Атомарний кондиціонер металу Maximum для автоматичних трансмісій

Упаковка:
?
Наявність уточнюйте

Атомарний кондиціонер металу Maximum — 2-компонентний продукт, що поєднує в собі переваги кондиціонера металу та ревіталізанта 1 Stage 3-го покоління. Призначений для відновлювального ремонту і активного захисту автоматичних КПП безпосередньо під час експлуатації автомобіля.

Після застосування Maximum для автоматичних трансмісій експлуатаційні характеристики агрегатів відновлюються до номінальних заводських. Завдяки ревіталізантові 1 Stage формується високоміцне захисне металокерамічне покриття на поверхнях тертя деталей трансмісії. Відновлюються їхні робочі поверхні і компенсується поточний знос, створюється активний захист деталей від навантаг і перегріву.

Наочно про процес ревіталізації

Так виглядають результати дії ревіталізанта з модифікації поверхні підшипника. Чітко видно, що дефект зверху затягнутий шаром металокерамічного покриття, яке є ідеальною поверхнею тертя.

Процес ревіталізації

Поверхня жолоба підшипника із заздалегідь нанесеним дефектом у вигляді букви «N»

Процес ревіталізації

За 15 хв. процесу ревіталізації вже видно відновлення дефекту

Процес ревіталізації

За 1 год. видно лишень залишкові сліди колишньої подряпини

Процес ревіталізації

За кілька годин не залишилось жодного сліду від колишньої подряпини

Детальні характеристики

Застосування

Склад універсальний для всіх типів автоматичних трансмісій, в тому числі Tiptronic®, Steptronic®, CVT, DSG (з "мокрими" зчепленнями ") та ін.

 • Внести необхідну кількість складу до робочої рідини АКЗП, прогрітої до робочої температури
 • Експлуатувати автомобіль у звичайному режимі
 • Ревіталізація вважається закінченої через 1500 км пробігу

Примітки

Характерною ознакою початку ревіталізації є поліпшення в роботі АКЗП (зменшення шуму, поліпшення плавності перемикання передач) вже з перших кілометрів пробігу після обробки.

Ревіталізант® сумісний з усіма типами рідин для автоматичних трансмісій: Dexron®, MERCON®, Mopar®, CVТ та ін. Не вступає з ними в хімічні реакції і не змінює їх в’язкісні, фрикційні та інші фізико-хімічні властивості.

Повторне застосування продукту рекомендовано через 100 000 км пробігу.

100 000 інтервал повторної обробки

Захисне покриття активно протягом 100 000 км пробігу, після цього рекомендується повторна обробка.

Дозування:

Об’єм оливосистеми, л 5-10 10-15 15-20
Кількість шприців 1 2 3
Схема обробки Одноразово

Упаковка

шприц 30 мл, артикул XA 40027

Технології та сертифікати

3C EFFECT

Трикомпонентна формула складу (агент 2D ковзання, ревіталізант 1Stage, кондиціонер металу) дозволяє домогтися одночасного ефекту відновлення зношених деталей, захисту їх від зносу і надвисокої анізотропної рухливості олії між деталями. Агент 2D ковзання забезпечує надлегке ковзання між деталями двигуна. Ревіталізант 1 Stage формує на поверхнях деталей металокерамічне покриття, тим самим відновлює робочі поверхні і компенсує поточний знос деталей двигуна. Кондиціонер металу зміцнює мастильну плівку, оптимально поєднується з ревіталізантом.

3G покоління

Інноваційний третє покоління ревіталізантів - це перш за все оптимальна розмірність і концентрація активованих наночастинок ревіталізанта, які є потужним каталізатором високошвидкісного зростання модифікованої зношеної поверхні. Це в свою чергу дозволяє формувати захисне металокерамічне покриття швидше, ефективніше і з пролонгованими захисними властивостями і здатністю до саморегенерації тривалий період.

RF 100

RF 100 - Фактор ревіталізації комплексна величина визначає властивості нового модифікованого покриття - рівень захисту, рівень відновлення і здатності до регенерації. RF = 100 позначає, що в результаті застосування продукту двигун пройшов повний цикл ревіталізації, він повністю відновлений і гарантовано захищений від зносу на 100 тис. Км пробігу.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Юрий
  5 stars
  Добрый день, а для вариатора Ниссан Хтреил Т31 2008 г. подойдёт или не имеет смысла?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Реком ендуємо Використовувати для варіатора Ревіталізант EX120 для автоматичних трансмісій

 • Павел
  5 stars
  Подскажите, пожалуйста. У меня осталось около 20мл атомарного кондиционера металла Maximum для автоматичних трансмісій. Могу я его добавить в механическую коробку передач без риска для кпп? Авто вольво 340 1987г или форд гранада 1981г
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Додати можна але нема смислу, ці 20мл ефекту на дадуть.

 • DANIEL
  5 stars
  Volvo S80 2002 2.9i automatik: GM 4T65EV Xado EX120 vs. Атомарний кондиціонер металу Maximum для автоматичних трансмісій?? Спасибі
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. можно використовувати для вашого автомата використовуйте Атомарний кондиціонер металу Maximum для автоматичних трансмісій  важливо на свіжу оливу

 • Дмитрий
  5 stars
  Можно ли использовать эту присадку в павершифт мондео 4?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуэмо використовувати  Ревіталізант EX120 для автоматичних трансмісій

 • Иван
  5 stars
  VW Jetta 1.8TSI, коробка 6 ступка гидротрансформатор Aisin, данный продукт подойдёт?
  Відповідь експерта :

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре