3-х фазний кондиціонер металу Maximum for Diesel Truck для дизеля

Упаковка:
?
Наявність уточнюйте

Maximum for Diesel Truck — 3-компонентний продукт, що поєднує в собі переваги кондиціонера металу та ревіталізанта 1 Stage 3-го покоління. Призначений для відновлювального ремонту та активного захисту двигунів великовагових вантажівок безпосередньо під час експлуатації.

Maximum for Diesel Truck використовується одноетапно та має миттєву дію. Завдяки ревіталізантові 1 Stage на поверхнях тертя деталей двигуна формується високоміцне захисне металокерамічне покриття. Відновлюються їхні робочі поверхні та компенсується поточний знос. Засіб активно захищає деталі від навантаг і перегріву.

Перевага Maximum for Diesel Truck в тому, що вже з перших хвилин застосування (3-5 км) відчуваються позитивні зміни: машина легше їде, поліпшується її розгінна динаміка, зростає потужність. Maximum for Diesel Truck Дозволяє уникнути дорогого ремонту та простоювання техніки.

Наочно про процес ревіталізації

Так виглядають результати дії ревіталізанта з модифікації поверхні підшипника. Чітко видно, що дефект зверху затягнутий шаром металокерамічного покриття, яке є ідеальною поверхнею тертя.

Процес ревіталізації

Поверхня жолоба підшипника із заздалегідь нанесеним дефектом у вигляді букви «N»

Процес ревіталізації

За 15 хв. процесу ревіталізації вже видно відновлення дефекту

Процес ревіталізації

За 1 год. видно лишень залишкові сліди колишньої подряпини

Процес ревіталізації

За кілька годин не залишилось жодного сліду від колишньої подряпини

Детальні характеристики

Застосування

Температура засобу перед застосуванням повинна бути не нижче + 25 ° С.

 • Балон струснути
 • Внести його вміст в оливозаливний отвір двигуна, прогрітого до робочої температури
 • Запустити двигун і забезпечити його роботу на холостому ходу 3-5 хвилин
 • Надалі експлуатувати автомобіль у штатному режимі

   

Примітки

 • Засіб спеціально розроблений і протестований у високонавантажених дизельних двигунах з турбонаддуванням
 • Склад сумісний з усіма типами моторних олив
 • Ревіталізація відбувається протягом 1-1,5 тис. км пробігу; в цей період проводити заміну оливи не рекомендується
 • Повторне застосування XADO Maximum для Diesel Truck рекомендується через 100 тис. км пробігу
 • Для забезпечення вищого рівня захисту двигуна від зносу рекомендується надалі використовувати моторні оливи XADO Atomic Oil
 • RF = 100 RF (коефіцієнт ревіталізації) - показник ефективності відновлення та захисту двигуна від зносу. RF = 100, означає, що в результаті застосування продукту двигун пройшов повний цикл ревіталізації, він повністю відновлений і гарантовано захищений від спрацювання на 100 тис. км пробігу
 • Продукт містить ревіталізант в гранулах, який повністю розчиняється в оливі при робочій температурі
До 45L маслосистеми

Атомарний кондиціонер металу з ревіталізантом ефективний для дизельних двигунів вантажних автомобілів з об'ємом масляної системи до 45 л.

100 000 інтервал повторної обробки

Захисне покриття активно протягом 100 000 км пробігу, після цього рекомендується повторна обробка.

Дозування:

1 балон (950 мл) розрахований на двигун з об'ємом оливосистеми 30-45 л. Рівень оливи після внесення атомарного кондиціонера металу XADO Maximum для Diesel Truck не повинен перевищувати максимальної позначки на щупі. Не допускайте підвищення рівня оливи.

Упаковка

флакон 950 мл, артикул XA 40712

Технології та сертифікати

3C EFFECT

Трикомпонентна формула складу (агент 2D ковзання, ревіталізант 1Stage, кондиціонер металу) дозволяє домогтися одночасного ефекту відновлення зношених деталей, захисту їх від зносу і надвисокої анізотропної рухливості олії між деталями. Агент 2D ковзання забезпечує надлегке ковзання між деталями двигуна. Ревіталізант 1 Stage формує на поверхнях деталей металокерамічне покриття, тим самим відновлює робочі поверхні і компенсує поточний знос деталей двигуна. Кондиціонер металу зміцнює мастильну плівку, оптимально поєднується з ревіталізантом.

3G покоління

Інноваційний третє покоління ревіталізантів - це перш за все оптимальна розмірність і концентрація активованих наночастинок ревіталізанта, які є потужним каталізатором високошвидкісного зростання модифікованої зношеної поверхні. Це в свою чергу дозволяє формувати захисне металокерамічне покриття швидше, ефективніше і з пролонгованими захисними властивостями і здатністю до саморегенерації тривалий період.

RF 100

RF 100 - Фактор ревіталізації комплексна величина визначає властивості нового модифікованого покриття - рівень захисту, рівень відновлення і здатності до регенерації. RF = 100 позначає, що в результаті застосування продукту двигун пройшов повний цикл ревіталізації, він повністю відновлений і гарантовано захищений від зносу на 100 тис. Км пробігу.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Вадим
  5 stars
  Чи рекомендовано використовувати для КАМАЗ 5311 (об‘єм 24л)?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Використовуйте сміливо. На свіжу оливу на прогрітий двигун.

 • Сергій
  4 stars
  Доброго дня, чи можна залити цей ревіталізант в мотор з емкістю масла 7 літрів?щоб був кращий ефект
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Даний продукт не рекомендуємо. Для Вашого авто використовуйте AMC Maximum Twin Turbo з комплексним адаптивним нанокомпонентом Ревіталізант® 1 Stage 

 • romam behey
  5 stars
  для спецтехніки гідравліки можна використовувати?,там теж високі температури
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Для гідравліки не рекоммендуємо використовувати, а в двигун внутрішнього зроряння так використовуйте.

 • Александр Викторович
  5 stars
  Легковой автомобиль, 2.0 турбодизель, объем масла 5л. Пробег 370к. Проблем нет (да, так бывает). Нужно обработать двигатель для профилактики. Что посоветуете из большого разнообразия ревитализантов, представленных у вас в каталоге?
  Відповідь експерта :

  Доброгшо дня.Рекомендуємо Вам використовувати Атомарний кондиціонер металу Maximum з ревіталізантом 1 Stage

 • Роман
  5 stars
  Здравствуйте ! Обработал ДАФ ХФ 95 . Результат - отлично . Пробег 2500 км после . Улучшилась работа на ХХ. Тише стал работать двигатель . Чувствительнее стала работать турбина , берет с низов , что сразу отразилось на увеличении тяги . Уменьшилось количество картерных газов из сапуна . Однозначно хороший результат .

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре