Ревіталізант 1 Stage для бензинових і дизельних двигунів

Упаковка:
?
Наявність уточнюйте

XADO 1 Stage — продукт 3-го покоління ревіталізантів з оптимальною концентрацією активних наночастинок. Призначений для відновлювального ремонту двигуна і його захисту безпосередньо під час експлуатації автомобіля.

XADO 1 Stage формує високоміцне металокерамічне покриття на поверхнях тертя деталей двигуна, відновлюючи їх до номінальних заводських характеристик і компенсуючи поточний знос. Створює тривалий захист деталей від навантаг і перегріву.

Відмінність XADO 1 Stage від ревіталізантів попередніх поколінь — одноразове використання та універсальність застосування (підходить для бензинових і дизельних двигунів). Після застосування, практично відразу можна очікувати позитивні зміни в роботі двигуна, пов’язані з його омолодженням.

Наочно про процес ревіталізації

Так виглядають результати дії ревіталізанта з модифікації поверхні підшипника. Чітко видно, що дефект зверху затягнутий шаром металокерамічного покриття, яке є ідеальною поверхнею тертя.

Процес ревіталізації

Поверхня жолоба підшипника із заздалегідь нанесеним дефектом у вигляді букви «N»

Процес ревіталізації

За 15 хв. процесу ревіталізації вже видно відновлення дефекту

Процес ревіталізації

За 1 год. видно лишень залишкові сліди колишньої подряпини

Процес ревіталізації

За кілька годин не залишилось жодного сліду від колишньої подряпини

Детальні характеристики

Застосування

 • Внести засіб в оливозаливний отвір двигуна, прогрітого до робочої температури
 • Запустити двигун і забезпечити його роботу на холостому ходу 3-5 хвилин

Примітки

 • Обробка вважається закінченою не менше ніж через 1000 км пробігу
 • Оливу до закінчення обробки не змінювати
 • Засіб сумісний з усіма типами моторних олив, не змінює їх в'язкісних та інших фізико-хімічних та експлуатаційних властивостей
 • Для сильно зношених двигунів може знадобитися повторне застосування
До 10L маслосистеми

Кондиціонер металу з ревіталізантом ефективний для бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів легкових і малих вантажних   автомобілів з об'ємом масляної системи до 10 л.

100 000 інтервал повторної обробки

Захисне покриття активно протягом 100 000 км пробігу, після цього рекомендується повторна обробка.

Упаковка

туба 27 мл. в блістерній упаковці, артикул 10024 ХА

Технології та сертифікати

3C EFFECT

Трикомпонентна формула складу (агент 2D ковзання, ревіталізант 1Stage, кондиціонер металу) дозволяє домогтися одночасного ефекту відновлення зношених деталей, захисту їх від зносу і надвисокої анізотропної рухливості олії між деталями. Агент 2D ковзання забезпечує надлегке ковзання між деталями двигуна. Ревіталізант 1 Stage формує на поверхнях деталей металокерамічне покриття, тим самим відновлює робочі поверхні і компенсує поточний знос деталей двигуна. Кондиціонер металу зміцнює мастильну плівку, оптимально поєднується з ревіталізантом.

3G покоління

Інноваційний третє покоління ревіталізантів - це перш за все оптимальна розмірність і концентрація активованих наночастинок ревіталізанта, які є потужним каталізатором високошвидкісного зростання модифікованої зношеної поверхні. Це в свою чергу дозволяє формувати захисне металокерамічне покриття швидше, ефективніше і з пролонгованими захисними властивостями і здатністю до саморегенерації тривалий період.

RF 100

RF 100 - Фактор ревіталізації комплексна величина визначає властивості нового модифікованого покриття - рівень захисту, рівень відновлення і здатності до регенерації. RF = 100 позначає, що в результаті застосування продукту двигун пройшов повний цикл ревіталізації, він повністю відновлений і гарантовано захищений від зносу на 100 тис. Км пробігу.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Валерий
  5 stars
  Был у меня ВАЗ 2106. Ухаживал за ним. При родном пробеге 209 тыс., при заводе начал постукивать коленвал на холодный, а позже и на горячий двигатель. После первого внесения ЕХ120 стук при заводе изчез. После трёх внесений ещё проехал до 225 тыс.км. и все отлично. Расход бензина по трассе-7,6л.
 • Валерий
  5 stars
  Здравствуйте, поскажите пожалуйста! Хочу защитить от дальнейшего износа промышленный редуктор. Объем масла 40 литров. Какой ревитализант использовать и сколько? Большое спасибо.
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо використовувати Атомарний кондиціонер металу Maximum Transmission for Diesel Truck для КПП і редукторів Вам потрібно 2 шприця.

 • Роман
  5 stars
  Подскажите пожалуйста! Ланос 1;5 130 тыс, закал масло и промывку с раскоксовкой хадо, после хочу попробовать для улучшения работы двигателя реви.... присадку , хватит ли мне тюбик 27 мл или надо другой?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Використовуйте Атомарний кондиціонер металу Maximum з ревіталізантом 1 Stage найкраща обробка заливається на свіжу оливу на прогрітий двигун.

 • Роман
  5 stars
  Добрый день, подскажите Ланос 1. 5 130 тыс, мне подойдёт такой ревитализант ? или нужно другой ? ( бывает слегка постукивает гидрокомпенсатор)
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам проити двигун а потім використовувати даний продукт на свіжу оливу.

 • Сергей
  5 stars
  Добавил в новое масло 5w40 . проехал немного но работа двигателя стала на много лучше. уменьшились шумы.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре