Гель-ревіталізант XADO виконує функцію захисту від спрацювання, а такоже має властівість відновлюваті пошкоджені поверхні деталей агрегатів без розбирання. Як працює гель ревіталізант ХАДО? Активні речовини, які входять до складу гелю, спріяють утворенню на поверхнях пар тертя нового металокерамічного покриття. Оновлені за допомогою ревіталізантів вузли та агрегати працюють в 2-4 рази довше.

Гель-ревіталізант - відгуки.  

Враховуючи відгуки клієнтів можна сказати, що присадка ревіталізант від ХАДО - один з кращих у своєму роді продуктів автохімії. Не хочете розбирати агрегат и робити капітальний ремонт? Тоді для відновлення вузлів автомобіля вам потрібна продукція ХАДО - ревіталізанти для двигунів, трансмісій, паливної апаратури, ГПК: класичні, посилені екземпляри, ревіталізанти третього покоління, комплексні кондиціонери металу та багото іншого. Позитивні відгуки про ХАДО ревіталізанти – найкраща гарантія якості товарів.  

Ревіталізанти ХАДО - гарантія захисту в екстремальних ситуаціях. Безпосередньо після обробки ревіталізантом, ваша машина потрапляє під суперзахист ХАДО. Ефективність автохімії ХАДО не раз була доведена за допомогою «сухих» пробігів. 178 км з абсолютно сухим картером вперше проїхав харківськими дорогами О. Плотнік. Другим резонансним випробуванням ревіталізантів вважається «суха» їзда  в підмосковному Нарофомінську на автомобілі з 4-ма пасажирами. Доказами ефективності автохімії ХАДО для автогонщика міжнародного класу О. Салюка став «спалений» комплект гуми на випробувальному «сухому» автомобілі. Ці та багато інших випробувань довели, що обробка машини продукцією ХАДО - це не тільки спосіб заощадити на ремонті двигуна, а й гарантований захист в екстремальній ситуації.