Ревіталізант EX120 для КПП і редукторів

Упаковка:
?
Наявність уточнюйте

Revitalizant EX120 — посилений продукт. Призначений для відновлювального ремонту агрегатів механічних трансмісій і їхнього активного захисту безпосередньо під час експлуатації автомобіля.

Має більш вдосконалену формулу порівняно із класичним ревіталізантом ХАДО. Та містить на 12% більше діючої речовини, ніж Revitalizant Extreme Action 120 у шприці.

Після застосування ревіталізанта експлуатаційні характеристики трансмісії відновлюються до заводських. EX120 формує високоміцне захисне металокерамічне покриття на поверхнях тертя деталей. Відновлює їх і компенсує поточний знос. Активно захищає деталі від навантаг.

Наочно про процес ревіталізації

Так виглядають результати дії ревіталізанта з модифікації поверхні підшипника. Чітко видно, що дефект зверху затягнутий шаром металокерамічного покриття, яке є ідеальною поверхнею тертя.

Процес ревіталізації

Поверхня жолоба підшипника із заздалегідь нанесеним дефектом у вигляді букви «N»

Процес ревіталізації

За 15 хв. процесу ревіталізації вже видно відновлення дефекту

Процес ревіталізації

За 1 год. видно лишень залишкові сліди колишньої подряпини

Процес ревіталізації

За кілька годин не залишилось жодного сліду від колишньої подряпини

Детальні характеристики

Застосування

 • Внести необхідну кількість продукту в оливозаливний (оливовимірювальний) отвір КЗП, роздавальної коробки або редуктора моста, прогрітих до робочої температури
 • Експлуатувати автомобіль у звичайному режимі. Обробка вважається закінченою через 50 год роботи механізму або 1500 км пробігу

Ревіталізація вважається закінченою через 50 год. роботи механізму (1500 км пробігу).

Не рекомендується застосовувати в АКПП, роботизованих коробках передач з двома "мокрими" зчепленнями.

Примітки

Характерною ознакою початку ревіталізації є зменшення гучності в роботі механізму вже з перших кілометрів пробігу після обробки. Якщо поліпшення роботи механізму в якийсь момент припинилося, це може свідчити про його сильне спрацювання - необхідно подвоїти рекомендовану дозу. Якщо через 100-200 км пробігу поліпшення в роботі механізму не настає, то найбільш імовірною причиною є помилкова діагностика.

Ревіталізант сумісний з усіма типами олив для механічних трансмісій. Він не вступає з ними в хімічні реакції і не змінює їх в'язкісних та інших фізико-хімічних властивостей.

Захисне металокерамічне покриття формується на будь-якому працездатному механізмі, однак, якщо агрегат знаходиться в критичному стані (спрацювання 100%), необхідно замінити зруйновані деталі.

Дозування:

Об’єм оливоситеми, л 1-2 2-5 5-8
Кількість шприців(8 мл), шт. 1 2 3
Схема обробки етапами Одноразово Одноразово Одноразово

Упаковка

шприц-аплікатор, 8 мл, артикул ХА 12030_2

шприц в  блистері 8мл, артикул XA 10030

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Sergey
  5 stars
  Доставка быстрая Новой почтой, обработал МКПП своего авто, упаковка - шприц очень удобно вводить через отверстие в коробку, особых нареканий по работе коробки не было ввел для профилактики и защиты от износа. Рекомендую продукцию Xado.
 • Макс
  5 stars
  Тойота корола версо 2007 год. 1.8. бензин,начала гудеть коробка,какую присадку посоветуете.
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам використовувати  Ревіталізант EX120 для КПП і редукторів

 • Олександр
  4 stars
  Доброго дня. Яку присадку краще використовувати для подовження терміну служби мкпп m32 Zafira b 2011 (масло GM оригінал SAE 75W85 Gl-4)?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам використовувати Присадка для КПП и редуктора Ревитализант 1 Stage Transmission

 • Михаил
  5 stars
  Здравствуйте, что лучше использовать в МКПП ZAZ SENS 1.3, Maximum Transmission з ревіталізантом 1 Stage, 1stage transmission или EX120?
  Відповідь експерта :

  Добрлого дня. Для Вашої МКПП рекомендуємо Вам використвувати  Атомарний кондиціонер металу Maximum Transmission з ревіталізантом 1 Stage, або альтернатива Присадка для КПП и редуктора Ревитализант 1 Stage Transmission

 • Іван
  5 stars
  Доброго дня. Підкажіть, чи можна використовувати Ревіталізант EX120 для КПП і редукторів в коропці-редукторі косарки MF-70 ? Використовується масло 85W-90. Подякував.
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Використовуйте сміливо. 

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре