Ревіталізант 1 Stage Transmission для КПП і редукторів

Упаковка:
?
Наявність уточнюйте

1 Stage Transmission — продукт 3-го покоління ревіталізантів XADO. Призначених для відновлювального ремонту, захисту від спрацювання і збільшення ресурсу механічних і роботизованих трансмісій, роздавальних коробок та диференціалів автомобіля.

Після застосування 1 Stage Transmission експлуатаційні характеристики деталей агрегатів за їх некритичних пошкоджень відновлюються до заводських параметрів.

Ревіталізант формує надміцне захисне металокерамічне покриття на поверхнях тертя деталей трансмісії і забезпечує активний захист деталей під час екстремальних умов.

Наочно про процес ревіталізації

Так виглядають результати дії ревіталізанта з модифікації поверхні підшипника. Чітко видно, що дефект зверху затягнутий шаром металокерамічного покриття, яке є ідеальною поверхнею тертя.

Процес ревіталізації

Поверхня жолоба підшипника із заздалегідь нанесеним дефектом у вигляді букви «N»

Процес ревіталізації

За 15 хв. процесу ревіталізації вже видно відновлення дефекту

Процес ревіталізації

За 1 год. видно лишень залишкові сліди колишньої подряпини

Процес ревіталізації

За кілька годин не залишилось жодного сліду від колишньої подряпини

Детальні характеристики

Застосування

 • Внести засіб у оливозаливний отвір (отвір оливовимірювального щупа) механізму передач, прогрітого до робочої температури
 • Надалі експлуатувати автомобіль в штатному режимі

Примітки

Не рекомендується застосовувати в АКПП, роботизованих коробках передач з двома "мокрими" зчепленнями. Для цього використовуйте Атомарний кондиціонер металу Maximum для автоматичних трансмісій.

До 3L маслосистеми

Кондиціонер металу з ревіталізантом ефективний для бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів легкових і малих вантажних   автомобілів з об'ємом масляної системи до 3 л.

Дозування:

27 мл геля-ревіталізанта на оливну систему агрегату трансмісії об’ємом 3-4 л.

Упаковка

туба 27 мл, в блістерній упаковці та коробці, артикул ХА 10026

Технології та сертифікати

3G покоління

Інноваційний третє покоління ревіталізантів - це перш за все оптимальна розмірність і концентрація активованих наночастинок ревіталізанта, які є потужним каталізатором високошвидкісного зростання модифікованої зношеної поверхні. Це в свою чергу дозволяє формувати захисне металокерамічне покриття швидше, ефективніше і з пролонгованими захисними властивостями і здатністю до саморегенерації тривалий період.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Нікан
  5 stars
  Доброго дня. На Suzuki Grand Vitara, 2006 рік, підвиває роздатка. Коли відпускаю педаль газу, пропадає. Що порадите?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Заоити свіжу оливу і в прогріту свіжу оливу використати Ревіталізант EX120 для КПП і редукторів

 • Алексей
  5 stars
  Добрый день! Начала подвывать раздатка Toyota LC Prado 2008 год. Пробег 740 тыс.км. Какой ревитализант лучше использовать?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам використовувати Присадка для КПП и редуктора Ревитализант 1 Stage Transmission на свіжу оливу на прогріту роздатку.

 • Ігор
  5 stars
  Доброго дня. Авто лада Калина 1.4 16 кл.. Добавив присадку реально коробка тихіше стала. Рекомендую.
 • Артем
  5 stars
  Доброго дня.Subaru Outback з 60км/год до 65км/год трохи виє задній редуктор. Підозрюю що з часом збільшився зазор головної пари. Яку присадку краще використовувати? Дякую!
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо використовувати Присадка для КПП и редуктора Ревитализант 1 Stage Transmission. Заливати на прогрітий агрегати на свіжу оливу.

 • Валентин
  5 stars
  Як завжди продукт на висоті ,свою функцію виконує.Дякую.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре