Не відмиваються колісні диски

Гальмівний пил, дорожній бруд та сольові суміші в зимовий час — фактори, які пошкоджують литі колісні диски і автомобіль в цілому, і заважають зберегти їхній шик та індивідуальність. Тому потрібен регулярний і дбайливий догляд (не рідше одного разу на 2 тижні) не тільки за кузовом автомобіля, але і за хромованими колісними дисками. Не секрет, що  багато очисників колісних дисків, що зараз випускаються, для спрощення процесу містять агресивні компоненти, які за короткий термін викликають незворотню корозію на поверхні дисків. ЇЇ дуже складно позбавитися. Як результат - через півроку-рік потрібна обов'язкова заміна недешевих дисків.

 
Зображення проблематики

Рекомендації

Щоб уникнути подібних непередбачених витрат рекомендується використовувати:

Обидва очисники гарантовано забезпечать не тільки дбайливий догляд і тривалий захист від агресивних чинників на дорозі, але і швидко видалять застарілі плями забруднень, відновлять блиск, який додасть індивідуальний шарм автомобілю.

Примітка: Не зайвим буде нагадати кілька простих, але важливих порад з догляду за литими дисками:

  • Очисники колісних дисків з агресивними компонентами ушкоджують гальмівні диски, шланги високого тиску гальмівної системи, колісні шпильки та болти
  • Щоб уникнути висихання очисника і появи плям до закінчення ополіскування, чистити треба холодні чи ледь теплі диски. Якщо вони нагрілися після їзди чи постоявши на сонці, треба зачекати, доки охолонуть.
  • Колісні диски повинні бути очищені, як із зовнішнього, так і з внутрішнього боку
  • Використовуйте м’які губки або негрубі щітки для того, щоб очистити диски і додатково не пошкодити їх
  • Не треба мити диски за допомогою мийок високого тиску чи парою, через це диски втрачають свій блиск
  • Не перевищуйте час, рекомендований виробниками миючих засобів під час нанесення їх на поверхню дисків.

Нам важливо знати Вашу думку