Оливи для гідравлічних систем

Гідравлічні оливи.

Гідравлічна олива - невід'ємний елемент гідравлічних систем, який забезпечує якісну передачу механічної енергії безпосередньо від джерела до місця застосування. Марки гідравлічних олив можна перераховувати дуже довго, проте одним з найкращих виробників даної продукції визнана компанія ХАДО. Оливи для гідравлічних систем ХАДО - це висока якість і високий індекс в'язкості. Використовуючи оливи ХАДО, ви отримуєте:

  • Гарантію відмінних протизносних характеристик;
  • Потужний антикорозійний ефект;
  • Чудову стійкість до окислення і продовжений термін експлуатації оливи.

Заміна оливи в гідропідсилювачі керма: яку вибрати?

Існує кілька видів гідравлічних олив ХАДО, здатних забезпечити якісний догляд за системою, але дечим відмінних одна від іншої.

Синтетична олива вважається найкращою сучасною рідиною для ГПК і центральної гідравлічної системи машини. Дана рідина застосовують для одноразової заправки в авто на весь час експлуатації.

Антикорозійні властивості рідини захищають від спрацювання насоси і приводи, трубопроводи та розподільні пристрої. Використання синтетичної гідравлічної оливи ХАДО - гарантія надійного функціонування гідросистеми авто.

Мінеральна гідравлічна рідина ХАДО також відмінно створює умови для належного функціонування гідравлічної системи. Чудові змащувальна здатність, компенсація поточного спрацювання вузлів і деталей, запобігання утворенню внутрішніх витоків рідини - все це переваги мінеральної гідравлічної рідини ХАДО.

Де купити гідравлічну оливу?

Якщо ви хочете придбати гідравлічну оливу, присадки для гідрокомпенсаторів, автокосметику, різноманітні ревіталізанти і багато іншого, Інтернет-магазин на сайті xado.ua - те, що ви шукаєте. Якісна гідравлічна олива, ціна якої вас приємно здивує, відмінний сервіс та широкий асортимент товарів - все це наш інтернет-магазин.