Атомарний кондиціонер металу Maximum для автоматичних трансмісій

Упаковка:
?
Наявність уточнюйте

Атомарний кондиціонер металу Maximum — 2-компонентний продукт, що поєднує в собі переваги кондиціонера металу та ревіталізанта 1 Stage 3-го покоління. Призначений для відновлювального ремонту і активного захисту автоматичних КПП безпосередньо під час експлуатації автомобіля.

Після застосування Maximum для автоматичних трансмісій експлуатаційні характеристики агрегатів відновлюються до номінальних заводських. Завдяки ревіталізантові 1 Stage формується високоміцне захисне металокерамічне покриття на поверхнях тертя деталей трансмісії. Відновлюються їхні робочі поверхні і компенсується поточний знос, створюється активний захист деталей від навантаг і перегріву.

Наочно про процес ревіталізації

Так виглядають результати дії ревіталізанта з модифікації поверхні підшипника. Чітко видно, що дефект зверху затягнутий шаром металокерамічного покриття, яке є ідеальною поверхнею тертя.

Процес ревіталізації

Поверхня жолоба підшипника із заздалегідь нанесеним дефектом у вигляді букви «N»

Процес ревіталізації

За 15 хв. процесу ревіталізації вже видно відновлення дефекту

Процес ревіталізації

За 1 год. видно лишень залишкові сліди колишньої подряпини

Процес ревіталізації

За кілька годин не залишилось жодного сліду від колишньої подряпини

Детальні характеристики

Застосування

Склад універсальний для всіх типів автоматичних трансмісій, в тому числі Tiptronic®, Steptronic®, CVT, DSG (з "мокрими" зчепленнями ") та ін.

 • Внести необхідну кількість складу до робочої рідини АКЗП, прогрітої до робочої температури
 • Експлуатувати автомобіль у звичайному режимі
 • Ревіталізація вважається закінченої через 1500 км пробігу

Примітки

Характерною ознакою початку ревіталізації є поліпшення в роботі АКЗП (зменшення шуму, поліпшення плавності перемикання передач) вже з перших кілометрів пробігу після обробки.

Ревіталізант® сумісний з усіма типами рідин для автоматичних трансмісій: Dexron®, MERCON®, Mopar®, CVТ та ін. Не вступає з ними в хімічні реакції і не змінює їх в’язкісні, фрикційні та інші фізико-хімічні властивості.

Повторне застосування продукту рекомендовано через 100 000 км пробігу.

100 000 інтервал повторної обробки

Захисне покриття активно протягом 100 000 км пробігу, після цього рекомендується повторна обробка.

Дозування:

Об’єм оливосистеми, л 5-10 10-15 15-20
Кількість шприців 1 2 3
Схема обробки Одноразово

Упаковка

шприц 30 мл, артикул XA 40027

Технології та сертифікати

3C EFFECT

Трикомпонентна формула складу (агент 2D ковзання, ревіталізант 1Stage, кондиціонер металу) дозволяє домогтися одночасного ефекту відновлення зношених деталей, захисту їх від зносу і надвисокої анізотропної рухливості олії між деталями. Агент 2D ковзання забезпечує надлегке ковзання між деталями двигуна. Ревіталізант 1 Stage формує на поверхнях деталей металокерамічне покриття, тим самим відновлює робочі поверхні і компенсує поточний знос деталей двигуна. Кондиціонер металу зміцнює мастильну плівку, оптимально поєднується з ревіталізантом.

3G покоління

Інноваційний третє покоління ревіталізантів - це перш за все оптимальна розмірність і концентрація активованих наночастинок ревіталізанта, які є потужним каталізатором високошвидкісного зростання модифікованої зношеної поверхні. Це в свою чергу дозволяє формувати захисне металокерамічне покриття швидше, ефективніше і з пролонгованими захисними властивостями і здатністю до саморегенерації тривалий період.

RF 100

RF 100 - Фактор ревіталізації комплексна величина визначає властивості нового модифікованого покриття - рівень захисту, рівень відновлення і здатності до регенерації. RF = 100 позначає, що в результаті застосування продукту двигун пройшов повний цикл ревіталізації, він повністю відновлений і гарантовано захищений від зносу на 100 тис. Км пробігу.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Oлександр Романенко
  5 stars
  Доброго дня! Чи можна це використати для АКП Ford Fusion 2015 року?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Кращє використовуйте   Ревіталізант EX120 для автоматичних трансмісій на свіжу оливу.

 • Роман
  5 stars
  Чи підійде для АКПП-5ст. Hyundai Santa FE 2006 р.в., 2.2 дизель, повний привід?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Використовуйте сміливо.

 • Александр Викторович
  5 stars
  Чи можна використовувати це продукт, якщо на упаковці стоїть дата виробництва 2014р.? Дякую.
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Використовуйте. Обовязково вносити ревіталізант на повністю прогрітий  агрегат і ревіталізант провини також бути прогрітим. Після вносення зразу проїхати 10-15км.

 • Эдуард
  5 stars
  Рено Клио 2014 1.5dci , коробка 6 edc( робот), пробег заявленый 250т.км, добавил с заменой масла, реально с первых км коробка начала по другому работать, тише, плавней переключения, рекомендую!!!!
 • Андрей
  5 stars
  Suzuki swift 2007 1.5 коробка АКПП AW80-40LE/81-40LE объем масла 5.6-5.8л. пробег 160 000км на первой передаче воет на остальных подвывает только под нагрузкой, изредка может пнутся. Что посоветуете?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо спочатку зробити заміну оливи в АКПП , а  потім використоати Атомарний кондиціонер металу Maximum для автоматичних трансмісій


Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре