Revitalizant EX120 для автоматичних трансмісій

Упаковка:
?
Наявність уточнюйте

Revitalizant EX120 — посилений продукт. Призначений для відновлювального ремонту і активного захисту агрегатів автоматичних трансмісій безпосередньо під час експлуатації автомобіля.

Має більш вдосконалену формулу порівняно із класичним ревіталізантом ХАДО. Та має на 12% більше діючої речовини, ніж Revitalizant Extreme Action 120 у шприці.

Після застосування ревіталізанта експлуатаційні характеристики трансмісії відновлюються до заводських. EX120 формує високоміцне захисне металокерамічне покриття на поверхнях тертя деталей. Відновлює їх і компенсує поточний знос. Активно захищає деталі від навантаг.

Наочно про процес ревіталізації

Так виглядають результати дії ревіталізанта з модифікації поверхні підшипника. Чітко видно, що дефект зверху затягнутий шаром металокерамічного покриття, яке є ідеальною поверхнею тертя.

Процес ревіталізації

Поверхня жолоба підшипника із заздалегідь нанесеним дефектом у вигляді букви «N»

Процес ревіталізації

За 15 хв. процесу ревіталізації вже видно відновлення дефекту

Процес ревіталізації

За 1 год. видно лишень залишкові сліди колишньої подряпини

Процес ревіталізації

За кілька годин не залишилось жодного сліду від колишньої подряпини

Детальні характеристики

Застосування

 • Внести необхідну кількість ревіталізанта в оливнозаливну горловину (отвір оливовимірювального щупа) АКЗП
 • Експлуатувати автомобіль у звичайному режимі
 • Ревіталізація вважається закінченої через 50 годин роботи механізму (1500 км пробігу)

Примітки

Характерною ознакою початку ревіталізації є поліпшення в роботі АКЗП (зменшення шуму, поліпшення плавності перемикання передач) вже з перших кілометрів пробігу після обробки.

Ревіталізант сумісний з усіма типами рідин для автоматичних трансмісій: Dexron®, MERCON®, Mopar®, CVN та ін. Не вступає з ними в хімічні реакції, не змінює їх в'язкісних, фрикційних та інших фізико-хімічних властивостей. Захисне металокерамічне покриття формується на будь-якому працездатному механізмі, однак, якщо агрегат знаходиться в критичному стані (спрацювання 100%), необхідно замінити зруйновані деталі.

Дозування:

Об’єм оливосистеми, л 5-8 9-12 13-15
Кількість туб (8 мл), шт. 1 2 3

Упаковка

туба в блістері 9 мл, артикул 10331 XA

Відео звіти щодо застосування

Обробляємо двигун Гелем-ревіталізантом EX 120. Підводить двигун? Хочете відновити його і захистити від спрацювання? Рекомендуємо новий продукт компанії ХАДО - Гель-ревіталізант EX (Extreme Action) 120 для бензинових двигунів. Розфасовка тут звична - туба 9 мл, а ось вміст активної речовини виробник збільшив на 20%. Ще одна перевага продукту його бюджетність. Обробка проводиться в три прийоми, а значить і оплату можна розбити на три етапи!

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Виталий
  5 stars
  Ваз 2101, воет редуктор заднего моста, посоветуйте какую-то присадку
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам використовувати  Ревіталізант EX120 для КПП і редукторів

 • Роман
  5 stars
  Nissan Qashqai 2008 CVT 2.0 бензин, пробіг 151,8 тис. км. Сумнівався, що така мала кількість речовини якось може вплинути на роботу коробки-автомата, але проїхавши трохи більше 50 км. - відмітив, що переключання передач відбувається відчутно плавніше, ніж було до того.
 • Сергей
  5 stars
  Opel Zafira B. На коробку AF-40 при 300 тыс. пробега особых нареканий не было. После обработки ревитализантом уменьшилось время "пробуксовки" при переключении передач и улучшился накат. ХАДО рулит! (кстати, надо еще в ГУР присадки накалапоцать))) )
 • Максим
  5 stars
  Машина Ваз 21099, пробне 270тис, характерний вой 5той передачи, использовал 1 тюбик на 3л масла, результат с первых метров, очень доволен качеством продукции
 • Максим
  5 stars
  Мерседес вито 120 дизел 3 литра,пинается коробка при тормоджении на холодную только. Что посоветуете?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам використовувати Ревіталізант EX120 для автоматичних трансмісій, але попередньо рекомендуємо зробити заміну оливи в АКПП

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре