Оливи для автоматичних трансмісій

Трансмісійна олива АКПП.

Кожен агрегат автомобіля вимагає певного оливного матеріалу. Коробки передач, роздавальні коробки, диференціали (мости), бортові редуктори потребують заправки трансмісійною оливою. Варто зазначити, що для функціонування автоматичних коробок передач потрібні не трансмісійні або моторні оливи, а особливі малов’язкі рідини під назвою ATF (Automatic Transmission Fluid).

Яка трансмісійна олива краща?

Вибираючи трансмісійну оливу в коробку передач необхідно спиратися на вимоги допусків виробника автомобіля. Обираючи трансмісійну присадку в АКПП зверніть увагу на особливості конструкції трансмісії Вашого автомобіля. На сьогоднішній день це може бути як традиційний гідротрансформатор у комплексі з планетарним механізмом перемикання передач, так і сучасна двооб'ємна роботизована трансмісія DSG з подвійним зчепленням.

Нерідко застосовуються і безступінчасті варіатори для плавної передачі крутного моменту.

Заміна трансмісійної оливи здійснюється з урахуванням згаданих параметрів. Оливи можуть відрізнятися складом, в'язкістю, протизадирними властивостями. Необхідно враховувати, що олива в АКПП має не тільки виконувати функції мастильного матеріалу а й забезпечувати роботу гідроблоку коробки. Тому перед його заміною на оливу іншого виробника необхідно ознайомитися з маркуванням трансмісійної оливи її основними допусками і експлуатаційними параметрами.

Де купити трансмісійну оливу в АКПП?

Якісна олива в АКПП, ціна якої відрізняється демократичністю, можна знайти в нашому інтернет-магазині на сайті xado.ua. В інтернет-магазині ХАДО вас чекає широкий асортимент продукції, відмінний сервіс і якісна олива в коробку, ціна якої вас приємно здивує.