Атомарний кондиціонер металу МОТО MAXIMUM

Упаковка:
?
Наявність уточнюйте

Атомарний кондиціонер металу MOTO MAXIMUM .

Атомарний кондиціонер металу MOTO MAXIMUM - інноваційний чотирикомпонентний продукт останнього покоління, що поєднує в собі переваги двофазного комплексного кондиціонера металу та компонента REVITALIZANT покоління 3+

Спеціально розроблений для чотиритактних двигунів мотоциклів.

 • Відновлює металеві поверхні тертя й компенсує поточне спрацювання
 • Вирівнює та збільшує компресію в циліндрах
 • Підвищує тиск в оливосистемі до номінального
 • Створює систему активного захисту металевих поверхонь тертя проти навантаг і перегріву
 • Знижує рівень шумів і вібрації
 • Поліпшує мастильні властивості оливи й трибологічні характеристики вузлів двигуна
 • Підвищує потужність і прийомистість двигуна
 • Знижує витрати пального

Детальні характеристики

Застосування

Перед використанням температура продукту має бути не нижче ніж +25 °C. Струснути балон. Внести його вміст в оливозаливний отвір двигуна, прогрітого до робочої температури. Запустити двигун і забезпечити його роботу на холостому ходу протягом 3–5 хвилин, щоб засіб рівномірно змішався з оливою в оливосистемі. Надалі експлуатувати двигун у звичайному режимі.

Примітка:

Атомарний кондиціонер металу спеціально розроблений для чотиритактних двигунів мотоциклів. Продукт сумісний з усіма моторними оливами й може використовуватись у двигунах мотоциклів та іншої мототехніки з об’ємом оливної системи до 2 л. REVITALIZATION відбувається протягом 20–30 годин (1000–1500 км пробігу); проводити заміну оливи в цей період не рекомендовано. Частинки атомарного компонента REVITALIZANT повністю розчиняються в моторній оливі, прогрітій до робочої температури.

Дозування:

Одного балона об’ємом 90 мл достатньо для двигуна з об’ємом оливної системи до 2 л. Рівень оливи не повинен перевищувати максимальну позначку на щупі. Не допускати передозування!.

Примітки

До 2L маслосистеми

Склад ефективний для бензинових, газових (LPG) і дизельних двигунів легкових і малих вантажних   автомобілів з об'ємом масляної системи до 2 л.

Упаковка

Коробка, флакон 90 мл, артикул XA 40031

Технології та сертифікати

4C Effect

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Костянтин
  5 stars
  Доброго дня! Чи можно даний продукт використовувати на мото BMW R1200RT? Питаю, тому що в даних двигунах на циліндрах не дзеркало, а сітка. Дякую!
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Так використовуйте сміливо.

 • Назар Куляк
  5 stars
  Купив даний продукт підкажете як правильно використати.В мене мот 250 кубів і в мотор іде 1.8л оливи.Лити даний флакон увесь чи половину підкажіть будьласка.
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Одного балона об’ємом 90 мл достатньо для двигуна з об’ємом оливної системи до 2 л. Рівень оливи не повинен перевищувати максимальну позначку на щупі. Не допускати передозування!. Заливати на повністю прогрітий двигун.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре