Олива XADO Atomic Oil 10W-40 4T MA2

жерстяна банка
відро
бочка
?
Наявність уточнюйте

Повністю синтетична олива для чотиритактних двигунів мототехніки XADO Atomic Oil 10W-40 4T MA2.

Вищий рівень надійності, стійкість до навантажених режимів завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули атомарного ревіталізанту, що входить до складу оливи XADO Atomic Oil.

 • Спеціально розроблена для сучасних форсованих чотиритактних двигунів мотоциклів, що експлуатуються в навантажених режимах (велика швидкість, тривалі максимальні і/або динамічні навантаги);
 • Олива ефективна для двигунів дорожніх і позашляхових мотоциклів з інтегрованою (або роздільною) коробкою передач;
 • Надійно змащує і захищає двигуни з високою питомою потужністю, в тому числі багатоклапанні, з турбонаддуванням, проміжним охолодженням повітря, що нагнітається, безпосереднім упорскуванням;
 • Забезпечує плавне перемикання передач і надійну роботу зчеплення в оливній ванні;
 • Завдяки посиленим миючим властивостям зберігає двигун в ідеальній чистоті.

Перевершує вищий рівень спеціальних вимог до моторних олив для чотиритактних двигунів мотоциклів (JASO MA).

Вимоги та допуски

Виконує вимоги специфікацій і автовиробників:
API SN JASO MA JASO MA2

Детальні характеристики

Застосування

Застосовується в чотиритактних двигунах мотоциклів, скутерів, мотоусюдиходів і іншої мототехніки. Ефективна для навантажених режимів експлуатації.

Застосовуючи оливу, враховуйте рекомендації виробника техніки.

XADO Atomic Oil 10W-40 4Т MA2 - повністю синтетична олива нового покоління з в'язкістю SAE 10W-40 для чотиритактних двигунів мототехніки. Спеціально забарвлена в зелений колір. Сформульована на основі комплексної синтетичної базової оливи, виготовленої з компонентів нафти шельфу Північного моря.
Легована спеціальним пакетом високоефективних присадок.

Застосування ревіталізантів визнано перспективним напрямком в галузі енерго- і ресурсозбереження і підтверджено сертифікаційними випробуваннями в 35 країнах світу.

Технічна інформація *

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,857
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 14.9
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 97,4
В'язкість при -20 ° C, mPa s < 7500
Індекс в'язкості ≥160
Температура спалаху, ° C >209
Температура застигання, ° C <-42
Сульфатна зольність, мас.% 0,95
Лужне число, mgKOH / g 8,4
* типові показники

Упаковка

Банка 1 л., артикул XA 25132.

Відро 20 л., артикул XA 28532.

Технології та сертифікати

AR

Унікальність олив XADO полягає перш за все в тому, що вони містять інноваційний нанокомпонент - атомарний ревіталізант (AR). Саме атомарний ревіталізант є потужним каталізатором для зростання захисного металокерамічного покриття з високими протизносними властивостями і здатністю до саморегенерації. Завдяки ревіталізанту, оливи XADO надійно захищають двигун, навіть коли в результаті критичних навантажень (постійних режимів старт-стоп і «педалі в полик») рветься масляна плівка. Це не під силу жодній існуючій оливі в світі.

EPA

Леговані поліпшеним пакетом синтетичних присадок (EPA), що перевершує вищі американські і європейські вимоги до мастил для багатоклапанних, турбованих двигунів, легкових і вантажних автомобілів. Покращує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує: високий показник захисту від окислення і передчасного зносу деталей двигуна, покращує властивості масла при низьких температурах, підвищений захист від зносу, подовжений інтервал заміни. Чи задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереження.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Владислав
  5 stars
  Неймовірна якість та ціна.....Дякую.
 • Андрій
  5 stars
  Брав дане мастило для безогенератора і скутера , двигуни працюють добре , нарікань жодних , якісне мастило .
 • Вячеслав
  5 stars
  Напишіть коли буде в наявності
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Змінилася банка Олива XADO Atomic OIL 10W-40 4T MA2 RED BOOST

 • Владислав
  5 stars
  Оливою задоволений, придбав для бензогенератора, перша заливка була не мною і невідомою маркою, залив цю, по звуку генератор запрацював тихіше. Дякую.
 • Максим
  5 stars
  Доброго дня! У мене бензиновий чотирьохтактний генератор Elemax SH2900dx ( Honda ) Двигун Honda GX 160 (3000-3600 об/хвил.) В книжці до генератора пишуть рекомендована олія класу: 1. SG*SF/CC*CD SINGLE VISCOSITY 2. SG*SF/CC*CD MULTI VISCOSITY Також пишить що SAE 10W-30 рекомендовано як основне для усіх температур ( як я зрозумів - зовнішних) Зараз перший раз залив олію: XADO 4T MA2 10W-40 1 л (XA 25132_1). Генератор відпрацював на цей оліі десь 30 годин. Мені її порекомендував знайомий. Чи можна використовувати цю олію у моєму генероторі? Що можете порадити як експерт?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Використовуйте сміливо дану оливу. також рекомендуємо Вам обробити ревіталізантом генератор   Ревіталізант EX120 для мототехніки

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре