонера металу та ревіталізанта 1 Stage 3-го покоління. Призначений для відновлювального ремонту і активного захисту механічної трансмісії безпосередньо під час експлуатації автомобіля.

Після застосування Maximum експлуатаційні характеристики агрегатів відновлюються до номінальних заводських. Завдяки ревіталізантові 1 Stage формується високоміцне захисне металокерамічне покриття на поверхнях тертя деталей агрегатів трансмісії. Відновлюються їхні робочі поверхні і компенсується поточний знос, створюється активний захист деталей від навантаг.

Поліпшення відбувається відразу за рахунок моментальної дії кондиціонера металу.

Наочно про процес ревіталізації

Так виглядають результати дії ревіталізанта з модифікації поверхні підшипника. Чітко видно, що дефект зверху затягнутий шаром металокерамічного покриття, яке є ідеальною поверхнею тертя.

Процес ревіталізації

Поверхня жолоба підшипника із заздалегідь нанесеним дефектом у вигляді букви «N»

Процес ревіталізації

За 15 хв. процесу ревіталізації вже видно відновлення дефекту

Процес ревіталізації

За 1 год. видно лишень залишкові сліди колишньої подряпини

Процес ревіталізації

За кілька годин не залишилось жодного сліду від колишньої подряпини

Детальні характеристики

Застосування

 • Вміст шприца внести в оливозаливний (оливовимірювальний) отвір КПП, роздавальної коробки або редуктора моста, прогрітих до робочої температури
 • Проїхати протягом 3-5 хвилин (для повного розчинення складу в оливі). Надалі експлуатувати автомобіль в штатному режимі

Примітки

 • Не рекомендується застосовувати кондиціонер металу XADO MAXIMUM Transmission у вузлах і агрегатах механічних трансмісій, що мають деталі зі 100% спрацюванням та механічні ушкодження (наприклад, зламані зубці).
 • Не рекомендується застосовувати в АКПП, роботизованих коробках передач з двома "мокрими" зчепленнями. Для цього використовуйте Атомарний кондиціонер металу MAXIMUM для автоматичних трансмісій.
 • Сумісний з усіма типами олив для механічних трансмісій.
 • Ревіталізація відбувається протягом 1000 км пробігу; в цей період проводити заміну оливи не рекомендується.
 • Повторне застосування кондиціонера металу XADO MAXIMUM Transmission рекомендується через 100 тис. км пробігу.
До 4L маслосистеми

Кондиціонер металу з ревіталізантом ефективний для бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів легкових і малих вантажних   автомобілів з об'ємом масляної системи до 4 л.

100 000 інтервал повторної обробки

Захисне покриття активно протягом 100 000 км пробігу, після цього рекомендується повторна обробка.

Дозування:

Одна упаковка XADO MAXIMUM Transmission (30 мл) для агрегату трансмісії з об'ємом оливної системи до 4-х л.

Упаковка

Шприц 30 мл, артикул XA 40014

Технології та сертифікати

3G покоління

Інноваційний третє покоління ревіталізантів - це перш за все оптимальна розмірність і концентрація активованих наночастинок ревіталізанта, які є потужним каталізатором високошвидкісного зростання модифікованої зношеної поверхні. Це в свою чергу дозволяє формувати захисне металокерамічне покриття швидше, ефективніше і з пролонгованими захисними властивостями і здатністю до саморегенерації тривалий період.

RF 100

RF 100 - Фактор ревіталізації комплексна величина визначає властивості нового модифікованого покриття - рівень захисту, рівень відновлення і здатності до регенерації. RF = 100 позначає, що в результаті застосування продукту двигун пройшов повний цикл ревіталізації, він повністю відновлений і гарантовано захищений від зносу на 100 тис. Км пробігу.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Роман
  5 stars
  В сенс в коробку что посоветуете?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо  Атомарний кондиціонер металу Maximum Transmission з ревіталізантом 1 Stage на свіжу оливу на прогріту КПП

 • Георгій
  5 stars
  Чесно кажучи була довга перерва у викоритсанні ХАДО. Раніше викоритовував ще на колишній ВАЗ2101 і в двигун і в коробку. В коробку дуже допомогло але не цей продукт а для механічних коробок. Щодо цього продукту хочу сказати що працює і змінилась плавність премикання для автоматичних з сушим зчепленням.
 • Олександр
  5 stars
  WV Туран 1.9 BLS МКПП O2Q ( олива не мінялась) 328000 км. Передачі вмикались усі з якимость супротивом, в два тика. Після обробки проїхав 800 км. 2,3,4,5 передачі зараз вмикаються "пальчиком".. Хімія Хадо працює.
 • Владимир
  5 stars
  Были проблемы с включением 1и2 передачи на Вольво в50, после применения проехал 130 км,, хочу сказать, что даже на 4_5тыс.оборотах работа коробки практически не слышно, заметно лучше начали включаться передачи,, также хочу сказать что менял масло на хадо, после залил ревитализант,, кстати сделали скидку,,остался очень доволен, заказ приехал через день,спасибо
 • Петро
  4 stars
  Чи підійде для мотоблока з багатодисковим зчіпленням у маслянній ванні (як на мотоциклі). Масло тад 17
  Відповідь експерта :

  Лрброго дня. Рекомендуємо Вам використовувати ревіталізант в чистому вигляді Ревіталізант EX120 для КПП і редукторів

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре