Revitalizant EX120 для циліндропоршневої групи

Упаковка:
?
Наявність уточнюйте

Посилений ревіталізант. Призначений для відновлювального ремонту і активного захисту циліндро-поршневої групи безпосередньо під час експлуатації автомобіля.

Має більш вдосконалену формулу порівняно із класичним ревіталізантом ХАДО. Та має на 12% більше діючої речовини, ніж Revitalizant Extreme Action 120 у шприці.

Після застосування ревіталізанта експлуатаційні характеристики циліндрів відновлюються до заводських. На поверхнях стінок циліндрів EX120 формує високоміцне захисне металокерамічне покриття. Створює активний захист від навантаг і перегріву.

Наочно про процес ревіталізації

Так виглядають результати дії ревіталізанта з модифікації поверхні підшипника. Чітко видно, що дефект зверху затягнутий шаром металокерамічного покриття, яке є ідеальною поверхнею тертя.

Процес ревіталізації

Поверхня жолоба підшипника із заздалегідь нанесеним дефектом у вигляді букви «N»

Процес ревіталізації

За 15 хв. процесу ревіталізації вже видно відновлення дефекту

Процес ревіталізації

За 1 год. видно лишень залишкові сліди колишньої подряпини

Процес ревіталізації

За кілька годин не залишилось жодного сліду від колишньої подряпини

Детальні характеристики

Застосування

Обробка циліндра двигуна внутрішнього згоряння:

 • Прогріти двигун (двигун повинен бути теплим, але не гарячим)
 • Викрутити свічку з циліндра, від'єднати центральний провід датчика розподільника запалювання і комутатор
 • * Внести вміст 1 туби в циліндр
 • Забезпечити 15-20 ходів поршня (прокручувати вивішене привідне колесо, буксирування і т. ін)
 • Закрутити свічку і 3-4 рази прокрутити стартером протягом 3-4 с з інтервалами в 15-20 с
 • Приєднати центральний провід, комутатор і, запустивши двигун, забезпечити його роботу на холостому ходу протягом 15 хв
 • Подальша експлуатація - в звичайному режимі

* Вносити гель з туби слід так, щоб склад потрапляв на стінки циліндра, а не на поршень. Для цього можна скористатися медичним шприцом з одягненою трубкою, попередньо розчинивши вміст туби в 5-10 мл моторноїоливи. Щоб уникнути гідроудару загальний об’єм рідини не повинен перевищувати 20 мл.

Примітки

Обробка циліндра дизельного двигуна проводиться аналогічно обробці циліндра бензинового двигуна внутрішнього згоряння шляхом внесення гелю-ревіталізанта через отвір форсунки або свічки накалювання.

1 туба - 1 циліндр.

При діаметрі циліндра понад 120 мм слід подвоїти дозування.

Упаковка

туба в блістері 9мл, артикул XA 10338 

Відео звіти щодо застосування

Обробляємо двигун Гелем-ревіталізантом EX 120. Підводить двигун? Хочете відновити його і захистити від спрацювання? Рекомендуємо новий продукт компанії ХАДО - Гель-ревіталізант EX (Extreme Action) 120 для бензинових двигунів. Розфасовка тут звична - туба 9 мл, а ось вміст активної речовини виробник збільшив на 20%. Ще одна перевага продукту його бюджетність. Обробка проводиться в три прийоми, а значить і оплату можна розбити на три етапи!

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Володимир Пташник
  5 stars
  Добрий день. Підкажіть чи можна давати ревіталізант ЕХ120 для циліндропоршневої групи в масло двигуна.
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Даний продукт вноситься тілтки в поршневу групу. Рекомендуємо Вам використовувати для двигуна   Ревіталізант EX120 для бензинових двигунів, потрібно 3 шт. вносити з інтервалом 200-300км.

 • Виктор
  5 stars
  Доброго дня . Ваз 2106,двигатель 1,3л, пробег чуть больше 100.000.- низкая компрессия в 1и 2 -м цилиндрах(7,2 и 8,5), в 3(11, 5) в 4(10,3) . Что посоветуете приобрести из вашей продукции?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня.  Рекомендуємо Вам використовувати  Антикокс - розкоксовка поршневих кілець, розкоксовка двигуна 10-15 секунд в кожний циліндр зробити заміну оливи в двигуні  Напівсинтетична олива 10W-40 SL / CI-4 XADO Atomic Oil 
  і  обробити Revitalizant EX120 для циліндропоршневої групи


 • Мавроди
  5 stars
  Здравствуйте, у меня супермото, кроссовый мотоцикл 70 куб с форсированным двигателем, что посоветуете, чтобы увеличить ресурс двигателя и снизить расход. Двигатель работает всегда на высоких оборотах
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам використовувати  Ревіталізант EX120 для мототехніки

 • максим
  5 stars
  добрий день дизель 2турбо появились излишние картерние гази подкидивает масло что посоветуете
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Не достатньо інформауції.

 • Игорь
  5 stars
  Киа Спортаж 2012г.в. Мотор 2л., G4KD. Есть мет.стук в двигателе. Говорят это задиры в цилиндрах. Чем посоветуете обработать, чтобы убрать стук или снизить?
  Відповідь експерта :

  Здравствуйте. Рекомендуем Вам сперва раскаксовать цилиндры Антикокс - раскоксовка поршневых колец затем сделать замену масла и обработать цилиндры точечно  Revitalizant EX120 для цилиндропоршневой группы и в свежее масло залить  Атомарный кондиционер металла Maximum с ревитализантом 1 Stage

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре