Замерзли замки?

Зображення проблематики

З настанням холодів у багатьох автовласників виникають проблеми із замерзанням замків автомобіля. Причин цього може бути декілька починаючи від потрапляння в замок води після мийки автомобіля, до банального зимового дощу і подальшого морозу. Найчастішою причиною блокування замка в автомобілі є замерзання частинок води під час різких перепадів температури в міжсезоння.

Багато водіїв думають, що відкрити замерзлий замок не так вже й складно. На практиці ж все виявляється трохи складніше. Якщо замки замерзли, головне не панікувати, і не намагатися застосувати грубу силу, щоб відкрити двері, бо існує ризик пошкодити замок.

Як відімкнути замерзлий замок?

Проблема замерзання замків, зокрема автомобільних, далеко не нова. Тому існує не один спосіб її вирішення, як народні так і передові. Хочеться відзначити, що всі народні методи засновані на використанні підручних матеріалів та засобів.

Народні способи розморожування замків

  1. Зображення проблематики

    зображення проблематики Відігріти замерзлий замок, поливаючи його теплою водою. Не використовуйте для відігрівання замка гарячу воду. Різкий перепад температур може спровокувати появу мікротріщин на лакофарбовому покритті автомобіля. А після того, як відігріється замок, його необхідно буде ретельно просушити від залишків води, інакше він замерзне знову. Якщо автомобіль знаходиться недалеко від будинку, тоді можна налити теплу воду в грілку або пластикову пляшку, а потім прикласти її до замерзлого замка. Щоб відігріти його у такий спосіб, може знадобитися повторити цю процедуру кілька разів.

  2. Нагріти автомобільний ключ і гарячим ключем намагатися прогріти замок зсередини. Відразу відзначимо, що за сильних морозів, цей метод не ефективний. Нагріти ключ можна за допомогою запальнички або зануривши його в гарячу воду. Коли нагріваєте ключ запальничкою, будьте уважні — не перегрівайте його, щоб не оплавився пластик на ключі.

    Зображення проблематики
  3. Відігріти замок струменем теплого повітря. До цього способу можна вдатися, якщо до автомобіля можливо підвести електрику.

  4. Зображення проблематики

    Відігріти личинку замка автомобільною запальничкою. Для цього вам знадобиться допомога іншого автовласника, який вам її позичить. Розігріту запальничку необхідно притиснути до личинки замка, не більше ніж на 30 с. Щоб відігріти замок, можливо, потрібно буде виконати процедуру кілька разів. Відігріваючи замок будьте обережні — існує ризик обпектися, пошкодити пластик ручки, пошкодити лакофарбове покриття.

Сучасні способи розморожування замків

Найпопулярніший спосіб відкрити замки, що замерзли, — скористатися засобами автохімії, які здатні відновити рухливість механізму лічинки навіть у випадках появи в ній льоду. Варто відзначити, що аерозольні засоби мають більшу проникну здатність. Тому їх ефективність вища, ніж у рідких. Для розморожування замків рекомендуємо скористатися швидкодіючими ефективними засобами «Verylube Розморожувач замків» або «Verylube Розморожувач і мастило для замків». Буквально через хвилину після застосування одного з цих засобів дверні замки відчиняться за будь-якого морозу.

Засіб для розморожування замків повинен бути у кожного автовласника і зберігатися не в автомобілі і не в гаражі, а вдома. По-перше, тепла речовина працює ефективніше, а по-друге, щоб дістатися до автомобіля, спочатку необхідно відкрити гараж. Щоб уникнути замерзання замка, необхідно періодично його змащувати. а після миття автомобіля, замок необхідно змащувати обов'язково.

Для розморожування замків не рекомендуємо використовувати засоби для відкручування гайок, рідкі ключі, так як вони гігроскопічні. Використовувати їх можна тільки спільно з вологовитісняючим мастилом.

Для того, щоб надійно застрахуватися від таких «зимових» неприємностей, необхідно заздалегідь у теплий період року змастити всі дверні замки засобом VERYLUBE Мастило для замків.

Зображення проблематики

Останнім часом стають популярними брелки-розморожувачі, які є еволюцією методу «гарячий ключ». У конструкції брелка підігрівається металевий штир, який вставляється в замкову щілину, і відігріває замок зсередини. Прилад досить компактний і працює від батарейок. Якщо ви вирішили придбати його, то також необхідно буде запастися батарейками. Металева частина приладу розігрівається до значних температур, тому під час використання брелка-розморожувача слід бути акуратним, щоб не отримати опіки. Не виключений і ризик випадкового вмикання пристрою.

Нам важливо знати Вашу думку