Моторна олива 5W-40 SM/CF XADO LX AMC Black Edition

жерстяна банка
?
Наявність уточнюйте

Преміальна ультрасучасна синтетична олива із синергетичною формулою AMC з розширеними експлуатаційними характеристиками XADO LX AMC Black Edition 5W-40 SM/CF.

Олива застосовується для бензинових двигунів легкових автомобілів, мікроавтобусів і легких вантажівок. Максимальна доза ревіталізанту 1Stage AR RF [33.3] не тільки забезпечить максимальний рівень захисту, але і відновить вже наявне спрацювання!

 • Олива eфективна для сучасних автомобілів з форсованими двигунами, в тому числі багатоклапанних, з турбонаддуванням, інтеркулером, безпосереднім упорскуванням, каталізатором
 • Виготовлена за «mid SAPS» технологією і забезпечує збільшений ресурс каталізаторів вихлопних газів і фільтрів сажі 
 • Це олива «довгого життя», що використовується в двигунах зі збільшеними інтервалами заміни
 • Продовжує термін служби пристроїв додаткового очищення відпрацьованих газів, зберігає двигун в ідеальній чистоті
 • Рекомендується до застосування на новому двигуні для оптимального припрацювання (без втрат металу в стружку) і зберігає його ідеальний стан на весь період експлуатації
 • Завдяки 2D агенту ковзання значно збільшує економію пального зменшуючи втрати на тертя, особливо під час запуску двигуна і в режимі холостого ходу.
 • Спеціально адаптована для роботи при підвищених температурах в двигунах на зрідженому природному газі (LPG - Liquid Petroleum Gas).
 • Піднімає компресію в циліндрах, збільшує потужність і прийомистість автомобіля.

Олива XADO LX AMC BLACK EDITION відновлює потужність і прийомистість двигуна до заводських параметрів. Піднімає і вирівнює компресію в циліндрах двигуна.

Вимоги та допуски

Виконує вимоги специфікацій і автовиробників:
API SN/CF ACEA C3
VW 502.00 VW 505.01
MB 229.31 MB 226.5
Porsche A40 Renault RN0710
Renault RN0700 GM dexos 2
Ford WSS-M2C917-A  
Рекомендується до використання:
Fiat 9.55535-T2 Fiat 9.55535-S2
Fiat 9.55535-GH2  

Детальні характеристики

Застосування

Застосовується в легковиках, малих вантажних автомобілях. Для виробництва оливи XADO LX AMC Black Edition 5W-40 SM / CF використані:

 • синергетична формула ревіталізанта 1Stage AR, кондиціонера металу (КМ) і агента 2D ковзання
 • кращі базові синтетичні оливи
 • ультрасучасний пакет присадок EXPAO

Розширений пакет синтетичних присадок (EXPAО) забезпечує надвисоку стабільність характеристик оливи. Забезпечує «лінійні» експлуатаційні характеристики оливи весь термін до заміни.

Молекули кондиціонера металу (КМ) надійно захищають оливний клин від розриву навіть ппід час екстремальних навантаг. У критичних режимах оливного голодування КМ зберігає оливно-полімерну плівку на деталях, що труться, і запобігають підвищене спрацювання поверхонь деталей двигуна.

2D-агент забезпечує надлегке ковзання деталей, що  збільшує економічність двигуна.

Примітки

При використанні оливи враховуйте рекомендації виробника двигуна.

Технічна інформація *

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,852
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 14,3
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 86,5
В'язкість при -30 ° C, mPa s < 6600
Індекс в'язкості ≥165
Температура спалаху, ° C >210
Температура застигання, ° C < -39
Сульфатна зольність, мас.% 0,8
Лужне число, mgKOH / g 10,3
* типові показники

Упаковка

ж/б 4 L - артикул ХА 22274

Технології та сертифікати

EXPAO

Леговані розширеним пакетом синтетичних присадок (EXPAO) по «верхній межі», що забезпечує подовжений інтервал роботи присадок в маслі. Завдяки EXPAO, масло значно перевершує вищі американські і європейські вимоги для багатоклапанних, турбированних двигунів автомобілів, які працюють на збіднених сумішах палива. Пакет EXPAO максимально стабілізує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує високий показник захисту від передчасного зносу деталей бензинових, дизельних і LPG двигунів. Покращує властивості масла при низьких температурах. Задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереженню. Захищає систему контролю і нейтралізації вихлопу. Підвищує захист від зносу і забезпечує подовжений інтервал заміни.

bage-AMC.png

Синергетична формула ревіталізанта 1Stage, кондиціонера металу і агента 2D-ковзання вперше адаптованості для використання в складі масел XADO преміальної категорії. Завдяки високому вмісту кондиціонера металу в маслі, навіть при пікових навантаженнях на двигун, масляннний клин не розірвати! Агент ковзання дозволяє добитися ще більшої економії палива, за рахунок надлегкого ковзання деталей. "Мегадоз" ревіталізанта 1Stage AR RF33.3 захистить двигун в самих екстремальних умовах і відновить вже наявний значний знос! Дозволяє ремонтувати двигун "на ходу".

bage-1stage-AR.png

Ревіталізант 1Stage AR, на базі нового покоління 1Stage, найкращим чином оптимізований для використання в люксових маслах XADO. 1Stage AR максимально збільшує концетрацию наночастинок ревіталізанта в маслі, збільшивши фактор ревіталізації до RF15.5. Масла XADO з 1Stage AR надійно захищає двигун в будь-яких умовах, і дозволяє ремонтувати двигун "на ходу". Масла XADO з ревіталізантом 1Stage AR - це єдині масла в світі, які піднімають компресію.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Олег Леонидович
  5 stars
  Здравствуйте! Какой интервал по пробегу для замены Моторное масло 5W-40 SM/CF XADO LX AMC Black Edition?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Інтеравл заміни оливи 10-12 тис. км.

 • Сергей Владимирович
  5 stars
  Здравствуйте. Тойота Авенсис 2001г.в. 2.0 (1AZ-FSE), прямой впрыск. Какое масло посоветуете? Предыдущее было Синтетическое масло 5W-40 SM/CF XADO Atomic Oil (https://xado.ua/masla/avtomobilnie-motornie-masla/synthetic-motornie-masla/xado-atomic-oil-5w-40-sm-cf)
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо і надалі використовувати цю оливу.

 • Анатолій
  5 stars
  Добрий день! Порадьте ,чи можна заливати в Шкоду скпер б 2006р 1,8 т пробіг 181000
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам використовувати Моторна олива 5W-40 SM/CF XADO LX AMC Black Edition. Попередньо рекомендуємо Вам промити двигун  Олива для промивання - промивка двигуна і трансмісії 

 • Евгений
  5 stars
  Здравствуйте. Подскажите пожалуйта. Автомобиль Chery Tiggo 2 2020 г.в., двигатель SQRD4G15B, EVRO 5, пробег 1000 км. На какое масло SAE 5W-40 Xado можно заменить? Нужно 4,2 - 4,3 л. Для обкатки в заводское масло был добавлен Атомарный кондиционер металла New Car с ревитализантом 1 Stage.
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам використовувати Моторна олива 5W-40 SM/CF XADO LX AMC Black Edition або альтернатива  Синтетична олива 5W-40 SM/CF XADO Atomic Oil

 • дмитрий
  5 stars
  сегодня залил в Sssng Yong Action 2.0 дизель.имеет вид качественного товара.что посоветуете на доливку в 1л.таре
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. На долів використовуйте  Синтетична олива 5W-40 SM/CF XADO Atomic Oil

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре