Ревіталізант EX120 для дизельних двигунів

Упаковка:
?
Наявність уточнюйте

Revitalizant EХ120 — вдосконалена формула класичного ревіталізанта ХАДО.

Ревіталізант Extreme Action має концентрацію активної речовини 120 %, більш активно відновлює і захищає двигун безпосередньо під час експлуатації автомобіля. Випускається у більш зручній упаковці.

Revitalizant EX120 формує міцне захисне металокерамічне покриття на поверхнях тертя деталей. Дія засобу розпочинається відразу після внесення. Позитивні зміни в роботі двигуна, пов'язані з його омолодженням, можна очікувати вже за кілька десятків кілометрів.

Наочно про процес ревіталізації

Так виглядають результати дії ревіталізанта з модифікації поверхні підшипника. Чітко видно, що дефект зверху затягнутий шаром металокерамічного покриття, яке є ідеальною поверхнею тертя.

Процес ревіталізації

Поверхня жолоба підшипника із заздалегідь нанесеним дефектом у вигляді букви «N»

Процес ревіталізації

За 15 хв. процесу ревіталізації вже видно відновлення дефекту

Процес ревіталізації

За 1 год. видно лишень залишкові сліди колишньої подряпини

Процес ревіталізації

За кілька годин не залишилось жодного сліду від колишньої подряпини

Детальні характеристики

Застосування

Обробка двигуна проводиться в три етапи:

1-й етап: вміст шприца внести в оливозаливний отвір двигуна, прогрітого до робочої температури. Запустити двигун і дати йому попрацювати на холостому ходу 5-10 хвилин.

2-й етап: проводиться в тому ж порядку через 100-250 км пробігу.

3-й етап: проводиться в тому ж порядку через 100-250 км пробігу.

Обробка вважається закінченою не менше ніж через 1500 км пробігу.

Примітки

 • Оливу до закінчення міняти не рекомендується
 • Можлива обробка на холостому ходу (4 години - еквівалент 200 км пробігу)
 • Нові двигуни з пробігом до 20 000 км обробляти в один прийом
 • Двигуни після капітального ремонту рекомендується обробляти в звичайному порядку в три етапи
 • Захисне металокерамічне покриття формується на будь-якому працездатному механізмі. Однак, якщо механізм (двигун) знаходиться в критичному стані (спрацювання 100%), необхідно замінити зруйновані деталі.
60 000 інтервал повторної обробки

Захисне покриття активно протягом 60 000 км пробігу, після цього рекомендується повторна обробка.

Дозування:

Об’єм оливосистеми, л. 3-10 11-20 21-30
Кількість шприців (8 мл), шт. 3 6 9
Схема обробка етапами 1+1+1 2+2+2 3+3+3
Кількість шприців для нових двигунів 2 4 6

Можливості:

Після обробки Ваш автомобіль знаходиться під суперзахистом ХАДО. В процесі експлуатації двигуна найбільш схильні до спрацювання деталі циліндропоршневої групи в районі верхньої «мертвої» точки, газорозподільний механізм (кулачок, штовхач), підшипники ковзання колінчастого і розподільного валів. Ревіталізант містить будівельний матеріал, який компенсує спрацювання цих деталей.

В результаті ревіталізації на поверхнях пар тертя формується нове багатофункціональне градієнтне покриття з набором необхідних службових характеристик і напружених станів. Деталі двигуна нарощують в об’єму, повертають ті самі «сотки» і «десятки», які були загублені, спрацьовані в процесі експлуатації. Це ефект ремонту. Отримане покриття має унікальні властивості: значну міцність, високу корозійну стійкість, низьку шорсткість. Після ревіталізації деталі двигуна гарантовано прослужать в 2-4 рази довше.

В результаті ревіталізації двигуна значно зростає і вирівнюється компресія в циліндрах, скорочується витрата пального, збільшується прийомистість і накат автомобіля, відновлюються оливонасоси, вузли турбонаддування, вали і вкладиші (підшипники), дзеркала циліндрів, усувається еліпсність. Двигун працює тихо і без вібрацій. Завдяки ревіталізації його завжди можна підтримувати в ідеальному стані.

Упаковка

шприц в блістрері 8 мл, артикул XA 10034

шприц в коробке 8 мл, артикул ХА 12034_2

Технології та сертифікати

2G покоління

Друге покоління ревіталізантов відкрило нову еру в відновлення і захист двигунів від зносу. Тепер діючої речовини стало більше і зросла його ефективність, що дало нового продукту незаперечну перевагу в відношенні ціна-якість. Удосконалена і Посилення формула надала продукту поліпшені захисні і відновні властивості.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Дмитрий
  4 stars
  Вопрос: машина Пассат б8 двигатель 1,6 турбодизель с сажевиком, пробег 240 - какую присадку лучше залить чтобы продлить жизнь двигателя?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам використовувати Ревіталізант EX120 для дизельних двигунів в три етапи з інтервалом 250-300км.
  Ревіталізант використовувати на свіжу оливу на пргрітий двигун. • Михайло
  5 stars
  Volvo xc70. Двигун д5 360 тисяч пробігу. Обробив двигун другою дозою і на машині в гори поїхав брат. Коли він повернувся намотавши 450 км двигун по приїзду почав працювати однозначно тихіше. Обробив 3 дозою. Спостерігаю
 • Роман
  5 stars
  Дорого дня , порадьте що придбати для Renault Clio 2 (1.9 dti ) щоб зменшило вібрацію і для кращої роботи двигуна. Дякую
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуэмо Вам спочатку промити двигун Олива для промивання - промивка двигуна і трансмісії 10-15 хвилин на холостому ходу, а потім на свіжу оливу на прогрітий двигун Ревіталізант EX120 для дизельних двигунів в три етапи з інтервалом 150-250км.

   

   

 • Андрій
  5 stars
  Брав для фокус 3 1.6 турбодизель, пробіг 260 т. Поки пройшов 200 км після третьої "дози", але результат на слух є, двигун став тихішим. Спостерігатиму далі...
 • Володимир
  5 stars
  Доброго дня, до заміни оливи залишилось2000 км використати обробку ex120 до заміни оливи чи краще після заміни, олива 0w40 mobil
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо кращє зробити обробку двигуна на свіжу олмву, на прогрітий двигун. Обробка в 3 етапи з інтервалом 200-300км.
  Також рекомендуємо використовувати Синтетична олива XADO Atomic Oil 0W-40 SL/CF.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре