Порвався пильовик ШРКШ

Для запобігання розриву пильовика ШРКШа необхідно періодично проводити візуальний огляд стану пильовик шарнірів рівних кутових швидкостей. Під час появи розривів, мікротріщин слід міняти пильовик, не чекаючи його руйнування. Найчастіше це трапляється зі старими автомобілями, так як гума з часом грубішає та тріскається. Якщо все ж пильовик порвався, необхідно його вчасно замінити.

Изображение проблематики

Рекомендації

Якщо це сталося відносно недавно і сам ШРКШ не встиг постраждати, то слід розібрати вузол, очистити його від старого мастила. Після чого закласти мастило XADO Мастило для ШРКШ на весь термін експлуатації. Потім встановити ШРКШ на місце в зборі з новим пильовиком.

Якщо розрив пильовика ШРКШа стався давно, в нього потрапив бруд, то, скріш за все, це призвело до прискореного спрацювання деталей, що може підтвердуватися появою хрускоту при повороті автомобіля. В цьому випадку слід зробити заміну штатного мастила на мастило XADO Ремонтна до усунення дефекту. Потім замінити його на XADO Мастило для ШРУС. Читайте«Хрускіт ШРКШа».

Нам важливо знати Вашу думку