Оливи

Підібрано 21 товарів з 112

Моторні оливи для автомобілів є найважливішою складовою в експлуатації будь-якого автомобіля. Саме тому вибирати оливу потрібно з особливою ретельністю. Як купити моторні оливи, що ідеально підходять за ціною і якістю? Про це - далі в статті.

Кращі моторні оливи ХАДО: вибір і застосування.

Основна мета моторної оливи - забезпечення змащення деталей двигуна. О ливна плівка, що утворюється на поверхнях деталей, забезпечує стабільну роботу двигуна у всьому діапазоні обертів. Крім того, олива сприяє очищенню, охолодженню двигуна, а також захисту агрегату від корозії.

Під час покупки оливи дуже важливо вибрати магазин автомобільних олив. Це обов'язково повинен бути офіційний представник бренду або спеціалізований магазин, який розташований у вашому регіоні. Крім того, обираючи оливу, варто звертати увагу на вимоги виробника вашої машини до олив і рідин, що використовуються. З цією інформацією можна ознайомитися, звернувшись до інструкції з експлуатації авто. За винятком формальних специфікацій, що пред'являються до конкретної моделі автомобіля, як правило, наводяться і конкретні рекомендовані бренди олив і змащувальних матеріалів.

Наприклад, для машин, оснащених бензиновими і дизельними двигунами з турбонаддуванням і каталітичним нейтралізатором ідеально підійдуть моторні оливи ХАДО.

Види моторних олив.

Існують мінеральні, синтетичні і напівсинтетичні моторні оливи. Чим вони відрізняються один від одного? Основна відмінність цих олив - спосіб виробництва і сировина. Мінеральні оливи виготовляють з нафти за допомогою рафінування і дистиляції. Що стосується синтетичних - такі оливи виробляють способом синтезу певних хімічних сполук, надаючи готовій продукції максимальної хімічної і термічної стабільності. Напівсинтетичні моторні оливи містять в собі як мінеральні так і синтетичні компоненти.

Придбати автохімію, а також моторні оливи, ціни на які визначаються виключно якістю матеріалу і технічними характеристиками, а не ім'ям виробника, можна в інтернет-магазині ХАДО на сайті xado.ua.