AMC Maximum Twin Turbo з комплексним адаптивним нанокомпонентом Ревіталізант® 1 Stage

Упаковка:
?
Наявність уточнюйте

XADO Maximum Twin Turbo — 4-компонентний продукт з розширеними регенераційними властивостями. Поєднує в собі переваги атомарного кондиціонеру металу та нанокомпоненту REVITALIZANT® 3-го покоління.

Після одноразового застосування Twin Turbo експлуатаційні характеристики двигуна відновлюються до номінальних заводських. Завдяки ревіталізантові 1 Stage на поверхнях тертя деталей формується високоміцне захисне металокерамічне покриття. Продукт компенсує поточний знос деталей, створює їхній активний захист від навантаг і перегріву.

Унікальність Twin Turbo в тому, що вже з перших хвилин застосування (3-5 км) ви відчуєте позитивні зміни: машина легше їде, швидше стартує, поліпшується її розгінна динаміка. Ці поліпшення відбуваються за рахунок моментальної дії кондиціонера металу і агента 2D ковзання.

Наочно про процес ревіталізації

Так виглядають результати дії ревіталізанта з модифікації поверхні підшипника. Чітко видно, що дефект зверху затягнутий шаром металокерамічного покриття, яке є ідеальною поверхнею тертя.

Процес ревіталізації

Поверхня жолоба підшипника із заздалегідь нанесеним дефектом у вигляді букви «N»

Процес ревіталізації

За 15 хв. процесу ревіталізації вже видно відновлення дефекту

Процес ревіталізації

За 1 год. видно лишень залишкові сліди колишньої подряпини

Процес ревіталізації

За кілька годин не залишилось жодного сліду від колишньої подряпини

Детальні характеристики

Застосування

Температура засобу перед застосуванням повинна бути не нижче 25 °С.

 • Флакон струснути
 • Внести його вміст в оливозаливний отвір двигуна, прогрітого до робочої температури
 • Запустити двигун і забезпечити його роботу на холостому ходу 3-5 хвилин
 • Експлуатувати автомобіль в штатному режимі

Примітки

 • Спеціально розроблений для двигунів автомобілів
 • Продукт може застосовуватися для вантажівок малої вантажопідйомності, мікроавтобусів і в двигунах іншого обладнання об'ємом оливосистеми 3-10 л
 • Сумісний з усіма типами моторних олив
 • Ревіталізація® відбувається протягом 1-1,2 тис. км пробігу. У цей період міняти оливу не рекомендується
 • Повторне застосування АМС Maximum Twin Turbo рекомендується через 100 тис. км пробігу
 • Продукт містить Ревіталізант® в гранулах, які повністю розчиняються в оливі робочої температури
До 10L маслосистеми

Кондиціонер металу з ревіталізантом ефективний для бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів легкових і малих вантажних   автомобілів з об'ємом масляної системи до 10 л.

100 000 інтервал повторної обробки

Захисне покриття активно протягом 100 000 км пробігу, після цього рекомендується повторна обробка.

Дозування:

1 флакон (360 мл) для двигуна з об'ємом оливосистема 3-10 л.

Рівень оливи в системі не повинен перевищувати максимальної позначки оливовимірювального щупа. Уникайте передозування.

Основні переваги:

Завдяки КАР разом з відновленням і захистом від спрацювання забезпечує розширений рівень регенераційних властивостей поверхні.

 • RF = 100 Plus;
 • RF (Revitalization® factor) - показник ефективності відновлення та захисту двигуна від спрацювання;
 • RF = 100 Plus, означає, що в результаті застосування продукту двигун пройшов повний цикл обробки, він повністю відновлений і гарантовано захищений від спрацювання і забезпечує запас регенераційних властивостей покриття * на 100 тис. км пробігу.

* Це означає, що якщо в період 100 000 км пробігу після обробки на поверхні тертя з'явиться подряпина, наприклад, від  твердої піщинки, що випадково потрапила в двигун, то завдяки особливим властивостям  покриття слід від подряпини буде повністю усунутий.

Упаковка

флакон 360 мл, артикул ХА 40028

Технології та сертифікати

3G Plus Generation

4C Effect

RF 100

RF 100 - Фактор ревіталізації комплексна величина визначає властивості нового модифікованого покриття - рівень захисту, рівень відновлення і здатності до регенерації. RF = 100 позначає, що в результаті застосування продукту двигун пройшов повний цикл ревіталізації, він повністю відновлений і гарантовано захищений від зносу на 100 тис. Км пробігу.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Игорь Борисович
  5 stars
  Добрый день. Увеличивает или нет ресурс цепи ГРМ ревитализант AMC Maximum Twin Turbo с комплексным адаптивным нанокомпонентом?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Нажаль не збільшує.

 • Игорь
  5 stars
  Toyota Prado 2.7 газ/бензин, пробег 100т, жалоб особых нет. При замене свечей в одном цилиндре была чуть меньше компрессия, чем в трех других. Хотелось бы выровнять компрессию и сохранить двигатель для дальнейшей эксплуатации. Что посоветуете?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня.Рекомендуємо Вам зробити профелактичку розкоксовку двигуна Антикокс - розкоксовка поршневих кілець, розкоксовка двигуна 5-7 хвилин к кожен ціліндр, а потім обробити  AMC Maximum Twin Turbo з комплексним адаптивним нанокомпонентом Ревіталізант® 1 Stage

 • Игорь
  5 stars
  А есть варианты по дешевле? Уж больно дорого 3к.
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Аналог данного препарату Атомарний кондиціонер металу Maximum SUV з ревіталізантом 1 Stage, але кількість ревіталізанту в двічі менше.

 • Игорь
  5 stars
  Добрый день. Авто hyundai elantra 2016 двигатель 2.0 g4na. Пробег 100000км. По ощущениям двигатель немного колбасит. Дефектоскопию не делал, возможно имеются задиры в цылиндрах. Есть смысл добавить присадку, и если да какую посоветуете. И не будет ли хуже двигателю.
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам зробити промивку оливосистеми  Олива для промивання - промивка двигуна і трансмісії 10-15 хвилин на холостому ходу, потім використовуєт свіжу оливу і в свіжу оливу  AMC Maximum Twin Turbo з комплексним адаптивним нанокомпонентом Ревіталізант® 1 Stage

 • Василий
  5 stars
  Здравствуйте Hyundai IX35 бензин, есть небольшие задиры. Что посоветуете для восстановления поверхности поверхности колодцев блока цилиндров? И насколько это может восстановить двигатель
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Недостатньо інформації за вашим авто.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре