Revitalizant EX120 для автоматичних трансмісій

Упаковка:
?
Наявність уточнюйте

Revitalizant EX120 — посилений продукт. Призначений для відновлювального ремонту і активного захисту агрегатів автоматичних трансмісій безпосередньо під час експлуатації автомобіля.

Має більш вдосконалену формулу порівняно із класичним ревіталізантом ХАДО. Та має на 12% більше діючої речовини, ніж Revitalizant Extreme Action 120 у шприці.

Після застосування ревіталізанта експлуатаційні характеристики трансмісії відновлюються до заводських. EX120 формує високоміцне захисне металокерамічне покриття на поверхнях тертя деталей. Відновлює їх і компенсує поточний знос. Активно захищає деталі від навантаг.

Наочно про процес ревіталізації

Так виглядають результати дії ревіталізанта з модифікації поверхні підшипника. Чітко видно, що дефект зверху затягнутий шаром металокерамічного покриття, яке є ідеальною поверхнею тертя.

Процес ревіталізації

Поверхня жолоба підшипника із заздалегідь нанесеним дефектом у вигляді букви «N»

Процес ревіталізації

За 15 хв. процесу ревіталізації вже видно відновлення дефекту

Процес ревіталізації

За 1 год. видно лишень залишкові сліди колишньої подряпини

Процес ревіталізації

За кілька годин не залишилось жодного сліду від колишньої подряпини

Детальні характеристики

Застосування

 • Внести необхідну кількість ревіталізанта в оливнозаливну горловину (отвір оливовимірювального щупа) АКЗП
 • Експлуатувати автомобіль у звичайному режимі
 • Ревіталізація вважається закінченої через 50 годин роботи механізму (1500 км пробігу)

Примітки

Характерною ознакою початку ревіталізації є поліпшення в роботі АКЗП (зменшення шуму, поліпшення плавності перемикання передач) вже з перших кілометрів пробігу після обробки.

Ревіталізант сумісний з усіма типами рідин для автоматичних трансмісій: Dexron®, MERCON®, Mopar®, коробка варіатор (CVT) та ін. Не вступає з ними в хімічні реакції, не змінює їх в'язкісних, фрикційних та інших фізико-хімічних властивостей. Захисне металокерамічне покриття формується на будь-якому працездатному механізмі, однак, якщо агрегат знаходиться в критичному стані (спрацювання 100%), необхідно замінити зруйновані деталі.

Дозування:

Об’єм оливосистеми, л 5-8 9-12 13-15
Кількість туб (8 мл), шт. 1 2 3

Упаковка

туба в блістері 9 мл, артикул 10331 XA

Відео звіти щодо застосування

Обробляємо двигун Гелем-ревіталізантом EX 120. Підводить двигун? Хочете відновити його і захистити від спрацювання? Рекомендуємо новий продукт компанії ХАДО - Гель-ревіталізант EX (Extreme Action) 120 для бензинових двигунів. Розфасовка тут звична - туба 9 мл, а ось вміст активної речовини виробник збільшив на 20%. Ще одна перевага продукту його бюджетність. Обробка проводиться в три прийоми, а значить і оплату можна розбити на три етапи!

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Костянтин
  4 stars
  чи можна примінити в гідростатиці даний ревіталізант ?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Надайте більше інформації.

 • Дмитро
  5 stars
  автівка Toyota Rav4 2016 awd Canada model ASA44L-CNTXKA Двигатель 2ARFE Трансмиссия U760F Що кроаще використати для АКПП? 1. Атомарний кондиціонер металу Maximum для автоматичних трансмісій 2. Revitalizant EX120 для автоматичних трансмісій
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Використовуйте Ревіталізант EX120 для автоматичних трансмісій на Ваш обьем системи.

 • Наталья
  5 stars
  Рекомендую. После применения дачного ревитализанта пропали все толчки акпп. Переключения передач вообще не чувствуется. Но если масло не первой свежести его лучше заменить. Ревитализант очень нужная вещь. Рекомендую и выражаю свою благодарность фирме ХАДО. Вы супер.
 • Юрий
  5 stars
  Как всегда, всё на высшем уровне!!!!
 • Володимир
  5 stars
  Доброго дня, підскажіть будь-ласка, Хонда аккорд 2011рік, на гарячу при перемиканні АКПП с 1-ї на 2-гу швидкість є пробуксовування. На холодну проблеми немає. Через АКПП пролили 8л оригінального масла, результату не дало.
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам використовувати Ревіталізант EX120 для автоматичних трансмісій на повністю прогріту АКПП.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре