Оливи для механічних трансмісій

В механічні коробки передач заливають спеціальні трансмісійні автомобільні оливи, що відповідають конкретній машині за ступенем в'язкості і класом призначення. Враховуються також такі показники як навантаги зварювання і діаметр плями спрацювання. Одними з кращих трансмісійних олив заслужено вважаються оливи ХАДО. Трансмісійна оливао ХАДО містить атомарний ревіталізант, який захищає вузли авто від спрацювання.

Трансмісійні оливи відгуки.

Асортимент трансмісійних олив дійсно широкий, тому і думки щодо їхньої ефективності відрізняються. Більшість позитивних відгуків покупців на боці синтетичних мастильних матеріалів. Однак з економічної точки зору вигідніше купувати мінеральну трансмісійну оливу.

Трансмісійні оливи ХАДО для МКПП містять цілий пакет присадок, включаючи протизадирний комплекс і атомарний ревіталізант, запатентована формула якого гарантує легкий і плавний хід, а також продовження ресурсу вузла.

Серед переваг трансмісійних олив ХАДО:

  • Забезпечення комфортного перемикання передач у зв'язку з відмінною синхронізацією робочих шестерень;
  • Стабільні властивості (стійкість до спрацювання і окислення);
  • Забезпечення максимально допустимих інтервалів заміни і застосування в механізмах, де допускається одноразове заливання оливи на весь період експлуатації;
  • Легкість і плавність ходу через чудову плинність оливи;
  • Безперешкодне функціонування трансмісії, незважаючи на низькі температури (до -40 градусів)

Де купити трансмісійну оливу відмінної якості за розумною ціною?

У нашому інтернет-магазині на сайті xado.ua вашій увазі пропонується великий онлайн-каталог трансмісійних олив для МКПП. Хороший вибір якісної продукції, висококласний сервіс і трансмісійна олива ціна якого вас приємно здивує - все це інтернет-магазин ХАДО.