Revitalizant EX120 для циліндропоршневої групи

Упаковка:
?
Наявність уточнюйте

Посилений ревіталізант. Призначений для відновлювального ремонту і активного захисту циліндро-поршневої групи безпосередньо під час експлуатації автомобіля.

Має більш вдосконалену формулу порівняно із класичним ревіталізантом ХАДО. Та має на 12% більше діючої речовини, ніж Revitalizant Extreme Action 120 у шприці.

Після застосування ревіталізанта експлуатаційні характеристики циліндрів відновлюються до заводських. На поверхнях стінок циліндрів EX120 формує високоміцне захисне металокерамічне покриття. Створює активний захист від навантаг і перегріву.

Наочно про процес ревіталізації

Так виглядають результати дії ревіталізанта з модифікації поверхні підшипника. Чітко видно, що дефект зверху затягнутий шаром металокерамічного покриття, яке є ідеальною поверхнею тертя.

Процес ревіталізації

Поверхня жолоба підшипника із заздалегідь нанесеним дефектом у вигляді букви «N»

Процес ревіталізації

За 15 хв. процесу ревіталізації вже видно відновлення дефекту

Процес ревіталізації

За 1 год. видно лишень залишкові сліди колишньої подряпини

Процес ревіталізації

За кілька годин не залишилось жодного сліду від колишньої подряпини

Детальні характеристики

Застосування

Обробка циліндра двигуна внутрішнього згоряння:

 • Прогріти двигун (двигун повинен бути теплим, але не гарячим)
 • Викрутити свічку з циліндра, від'єднати центральний провід датчика розподільника запалювання і комутатор
 • * Внести вміст 1 туби в циліндр
 • Забезпечити 15-20 ходів поршня (прокручувати вивішене привідне колесо, буксирування і т. ін)
 • Закрутити свічку і 3-4 рази прокрутити стартером протягом 3-4 с з інтервалами в 15-20 с
 • Приєднати центральний провід, комутатор і, запустивши двигун, забезпечити його роботу на холостому ходу протягом 15 хв
 • Подальша експлуатація - в звичайному режимі

* Вносити гель з туби слід так, щоб склад потрапляв на стінки циліндра, а не на поршень. Для цього можна скористатися медичним шприцом з одягненою трубкою, попередньо розчинивши вміст туби в 5-10 мл моторноїоливи. Щоб уникнути гідроудару загальний об’єм рідини не повинен перевищувати 20 мл.

Примітки

Обробка циліндра дизельного двигуна проводиться аналогічно обробці циліндра бензинового двигуна внутрішнього згоряння шляхом внесення гелю-ревіталізанта через отвір форсунки або свічки накалювання.

1 туба - 1 циліндр.

При діаметрі циліндра понад 120 мм слід подвоїти дозування.

Упаковка

туба в блістері 9мл, артикул XA 10338 

Відео звіти щодо застосування

Обробляємо двигун Гелем-ревіталізантом EX 120. Підводить двигун? Хочете відновити його і захистити від спрацювання? Рекомендуємо новий продукт компанії ХАДО - Гель-ревіталізант EX (Extreme Action) 120 для бензинових двигунів. Розфасовка тут звична - туба 9 мл, а ось вміст активної речовини виробник збільшив на 20%. Ще одна перевага продукту його бюджетність. Обробка проводиться в три прийоми, а значить і оплату можна розбити на три етапи!

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Валерий
  5 stars
  Доброго дня! Можна обробляти нову поршневу?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Для нового двигуна рекомендуємо Вам використовувати  Атомарний кондиціонер металу New Car з ревіталізантом 1 Stage

 • Вячеслав
  5 stars
  Доставка на нову почту дорого.бажано щоб були альтернативи такі як укрпочта або мееst express.товар нормальний.
 • Олександр
  5 stars
  Доброго дня, на відео чоловік заливає ревіталізант у масло заливну горловину. А в інструкції написано у кожен циліндр окремо. Або лижі не їдуть або ........?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Данний ревіталізант використовується до циліндропоршнівої групи, вводиться через свічний отвір.А такий ревіталізант Revitalizant EX120 для бензинових і на зрідженому природному газі (LPG) двигунів вноситься в зао=ливну горловину. Їх потрібно 3 шт. вносити з інтервалом 200-300км.+-

 • Ярослав
  5 stars
  Revitalizant EX120 чи буде достатньо одного тюбика на мотор 1.9DTI
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Даний ревіталізант вноситься точечно в кожен циліндр на циліндропоршневу групу. Якщо 4 циліндри то 4 тцби. Якщо одна туба то використовуйте Ревіталізант 1 Stage для бензинових і дизельних двигунів

 • Данил
  5 stars
  Доброго дня. В мене акура мдх 2008р., 3.7 бензин/газ. Задири в 1 циліндрі та доливаю на 8 т.км. 2-3 літри оливи додатково. Підскажіть будь ласка, що мені допоможе.
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Недостатньо інформації з авто.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре