Компресорна олива - це мастильний матеріал, необхідний для функціонування компресорів. Останні являють собою пристрої, призначені для стиснення повітря у баллони. Олива для компресорів дуже важлива, оскільки ефективна робота всієї установки залежить від того, наскільки добре захищені деталі. Варто також відзначити, що олива для автомобільних компресорів перешкоджає перегріванню агрегату і забезпечує герметизацію камери стиснення повітря.

Компресорні оливи: види.

Заміна оливи в компресорі проводиться з урахуванням необхідного виду мастильного матеріалу. Існують оливи для поршневих, гвинтових, холодильних компресорів. Олива поршневих компресорів безпосередньо контактує зі стисненим газом, який має високу температуру. З цієї причини вимог, що пред'являються до олив для поршневих компресорів, чимало. Така олива повинна відповідати необхідному класу в'язкості і відрізнятися високою термоокислювальною стабільністю, перешкоджати утворенню нагару на деталях механізму.

Оливи для поршневих компресорів повинні гарантувати не тільки високі робочі характеристики механізму, але також його надійність і довговічність.

Що стосується олив для гвинтових компресорів — вони повинні забезпечувати змащення роторів і підшипників, ущільнення зазорів між роторами і корпусом компресора. Також вони сприяють охолодженню парів (піддаються стисненню) до певного оптимального рівня температури. Запорукою герметичності і прийнятної температури парів є механічна стабільністьоливної плівки, яка утворюється компресорною оливою.

Де купити компресорну оливу відмінної якості?

У нашому інтернет-магазині ви можете підібрати компресорну оливу, яка ідеально підходить для вашої моделі автомобіля. Якісні компресорні оливи, ціни на які продиктовані виключно їх технічними властивостями, а не ім'ям бренду, а також висококласний сервіс і широкий асортимент продукції - все це ви знайдете на сайті xado.ua.