Ревіталізанти

Ревіталізанти відносяться до продукції автохімії, призначеної для захисту і відновлення агрегатів і механізмів автомобіля. Постійне тертя робочих поверхонь деталей вузлів неминуче призводить до їх спрацювання. Завдання ревіталізанта - відновити деталі або, іншими словами, фактично усунути спрацювання шляхом формування нового захисного шару металокерамічного покриття. Так що відповіддю на часте питання «ревіталізант — що це таке?» Може стати наступне. Це препарат, який дозволить отримати агрегат з відновленими заводськими параметрами. Крім того, гель-ревіталізант XADO надає захисного ефекту навіть у важких умовах роботи під час створення наднавантаг на двигун і забезпечує спокій, впевненість та безпеку під час керування автомобілем. Присадки для двигуна ХАДО також варто купити через  існуючі гарантії та показники якості.

Варто відзначити, що обробляючи двигун ревіталізантами, ви заповнюєте мікронерівності на атомарному рівні. Так що цілком обгрунтованим є твердження, що атомарний ревіталізант оновлює робочі поверхні, що труться, при цьому значно знижуючи коефіцієнт тертя.

Застосування ревіталізантів металу дозволяє відновити поверхні тертя деталей безпосередньо під час їх роботи і збільшити ресурс. В результаті, характеристики двигуна помітно покращуються і наближаються до заводських показників.

Ревіталізанти відгуки.

З моменту появи ревіталізантів на автомобільному ринку, з'явилося безліч відгуків про цей вид продукції. Коментарі є як позитивні, так і негативні. Однак всі вони зводяться до рекомендації, що відчути ефект від обробки можна тільки випробувавши продукт особисто на своєму досвіді. Запрошуємо Вас купити присадку в двигун автомобіля у фірмовому інтернет-магазині xado.ua з доставкою по всій Україні з гарантією якості і надійності продукції.

Де купити ревіталізант?

У нашому інтернет-магазині на сайті ХАDO.ua ви можете купити ХАDO-ревіталізанти для двигуна, що відрізняються різноманітним спектром застосування. Асортимент продукції включає атомарні кондиціонери металу, а також засоби як для бензинових, так і для дизельних двигунів.