Revitalizant EX120 для КПП та редукторів

Упаковка:
?
Наявність уточнюйте

Revitalizant EX120 — посилений продукт. Призначений для відновлювального ремонту агрегатів механічних трансмісій і їхнього активного захисту безпосередньо під час експлуатації автомобіля.

Ревіталізант Extreme Action має концентрацію активної речовини 120 %, більш активно відновлює і захищає трансміссію безпосередньо під час експлуатації автомобіля. Має більш зручну упаковку.

Після застосування ревіталізанта експлуатаційні характеристики трансмісії відновлюються до заводських. EX120 формує високоміцне захисне металокерамічне покриття на поверхнях тертя деталей і компенсує поточний знос. Активно захищає деталі від навантаг.

Наочно про процес ревіталізації

Так виглядають результати дії ревіталізанта з модифікації поверхні підшипника. Чітко видно, що дефект зверху затягнутий шаром металокерамічного покриття, яке є ідеальною поверхнею тертя.

Процес ревіталізації

Поверхня жолоба підшипника із заздалегідь нанесеним дефектом у вигляді букви «N»

Процес ревіталізації

За 15 хв. процесу ревіталізації вже видно відновлення дефекту

Процес ревіталізації

За 1 год. видно лишень залишкові сліди колишньої подряпини

Процес ревіталізації

За кілька годин не залишилось жодного сліду від колишньої подряпини

Детальні характеристики

Застосування

 • Внести необхідну кількість продукту в маслозаливное (маслоізмерітельное) отвір КПП, роздавальної коробки або редуктора моста, прогрітих до робочої температури
 • Експлуатувати автомобіль у звичайному режимі

Ревіталізація вважається закінченою через 50 годин роботи механізму (1500 км пробігу).

Примітки

Характерною ознакою початку ревіталізації є зменшення гучності в роботі механізму вже з перших кілометрів пробігу після обробки.

Якщо поліпшення роботи механізму в якийсь момент припинилося, це може свідчити про його сильне спрацювання - необхідно подвоїти рекомендовану дозу. Якщо через 100-200 км пробігу поліпшення в роботі механізму не настає, то найбільш імовірною причиною є помилкова діагностика.
Ревіталізант сумісний з усіма типами олив для механічних трансмісій. Він не вступає з ними в хімічні реакції і не змінює їх в'язкісних та інших фізико-хімічних властивостей.
Захисне металокерамічне покриття формується на будь-якому працездатному механізмі, однак, якщо агрегат знаходиться в критичному стані (спрацювання 100%), необхідно замінити зруйновані деталі.
 

Дозування:

Об’єм системи, л 1–2 2–5 5–8
Кількість туб (9 мл), шт 1 2 3

Упаковка

туба в блістері 9 мл, артикул ХА 10330

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Михайло
  5 stars
  Чи можна використовувати на мотоблоці де зчіплення в масляній ванні?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Так використовуйте.

 • Олександр
  5 stars
  Перевірив роботу даного ревіталізанта на двох авто. Перша була октавія а7. 6-ти ступка механіка, не сильно але гуділа 5 та 6-та передача. Залив ревіталізант і поїхав на море 1500км, в дорозі додому звернув увагу на те що гул зменшився на 50% це як мінімум. Інше авто Лендровер фрілендер,залив в задній міст через таку саму проблему гудів. Питання не вирішилось повністю але гул став ледь помітним. Рекомендую, для не критичних випадків підійде, або як мінімум відтягне час для ремонту дороговартісних деталей в авто.
  Відповідь експерта :

  Доброго дня.В даних випадках рекомендуємо додати ще одну дозу ревіталізанта.

 • Андрей
  5 stars
  Здравствуйте, с Новым Годом! Подскажите пожалуйста, Ланос 1.4 2007 г, 312 к км пробег, МКПП воет на 5 передаче, масло менял летом 21 г., Что лучше применить, в каком количестве? Заливать через сапун или нужно вместе с маслом смешать и заливать при замене? Пежо 206, 2000 г, 312 к км пробег, МКПП не шумит, что посоветуете в качестве профилактики и предотвращения проблем, масло только планирую заменить. Спасибо.
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам використовувати і для Деу, і для Пежо Присадка для КПП и редуктора Ревитализант 1 Stage Transmission. Використовувати на повністю прогрітий агрегат і зразу поіхати в путь -15-20км. мінімум, а якщо більше то краще.

 • Іван Римарук
  5 stars
  Добрий день, nissan x trail t30 2004р 2.2 ддизель 4×4 Пробіг 300тисяч Кпп механіка На холодну передачі хрустять і тяжко включаються, коли розігріта стає більш-менш. Що порекомендуєте залити?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Реколмендуємо Вам промити КПП  Олива для промивання - промивка двигуна і трансмісії 5 хвилин на  другій передачі на підваженому авто, залити свіжу оливу Синтетична олива 75W GL-4 SYNTHETIC XADO Luxury Drive, прогріти агрегат до робочої температури і використати Присадка для КПП и редуктора Ревитализант 1 Stage Transmission

 • Сергій
  5 stars
  Доброго дня. В мене шуміла КПП на Пежо експерт 2009р. Вирішив добавити присадку xado ex 120 revitalizant в шприці, після рершого шпріца проїхав 1000кл. Шум не дуже зменшився, ще добавив другий шпріц і проїхав ще 1000кл. Шум трохи зменшився. Ще добавив третій шпріц і проїхав 1000км. Тоді почув ефект від присадки що помогло і шуму вже не чути, щоб добитися ефекту треба три шпріца добовляти в коробку. Дякую хадо за подукцію.
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Все залежіть від стану КПП та об'єма оливив агрегаті.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре