Сліди комах

Сліди комах, що з’являються на передніх частинах кузова під час тривалої поїздки в теплу пору року, дуже складно видалити за допомогою стандартних миючих засобів, які використовують для ручної і безконтактної мийки.

Важливо знати, що сліди комах треба усувати відразу ж після поїздки, інакше лакофарбовому покриттю "буде непереливки". У комахах присутні деякі кислоти, які завдають чималої шкоди лакофарбовому покриттю, а також пластиковим і хромованим деталям кузова. Застарілі сліди комах на бампері, капоті і на кузові в цілому не підлягають повному видаленню, навіть якщо використовувати спеціальну дорогу хімію. Такі сліди видаляються тільки абразивним поліруванням кузова, під час якого знімається пошкоджений верхній шар фарби.

Зображення проблематики

Рекомендації

Дана проблема легко вирішується за допомогою концентрованого препарату VERYLUBE Засіб для видалення слідів комах.

Пакет VERYLUBE Засіб для видалення слідів комах 20,0 мл додається в бачок склоомивача для ефективного змиву слідів комах на лобовому склі.

Практична порада

Зазвичай мийники пропонують «відмити муху» за додаткову плату. Тому перед тим, як заїжджати на автомийку, обробіть забруднені місця очисником. Так ви зможете швидко позбутися від слідів комах без додаткових коштів.

Нам важливо знати Вашу думку