Трансмісійна олива 75W-80 GL 4 XADO Atomic Oil

жерстяна банка
бочка
?
Наявність уточнюйте

Сучасна напівсинтетична олива для механічних трансмісій XADO Atomic Oil 75W-80 GL 4.

Легкість ходу, плавність, довговічність завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули атомарного ревіталізанту, що входить до складу XADO Atomic Oil.

 • Відрізняється вищим рівнем захисту агрегатів механічних трансмісій
 • Чудово протистоїть спрацюванню у будь-яких, в тому числі екстремальних, режимах експлуатації (високий крутний момент за підвищеної температури)
 • Має стабільні властивості (стійка до старіння і окислення), за рекомендацією виробника може застосовуватися в КПП із продовженими інтервалами сервісного обслуговування
 • Є малов’язкою оливою, що забезпечує додаткове енергозбереження та особливо плавне перемикання передач при низьких температурах (до - 40 °С)
 • Завдяки використанню синтетичних компонентів олива зберігає високі змащувальні властивості при підвищених температурах
 • Відпрацьовану оливу і упаковку викидайте в спеціально відведених для цього місцях. Задля захисту навколишнього середовища!

Перевершує рівень вищих американських і європейських вимог до трансмісійних олив для механічних КПП легкових автомобілів.

Вимоги та допуски

Виконує вимоги специфікацій і автовиробників:
API GL-4 MAN 341 Z-3
MB 235.4 ZF TE-ML 02D
Volvo 97307  

Детальні характеристики

Застосування

XADO Atomic Oil 75W-80 GL4 Спеціально розроблена для сучасних високонавантажених коробок передач (МКПП).

Вироблена на основі напівсинтетичної базової оливи технології гідрокрекінгового синтезу.
Також застосовується в роздавальних коробках, диференціалах (мостах) легкових і вантажних автомобілів, де рекомендовано використання олив зі специфікацією API GL-4.

Містить атомарний ревіталізант.
Застосування ревіталізантів визнано перспективним напрямком в галузіенерго- і ресурсозбереження і підтверджено сертифікаційними випробуваннями в 35 країнах світу.

Технічна інформація *

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,870
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 9,5
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 65,2
Індекс в'язкості ≥110
Температура спалаху, ° C >200
Температура застигання, ° C < -42
* типові показники

Упаковка

ж/б 1 л., артикул XA 20131.

євробочка 60 л., артикул XA 20631.

євробочка 200 л., артикул XA 20731.

Технології та сертифікати

AR

Унікальність олив XADO полягає перш за все в тому, що вони містять інноваційний нанокомпонент - атомарний ревіталізант (AR). Саме атомарний ревіталізант є потужним каталізатором для зростання захисного металокерамічного покриття з високими протизносними властивостями і здатністю до саморегенерації. Завдяки ревіталізанту, оливи XADO надійно захищають двигун, навіть коли в результаті критичних навантажень (постійних режимів старт-стоп і «педалі в полик») рветься масляна плівка. Це не під силу жодній існуючій оливі в світі.

EPA

Леговані поліпшеним пакетом синтетичних присадок (EPA), що перевершує вищі американські і європейські вимоги до мастил для багатоклапанних, турбованих двигунів, легкових і вантажних автомобілів. Покращує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує: високий показник захисту від окислення і передчасного зносу деталей двигуна, покращує властивості масла при низьких температурах, підвищений захист від зносу, подовжений інтервал заміни. Чи задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереження.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Вадим
  5 stars
  Вітаю! Пассат Б6 1.9 TDI 2007р для 5ст МКПП що порадите?
  Відповідь експерта :

  Добюрого дня. Рекомендуємо використовувати оригінальну оливу і обробити Присадка для КПП и редуктора Ревитализант 1 Stage Transmission


 • Ілля Журахівський
  5 stars
  Яке масло краще залити МКПП в Opel Vivaro 2.0 CDTI 2011 року випуску?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам використовувати Трансмиссионное масло 75W-80 GL 4 XADO Atomic Oil і обробити Присадка для КПП и редуктора Ревитализант 1 Stage Transmission


 • Віталій
  5 stars
  Добрый день. Подскажите подойдёт ли данное масло в мкпп 5ст. Тойота Королла е150 2007г. 1.6 бенз. И сколько литров его нужно ??
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам використовувати дану оливу.

 • Владимир
  5 stars
  Купил на данном оф. сайте хадо, масло для своего мкпп 75/80 полусинтетика, сегодня заменил на своем авто chevrolet aveo T250 sedan, очень доволен, лучшего масла я думаю даже не существует, пробывал ранее других производителей, разницы никакой не ощущал. Рекомендую всем, плюс присадку добавил, посмотрим как сработает после пробега 100км+. Очень доволен!
 • Олег
  5 stars
  Яке масло в КПП краще залити в авто Fiat Ducato 1999року 2,8D
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам використовувати Трансмісійна олива 75W-90 GL 3/4/5 XADO Atomic Oil і обробити Присадка для КПП и редуктора Ревитализант 1 Stage Transmission

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре