Оливи для двигунів мототехніки

Довгий час для мототехніки використовували автомобільні моторні оливи. Також поширеним було заправляти двотактні двигуни найпростішою базовою мінеральною оливою і авіаційною оливою МС-20. Крім того, мототехніку, незважаючи на тип двигуна, заправляли однаковими оливами. Такі дії, звичайно ж, ставали причиною поломок, швидкого спрацювання двигунів, замикання свічок запалювання і т.д.

Особливості мотоолив.

На сьогоднішній день, виготовленням спеціальних олив для мототехніки займається маса виробників, тому купити оливу для мотоцикла сьогодні не складно. Сучасні оливи для мотоциклів містять додаткові компоненти, включаючи беззольні і малозольні присадки, які забезпечують мінімальну кількість відкладень. Саме зольність оливи визначає її клас.

Якщо ви хочете купити оливу 2т для скутера, майте на увазі, що цей вид олив перевершує звичайні автомобільні за багатьма параметрами. Так, додавання звичайної автомобільної оливи в бензин провокує зменшення октанового числа пального (на 1,5 одиниці), а також зниження теплоти згоряння на 800-900 кДж/г. У той же час додаючи в пальне двотактну оливу для скутера, ви не знизите теплоту згоряння, а октанове число зменшиться всього на 0,3 одиниці.

Де купити оливу для мотоцикла?

Асортимент сучасних спецмагазинів включає безліч видів олив для мототехніки. Однією з найбільш надійних і якісних є мотоолива ХАДО. Варто відзначити, що олива для скутера 4т ціна, якої формується в залежності від технічних характеристик, а не назви бренду, на сьогодні рідкість. Тому рекомендуємо відвідати наш магазин на xado.ua. У нашому інтернет-магазині, ви зможете купити оливу для скутера 4т і 2т відмінної якості за прийнятними цінами.