Revitalizant EX120 для КПП та редукторів

Упаковка:
?
Наявність уточнюйте

Revitalizant EX120 — посилений продукт. Призначений для відновлювального ремонту агрегатів механічних трансмісій і їхнього активного захисту безпосередньо під час експлуатації автомобіля.

Ревіталізант Extreme Action має концентрацію активної речовини 120 %, більш активно відновлює і захищає трансміссію безпосередньо під час експлуатації автомобіля. Має більш зручну упаковку.

Після застосування ревіталізанта експлуатаційні характеристики трансмісії відновлюються до заводських. EX120 формує високоміцне захисне металокерамічне покриття на поверхнях тертя деталей і компенсує поточний знос. Активно захищає деталі від навантаг.

Наочно про процес ревіталізації

Так виглядають результати дії ревіталізанта з модифікації поверхні підшипника. Чітко видно, що дефект зверху затягнутий шаром металокерамічного покриття, яке є ідеальною поверхнею тертя.

Процес ревіталізації

Поверхня жолоба підшипника із заздалегідь нанесеним дефектом у вигляді букви «N»

Процес ревіталізації

За 15 хв. процесу ревіталізації вже видно відновлення дефекту

Процес ревіталізації

За 1 год. видно лишень залишкові сліди колишньої подряпини

Процес ревіталізації

За кілька годин не залишилось жодного сліду від колишньої подряпини

Детальні характеристики

Застосування

 • Внести необхідну кількість продукту в маслозаливное (маслоізмерітельное) отвір КПП, роздавальної коробки або редуктора моста, прогрітих до робочої температури
 • Експлуатувати автомобіль у звичайному режимі

Ревіталізація вважається закінченою через 50 годин роботи механізму (1500 км пробігу).

Примітки

Характерною ознакою початку ревіталізації є зменшення гучності в роботі механізму вже з перших кілометрів пробігу після обробки.

Якщо поліпшення роботи механізму в якийсь момент припинилося, це може свідчити про його сильне спрацювання - необхідно подвоїти рекомендовану дозу. Якщо через 100-200 км пробігу поліпшення в роботі механізму не настає, то найбільш імовірною причиною є помилкова діагностика.
Ревіталізант сумісний з усіма типами олив для механічних трансмісій. Він не вступає з ними в хімічні реакції і не змінює їх в'язкісних та інших фізико-хімічних властивостей.
Захисне металокерамічне покриття формується на будь-якому працездатному механізмі, однак, якщо агрегат знаходиться в критичному стані (спрацювання 100%), необхідно замінити зруйновані деталі.
 

Дозування:

Об’єм системи, л 1–2 2–5 5–8
Кількість туб (9 мл), шт 1 2 3

Упаковка

туба в блістері 9 мл, артикул ХА 10330

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Юрий
  4 stars
  Какая присадка для МКПП нового авто на обкатки. Объём 2 литра масла.
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Використвуйте  Ревіталізант EX120 для КПП і редукторів

 • Александр
  4 stars
  Здравствуйте, Автомобиль Byd f3 2007 года, был шум при езде с КПП поменял все подшипники в мкпп, через год эксплуатации поменял масло в кпп на хадо 75w90, через некоторое время начала гудеть коробка после скорости 25 км ! Что посоветуете?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам використовувати Присадка для КПП и редуктора Ревитализант 1 Stage Transmission

 • Сергей
  5 stars
  Тойота Авенсис Т25 1,8 при отпускании сцепления легкий шум, недавно поменял сцепление и сальник в МКПП. Масло в МКПП Toyota Manual Transmission LV 75W GL-4, 2л. Revitalizant EX120 поможет или что-то другое?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. використовуйте сміливо на повністю прогріту КПП.

 • Александр
  4 stars
  Шкода октавия а7 1.6тди 6-ти ст. МКПП. Залил один тюбик этого ревитализанта после замены масла в коробке, причина 5-6 передачи немного гудели, поехал сразу 3500км могу точно сказать что 50% шума от коробки ушло. Остался вопрос что делать с оставшимся звуком, может добавить еще 1 тюбик???
  Відповідь експерта :

  Доброго дня.Є вірогідність що у Вас підвищєний знос КПП. Рекомендуємо додати ще один   Ревіталізант EX120 для КПП і редукторів

 • Мирослав
  5 stars
  Добрий день. Golf 6 мкпп на швидкості 80-90км чути легенький гул. Що порекомендуєте?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам зробити заміну оливи і використати на прогріту КПП Присадка для КПП и редуктора Ревитализант 1 Stage Transmission

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре