Ревіталізант 1 Stage Transmission для КПП і редукторів

Упаковка:
?
Наявність уточнюйте

1 Stage Transmission — продукт 3-го покоління ревіталізантів XADO. Призначених для відновлювального ремонту, захисту від спрацювання і збільшення ресурсу механічних і роботизованих трансмісій, роздавальних коробок та диференціалів автомобіля.

Після застосування 1 Stage Transmission експлуатаційні характеристики деталей агрегатів за їх некритичних пошкоджень відновлюються до заводських параметрів.

Ревіталізант формує надміцне захисне металокерамічне покриття на поверхнях тертя деталей трансмісії і забезпечує активний захист деталей під час екстремальних умов.

Наочно про процес ревіталізації

Так виглядають результати дії ревіталізанта з модифікації поверхні підшипника. Чітко видно, що дефект зверху затягнутий шаром металокерамічного покриття, яке є ідеальною поверхнею тертя.

Процес ревіталізації

Поверхня жолоба підшипника із заздалегідь нанесеним дефектом у вигляді букви «N»

Процес ревіталізації

За 15 хв. процесу ревіталізації вже видно відновлення дефекту

Процес ревіталізації

За 1 год. видно лишень залишкові сліди колишньої подряпини

Процес ревіталізації

За кілька годин не залишилось жодного сліду від колишньої подряпини

Детальні характеристики

Застосування

 • Внести засіб у оливозаливний отвір (отвір оливовимірювального щупа) механізму передач, прогрітого до робочої температури
 • Надалі експлуатувати автомобіль в штатному режимі

Примітки

Не рекомендується застосовувати в АКПП, роботизованих коробках передач з двома "мокрими" зчепленнями. Для цього використовуйте Атомарний кондиціонер металу Maximum для автоматичних трансмісій.

До 3L маслосистеми

Кондиціонер металу з ревіталізантом ефективний для бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів легкових і малих вантажних   автомобілів з об'ємом масляної системи до 3 л.

Дозування:

27 мл геля-ревіталізанта на оливну систему агрегату трансмісії об’ємом 3-4 л.

Упаковка

туба 27 мл, в блістерній упаковці та коробці, артикул ХА 10026

Технології та сертифікати

3G покоління

Інноваційний третє покоління ревіталізантів - це перш за все оптимальна розмірність і концентрація активованих наночастинок ревіталізанта, які є потужним каталізатором високошвидкісного зростання модифікованої зношеної поверхні. Це в свою чергу дозволяє формувати захисне металокерамічне покриття швидше, ефективніше і з пролонгованими захисними властивостями і здатністю до саморегенерації тривалий період.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Тарас
  5 stars
  Вітаю. Автомобіль Octavia A7 1.6tdi, МКП. При русі в "натяг" на 1 та 2 передачі чути сторонній звук з коробки (грррр-грррр). Якщо додати газу звук зникає. Також відчутні "тички", якщо відпустити газ і, якщо додати газу. Яку присадку порадите? Якщо Ревіталізант 1 Stage Transmission для КПП і редукторів то чи не забагато цілого блістера на 2,5 л масла?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Все вірно, це найкращій варіант для вашої КПП.

 • Сергій Іванович
  5 stars
  Доброго дня. Авто Citroen C8, 2.0hdi (100kw, 6 ст. мкпп): - на холодну, інколи, погано вмикається перша, або задня передача - сильно виє на 4-ій передачі, на 3-ій і 5-ій також виє, але не так. Яку присадку в мкпп порекомендуєте і який об'єм?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам використовувати Присадка для КПП и редуктора Ревитализант 1 Stage Transmission. Використовувати всю тубу на прогріту КПП


 • Володимир
  5 stars
  Порадьте, будь ласка, ревіталізант в МКПП автомобіля MG6. Оливу міняв 30тис.км тому. Думаю, оливу міняти не треба, а от ревіталізант добавити можна. В коробці 2,2 л.
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Використовуйте Присадка для КПП и редуктора Ревитализант 1 Stage Transmission на прогріту КПП заливати

 • Андрей
  5 stars
  здравствуйте рено мастер3,посоветуйте присадку в коробку, подшипники гудят,
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам використовувати Присадка для КПП и редуктора Ревитализант 1 Stage Transmission на свіжу оливу на прогріту КПП

 • Святослав ПОСЕЛЯНИН
  5 stars
  результатом очень доволен . заз сенс 1.3 2013г.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре