Ревіталізант 1 Stage Transmission для КПП і редукторів

Упаковка:
?
Наявність уточнюйте

1 Stage Transmission — продукт 3-го покоління ревіталізантів XADO. Призначених для відновлювального ремонту, захисту від спрацювання і збільшення ресурсу механічних і роботизованих трансмісій, роздавальних коробок та диференціалів автомобіля.

Після застосування 1 Stage Transmission експлуатаційні характеристики деталей агрегатів за їх некритичних пошкоджень відновлюються до заводських параметрів.

Ревіталізант формує надміцне захисне металокерамічне покриття на поверхнях тертя деталей трансмісії і забезпечує активний захист деталей під час екстремальних умов.

Наочно про процес ревіталізації

Так виглядають результати дії ревіталізанта з модифікації поверхні підшипника. Чітко видно, що дефект зверху затягнутий шаром металокерамічного покриття, яке є ідеальною поверхнею тертя.

Процес ревіталізації

Поверхня жолоба підшипника із заздалегідь нанесеним дефектом у вигляді букви «N»

Процес ревіталізації

За 15 хв. процесу ревіталізації вже видно відновлення дефекту

Процес ревіталізації

За 1 год. видно лишень залишкові сліди колишньої подряпини

Процес ревіталізації

За кілька годин не залишилось жодного сліду від колишньої подряпини

Детальні характеристики

Застосування

 • Внести засіб у оливозаливний отвір (отвір оливовимірювального щупа) механізму передач, прогрітого до робочої температури
 • Надалі експлуатувати автомобіль в штатному режимі

Примітки

Не рекомендується застосовувати в АКПП, роботизованих коробках передач з двома "мокрими" зчепленнями. Для цього використовуйте Атомарний кондиціонер металу Maximum для автоматичних трансмісій.

До 3L маслосистеми

Кондиціонер металу з ревіталізантом ефективний для бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів легкових і малих вантажних   автомобілів з об'ємом масляної системи до 3 л.

Дозування:

27 мл геля-ревіталізанта на оливну систему агрегату трансмісії об’ємом 3-4 л.

Упаковка

туба 27 мл, в блістерній упаковці та коробці, артикул ХА 10026

Технології та сертифікати

3G покоління

Інноваційний третє покоління ревіталізантів - це перш за все оптимальна розмірність і концентрація активованих наночастинок ревіталізанта, які є потужним каталізатором високошвидкісного зростання модифікованої зношеної поверхні. Це в свою чергу дозволяє формувати захисне металокерамічне покриття швидше, ефективніше і з пролонгованими захисними властивостями і здатністю до саморегенерації тривалий період.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Александр
  5 stars
  Добрый день подскажите пожалуйста какой ревитализант лучше использовать для МКПП опель астра Н 2006 года?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомемндуємо Вам використовувати Присадка для КПП и редуктора Ревитализант 1 Stage Transmission

 • Сергей
  5 stars
  Здравствуйте! Такая проблема. Ланос 1.5 200 тис пробег . Воет коробка на всех передачах и иногда с хрустом вкл 1,2 и 5 передача . Объём масла в коробке 1.8л. Какую присадку залить? И будет ли она работать с маслом Venov 75w-90 gl 4 полусинтетика?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Використовуйте сміливо на повністю прогріту КПП.

 • Станислав
  5 stars
  Здравствуйте, поможет ли данный ревитализант с такими проблемами: на нейтральной передаче шумит кпп, а когда выжимаешь педаль сцепления перестаёт шуметь, и при понижении передачи с 3 на 2 включаеться с хрустом и такая проблема только с 2 передачей и только при понижении, а при переходе с 1 на 2 всё ок. Или только ремонт поможет. P.S. масло свежее
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Доброго дня. Використовуйте сміливо на повністю прогріту КПП Присадка для КПП и редуктора Ревитализант 1 Stage Transmission

 • Олександр
  5 stars
  Suzuki grand Vitara загудел передний мост, что порекомендуете для устранения шума?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам зробити заміну оливи і на повністю прогрітий передній редуктор Присадка для КПП и редуктора Ревитализант 1 Stage Transmission

 • Юрий
  5 stars
  Здравствуйте автомобиль ваз 21093 1989г.в. пробег 170000. Несколько лет назад загудел подшипник на первичном валу и воет пятая передача, что посоветуете. Масло менял в прошлом году полусинтетика.
  Відповідь експерта :

  Дроброго дня. Рекомендуємо Вам використовувати  Атомарний кондиціонер металу Maximum Transmission з ревіталізантом 1 Stage

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре