Синтетична олива для мототехніки 2T FC XADO Atomic Oil

жерстяна банка
відро
бочка
?
Наявність уточнюйте

Синтетична малодимна олива для двигунів мототехніки XADO Atomic Oil 2T FC.

Потужність, безвідмовність і надійність - завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули атомарного ревіталізанту, що входить до складу оливи XADO Atomic Oil.

 • олива спеціально розроблена для двотактних двигунів, що експлуатуються за максимальних навантаг і високих температур;
 • ефективно захищає двигун в режимах короткочасних перевантажень;
 • завдяки "малодимній" формулі тримає двигун в чистоті і запобігає утворенню нагару в камері згоряння і випускних вікнах, повністю універсальна;
 • застосовується для двигунів з повітряним або водяним охолодженням;
 • для двигунів з роздільною системою змащування або змащуванні з пальним (в пропорції до 1:50), має чудову плинність і розчинність
 • олива легко розчиняється в пальному, запобігає утворенню корозії на деталях двигуна, дружня до навколишнього середовища
 • значно знижує вміст синього диму у вихлопних газах

Перевершує вимоги вищих міжнародних (ISO-L-EGC) і американських (API ТС) класифікацій, специфікацій японської автомобільної організації зі стандартізаціі (JASO FC).

Вимоги та допуски

Виконує вимоги специфікацій:
API TC JASO FD ISO-L-EGD
TISI

Детальні характеристики

Застосування

XADO Atomic Oil 2T FC синтетична сучасна олива для двотактних двигунів. Виготовлена з викоростанням спеціальних синтетичних базових олив та сучасного пакета малозольних присадок.

Застосування ревіталізантів визнано перспективним напрямком в галузі енерго- і ресурсозбереження та підтверждено сертіфікаційнимі випробуваннями в 35 країнах світу.

Технічна інформація *

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,861
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 8,8
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 55,3
Індекс в'язкості ≥125
Температура спалаху, ° C >85
Температура застигання, ° C <-21
* типові показники

Упаковка

Пакет 20 мл., артикул XA 20216.

Банка 0.5 л., артикул XA 20016.

Банка 1 л., артикул XA 20116.

Відро 20 л., артикул XA 28516.

Євробочка 60 л., артикул XA 20616

Євробочка 200 л., артикул XA 20716

Технології та сертифікати

AR

Унікальність олив XADO полягає перш за все в тому, що вони містять інноваційний нанокомпонент - атомарний ревіталізант (AR). Саме атомарний ревіталізант є потужним каталізатором для зростання захисного металокерамічного покриття з високими протизносними властивостями і здатністю до саморегенерації. Завдяки ревіталізанту, оливи XADO надійно захищають двигун, навіть коли в результаті критичних навантажень (постійних режимів старт-стоп і «педалі в полик») рветься масляна плівка. Це не під силу жодній існуючій оливі в світі.

EPA

Леговані поліпшеним пакетом синтетичних присадок (EPA), що перевершує вищі американські і європейські вимоги до мастил для багатоклапанних, турбованих двигунів, легкових і вантажних автомобілів. Покращує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує: високий показник захисту від окислення і передчасного зносу деталей двигуна, покращує властивості масла при низьких температурах, підвищений захист від зносу, подовжений інтервал заміни. Чи задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереження.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Денис
  5 stars
  Опыта использования нет, взял на пробу , через год отпишусь. Главное что тут только оригинальная продукция xado и постоянные акции и скидки. Подсел на xado и вам советую.
 • Юрий
  5 stars
  Подскажите сколько лить масла на литр бензина при работающем маслонасосе на японском мопеде Хонда дио 34?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Використовуйте 10-15грам оливи на 1л. палива.

 • Олександр
  5 stars
  Питання. Купив для мопеда дане масло.. - тепер не знаю як його залити, а саме коли вже індикатор загорится по повній чи вже можна і так заливати?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо максимально викататти попередню оливуі заливати свіжу.

 • Андрей
  5 stars
  Масло XADO 2T - отличное масло! Мотокоса TEKHMANN BCG 2215 s (Китай) - три банки масла (по 1 литру) - без единого ремонта (при повышенных нагрузках).Двигатель работает норм. Лью 30 грамм на литр... ( по паспорту 33 грамма на литр). Более 200 часов безпрерывной работы..
 • Роман Пшесмецький
  5 stars
  є приказка "дурний платить двічі- скупий тричі" Так ось за весь термін використання продукції ХАДО (а це більше семи років) жодний агрегат не вийшов з строю... Мотокоса "ОЛЕОМАК 250" сім років інтенсивної експлуатації БЕЗ РЕМОНТУ мотоцикл ЯВА-350 девять років без ремонту! Компресія в рамках норми. завжди використовую виключно масло ХАДО і періодично ревіталізант. Якось так...

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре