Атомарний кондиціонер металу Maximum SUV з ревіталізантом 1 Stage

Упаковка:
?
Наявність уточнюйте

Maximum SUV — 3-компонентний продукт, що поєднує в собі переваги двофазного кондиціонера металу та ревіталізанта 1 Stage 3-го покоління. Призначений для відновлювального ремонту двигуна і його активного захисту безпосередньо під час експлуатації автомобіля.

Після одноразового застосування Maximum SUV експлуатаційні характеристики двигуна відновлюються до номінальних заводських. Завдяки ревіталізанту 1 Stage Maximum SUV формує високоміцне захисне металокерамічне покриття на поверхнях тертя деталей двигуна. Відновлює їхні робочі поверхні та компенсує поточний знос. Створює активний захист деталей від навантаг і перегріву.

Перевага Maximum SUV в тому, що вже з перших хвилин застосування (3-5 км) відчуваються позитивні зміни: машина швидше стартує, легше їде, поліпшується її розгінна динаміка. Цей ефект досягається за рахунок моментальної дії кондиціонера металу і агента 2D ковзання.

Наочно про процес ревіталізації

Так виглядають результати дії ревіталізанта з модифікації поверхні підшипника. Чітко видно, що дефект зверху затягнутий шаром металокерамічного покриття, яке є ідеальною поверхнею тертя.

Процес ревіталізації

Поверхня жолоба підшипника із заздалегідь нанесеним дефектом у вигляді букви «N»

Процес ревіталізації

За 15 хв. процесу ревіталізації вже видно відновлення дефекту

Процес ревіталізації

За 1 год. видно лишень залишкові сліди колишньої подряпини

Процес ревіталізації

За кілька годин не залишилось жодного сліду від колишньої подряпини

Детальні характеристики

Застосування

Температура засобу перед застосуванням повинна бути не нижче + 25 ° С.

 • Флакон струснути
 • Внести його вміст в оливозаливний отвір двигуна, прогрітого до робочої температури
 • Запустити двигун і забезпечити його роботу на холостому ходу 3-5 хвилин.

Примітки

 • Атомарний кондиціонер металу XADO Maximum for SUV призначений для двигунів з об'ємом оливної системи до 10 л
 • Рівень оливи після внесення атомарного кондиціонера металу XADO Maximum for SUV не повинен перевищувати максимальної позначки на щупі. Не допускайте підвищеного рівня оливи
 • Сумісний з усіма типами моторних олив
 • Подальша експлуатація автомобіля - в штатному режимі
 • Ревіталізація вважається закінченою через 1500 км пробігу. Протягом цього часу оливу міняти не рекомендується
 • Повторне застосування XADO Maximum for SUV рекомендується через 100 тис км пробігу
 • Для забезпечення вищого рівня захисту двигуна від спрацювання рекомендується надалі використовувати моторні оливи XADO Atomic Oil або кондиціонер металу XADO Tuning під час кожної заміни оливи
До 10L маслосистеми

Кондиціонер металу з ревіталізантом ефективний для бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів легкових і малих вантажних   автомобілів з об'ємом масляної системи до 10 л.

Упаковка

Флакон 360 мл в картонній коробці, артикул ХА 40015 

Технології та сертифікати

3C EFFECT

Трикомпонентна формула складу (агент 2D ковзання, ревіталізант 1Stage, кондиціонер металу) дозволяє домогтися одночасного ефекту відновлення зношених деталей, захисту їх від зносу і надвисокої анізотропної рухливості олії між деталями. Агент 2D ковзання забезпечує надлегке ковзання між деталями двигуна. Ревіталізант 1 Stage формує на поверхнях деталей металокерамічне покриття, тим самим відновлює робочі поверхні і компенсує поточний знос деталей двигуна. Кондиціонер металу зміцнює мастильну плівку, оптимально поєднується з ревіталізантом.

3G покоління

Інноваційний третє покоління ревіталізантів - це перш за все оптимальна розмірність і концентрація активованих наночастинок ревіталізанта, які є потужним каталізатором високошвидкісного зростання модифікованої зношеної поверхні. Це в свою чергу дозволяє формувати захисне металокерамічне покриття швидше, ефективніше і з пролонгованими захисними властивостями і здатністю до саморегенерації тривалий період.

100 000 інтервал повторної обробки

Захисне покриття активно протягом 100 000 км пробігу, після цього рекомендується повторна обробка.

RF 100

RF 100 - Фактор ревіталізації комплексна величина визначає властивості нового модифікованого покриття - рівень захисту, рівень відновлення і здатності до регенерації. RF = 100 позначає, що в результаті застосування продукту двигун пройшов повний цикл ревіталізації, він повністю відновлений і гарантовано захищений від зносу на 100 тис. Км пробігу.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Владимир
  5 stars
  Для Опель Зафира В двигатель Z18XER можно применять ?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Використовуйте сміливо на свіжу оливу на прогрітий двигун.

 • Сергій
  5 stars
  Добрий день 60000 тисяс назад заливав подібний ревіталізант,можна ще раз залити,чи потрібно 100000 проїхати як там вказано?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Використовуйте сміливо на даному пробігу на свіжу оливу.

 • Богдан
  5 stars
  Гольф 2 1.8 83г шум мотора, что лучше залить ХА40212 или Maximum SUV ?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам спочатку використати свіжу оливу і обробити Атомарний кондиціонер металу Maximum з ревіталізантом 1 Stage


 • Олександр
  5 stars
  Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, Шкода феліція 1999р., 1,3 газ /бензин, пробіг 280тис. км. Об'єм масла 4,5л.Попереднє масло ХАДО. Перед заміною зробив промивку маслосистеми TotalFlush - очисник маслосистеми двигунів. Зараз масло ХАДО 5w-40 SL/CF, пробіг на ньому 2700км.Чи можна зараз використати для профілактики Атомарний кондиціонер металу Maximum SUV з ревіталізантом 1 Stage???
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Використовуйте сміливо на повністю прогрітий двигун на свіжу оливу.

 • Олег
  5 stars
  Добрый день! Подскажите пожалуйста подойдёт ли этот ревитализант как профилактика для автомобиля Сузуки Гранд Витара 2007 год пробег 320000 км?!
  Відповідь експерта :

  Дроброго дня. Використовуйте сміливо на повністю прогрітий двигун на свіжу оливу.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре