Атомарний кондиціонер металу Maximum Transmission for Diesel Truck для автоматичних трансмісій

Упаковка:
?
Наявність уточнюйте

Maximum Transmission for Diesel Truck — 2-компонентний продукт, що поєднує в собі переваги кондиціонера металу і ревіталізанта 1 Stage 3-го покоління. Призначений для відновлювального ремонту і активного захисту автоматичних трансмісій безпосередньо під час експлуатації автомобіля.

Після застосування Maximum Transmission for Diesel Truck експлуатаційні характеристики трансмісії відновлюються до номінальних заводських. Завдяки ревіталізанту 1 Stage Maximum Transmission формує високоміцне захисне металокерамічне покриття на поверхнях тертя деталей трансмісії. Відновлює їхні робочі поверхні і компенсує поточний знос, створює активний захист деталей від навантаг і перегріву.

Наочно про процес ревіталізації

Так виглядають результати дії ревіталізанта з модифікації поверхні підшипника. Чітко видно, що дефект зверху затягнутий шаром металокерамічного покриття, яке є ідеальною поверхнею тертя.

Процес ревіталізації

Поверхня жолоба підшипника із заздалегідь нанесеним дефектом у вигляді букви «N»

Процес ревіталізації

За 15 хв. процесу ревіталізації вже видно відновлення дефекту

Процес ревіталізації

За 1 год. видно лишень залишкові сліди колишньої подряпини

Процес ревіталізації

За кілька годин не залишилось жодного сліду від колишньої подряпини

Детальні характеристики

Застосування

 • Уміст шприца* внести в маслозаливний отвір коробки зміни передач, роздавальної коробки або редуктора моста, прогрітих до робочої температури
 • Проїхати протягом 3–5 хвилин. Надалі експлуатувати автомобіль у штатному режимі
 • Ревіталізація вважається закінченою через 50 годин роботи механізму (1500 км пробігу)

*Засіб попередньо розігріти до кімнатної температури.

Примітки

 • Характерною ознакою початку ревіталізації є поліпшення в роботі АКЗП (зменшення шуму, поліпшення плавності перемикання передач) вже з перших кілометрів пробігу після обробки.
 • RF 100 RF (revitalization factor) фактор ревіталізації, показник ефективності відновлення та захисту від зносу деталей автоматичної трансмісії. RF 100 означає, що продукт має максимально можливими відновлювальними і ремонтними властивостями. АКЗП пройшла повний цикл ревіталізації та гарантовано захищена від спрацювання на 100 000 км пробігу.
До 20L маслосистеми

Кондиціонер металу з ревіталізантом ефективний для бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів автомобілів з об'ємом масляної системи до 20 л.

100 000 інтервал повторної обробки

Захисне покриття активно протягом 100 000 км пробігу, після цього рекомендується повторна обробка.

Дозування

Об’єм маслосистеми, л 10–20 20–30 30–40
Кількість шприців (50 мл), шт. 1 2 3

Упаковка

шприц 50 мл, артикул ХА 40025

Технології та сертифікати

3C EFFECT

Трикомпонентна формула складу (агент 2D ковзання, ревіталізант 1Stage, кондиціонер металу) дозволяє домогтися одночасного ефекту відновлення зношених деталей, захисту їх від зносу і надвисокої анізотропної рухливості олії між деталями. Агент 2D ковзання забезпечує надлегке ковзання між деталями двигуна. Ревіталізант 1 Stage формує на поверхнях деталей металокерамічне покриття, тим самим відновлює робочі поверхні і компенсує поточний знос деталей двигуна. Кондиціонер металу зміцнює мастильну плівку, оптимально поєднується з ревіталізантом.

3G покоління

Інноваційний третє покоління ревіталізантів - це перш за все оптимальна розмірність і концентрація активованих наночастинок ревіталізанта, які є потужним каталізатором високошвидкісного зростання модифікованої зношеної поверхні. Це в свою чергу дозволяє формувати захисне металокерамічне покриття швидше, ефективніше і з пролонгованими захисними властивостями і здатністю до саморегенерації тривалий період.

RF 100

RF 100 - Фактор ревіталізації комплексна величина визначає властивості нового модифікованого покриття - рівень захисту, рівень відновлення і здатності до регенерації. RF = 100 позначає, що в результаті застосування продукту двигун пройшов повний цикл ревіталізації, він повністю відновлений і гарантовано захищений від зносу на 100 тис. Км пробігу.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Serhii
  5 stars
  ML W164, 2007 год. 7 троник акпп - подойдет?, сколько штук? Спасибо
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Вам рекомендуємо виклоимтовувати Атомарний кондиціонер металу Maximum для автоматичних трансмісій потрібна 1 шт.

   

 • Вадим
  5 stars
  Шевроле круз 2017 року 1.4 турбо акпп можна використовувати?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня.  Для  Вашої АКПП рекомендуємо Використовувати  Атомарний кондиціонер металу Maximum для автоматичних трансмісійВикористовувати на свіжу оливу на прогрітий агрегат.

 • Сергей
  5 stars
  Что произойдет если перепутать присадки для АКПП и МКПП
  Відповідь експерта :

  Здравуйте. Рекомендуем Вам сделать замену масла. Последстваия могут быть разнообразные.

 • Виталий
  4 stars
  Добрый день ! В кпп трактор К 701 подходит и сколько надо тюбиков залить ? Большое спасибо ! Хорошего дня !
  Відповідь експерта :
 • Артур
  5 stars
  Купил атомарный кондиционер металла Maximum Transmission for Diesel Truck для автоматических трансмиссий в первый раз, друг советовал. Залил, буквально после первой тысячи км обкатки, рывки пропали.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре