Синтетична олива для мототехніки 2T FC XADO Atomic Oil

жерстяна банка
відро
бочка
?
Наявність уточнюйте

Синтетична малодимна олива для двигунів мототехніки XADO Atomic Oil 2T FC.

Потужність, безвідмовність і надійність - завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули атомарного ревіталізанту, що входить до складу оливи XADO Atomic Oil.

 • олива спеціально розроблена для двотактних двигунів, що експлуатуються за максимальних навантаг і високих температур;
 • ефективно захищає двигун в режимах короткочасних перевантажень;
 • завдяки "малодимній" формулі тримає двигун в чистоті і запобігає утворенню нагару в камері згоряння і випускних вікнах, повністю універсальна;
 • застосовується для двигунів з повітряним або водяним охолодженням;
 • для двигунів з роздільною системою змащування або змащуванні з пальним (в пропорції до 1:50), має чудову плинність і розчинність
 • олива легко розчиняється в пальному, запобігає утворенню корозії на деталях двигуна, дружня до навколишнього середовища
 • значно знижує вміст синього диму у вихлопних газах

Перевершує вимоги вищих міжнародних (ISO-L-EGC) і американських (API ТС) класифікацій, специфікацій японської автомобільної організації зі стандартізаціі (JASO FC).

Вимоги та допуски

Виконує вимоги специфікацій і автовиробників:
API TC JASO FD ISO-L-EGD
TISI

Детальні характеристики

Застосування

XADO Atomic Oil 2T FC синтетична сучасна олива для двотактних двигунів. Виготовлена з викоростанням спеціальних синтетичних базових олив та сучасного пакета малозольних присадок.

Застосування ревіталізантів визнано перспективним напрямком в галузі енерго- і ресурсозбереження та підтверждено сертіфікаційнимі випробуваннями в 35 країнах світу.

Технічна інформація *

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,861
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 8,8
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 55,3
Індекс в'язкості ≥125
Температура спалаху, ° C >85
Температура застигання, ° C <-21
* типові показники

Упаковка

Пакет 20 мл., артикул XA 20216.

Банка 0.5 л., артикул XA 20016.

Банка 1 л., артикул XA 20116.

Відро 20 л., артикул XA 28516.

Євробочка 60 л., артикул XA 20616

Євробочка 200 л., артикул XA 20716

Технології та сертифікати

AR

Унікальність олив XADO полягає перш за все в тому, що вони містять інноваційний нанокомпонент - атомарний ревіталізант (AR). Саме атомарний ревіталізант є потужним каталізатором для зростання захисного металокерамічного покриття з високими протизносними властивостями і здатністю до саморегенерації. Завдяки ревіталізанту, оливи XADO надійно захищають двигун, навіть коли в результаті критичних навантажень (постійних режимів старт-стоп і «педалі в полик») рветься масляна плівка. Це не під силу жодній існуючій оливі в світі.

EPA

Леговані поліпшеним пакетом синтетичних присадок (EPA), що перевершує вищі американські і європейські вимоги до мастил для багатоклапанних, турбованих двигунів, легкових і вантажних автомобілів. Покращує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує: високий показник захисту від окислення і передчасного зносу деталей двигуна, покращує властивості масла при низьких температурах, підвищений захист від зносу, подовжений інтервал заміни. Чи задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереження.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Олександр
  5 stars
  Якісне мастило, використовую його п"ятий сезон! Готую з ним паливну суміш для садової техніки 2Т : бензопила Stihl ms 180, якась Foresta, мотокоси Stihl FS 250, Stihl FS 55, Sturm 8933, ще якусь китайську безрідну мотокосу. Також ллю у вантажний мопед Хонда Топік 38. Увесь цей звіринець чудово працює чотири роки. Особливо якісне мастило видно на якісному інструменті, зокрема Stihl FS250, яким працюю найбільше. Вібрації і детонації мінімальні, диму і сажі немає зовсім, в циліндрі чисто, розхід пального - нижче навіть від задекларованого виробником. Рекомендую.
 • Анатолий
  5 stars
  Масло супер, всем пользуюсь ХАДО результатом доволен с полна..
 • Вiктор
  5 stars
  Товар якiсний,вiдправили без затримки,рекомендую знайомим.
 • Иван Бернацкий
  5 stars
  Качество хорошее..Банка пришла низ сильно погнутый....Такой отзыв пишу второй раз.....
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. З питанням пошкоджених посилок звертайтеся зразу до Нової пошти.

 • Саша
  5 stars
  Масло чудове для мопеда Хонда Джокер, 50 тобто Лида Аф 20,двигун працює ідеально, Кращого масла як це, не знайти.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре