Синтетична олива XADO Luxury Drive 5W-30 SYNTHETIC

жерстяна банка
?
Наявність уточнюйте

Легкоплинна синтетична моторна олива. Застосовується в легкових і малих вантажних автомобілях. Містить РЕВІТАЛІЗАНТ®.

Завдяки високій концентрації нанокомпоненту РЕВІТАЛІЗАНТ® з оливою XADO Luxury Drive будь-який двигун працює надійніше, довше і краще, ніж новий.

Застосування олив XADO Luxury Drive у новому двигуні забезпечує оптимальне припрацювання (без втрат металу в стружку) і зберігає його ідеальний стан весь період експлуатації.

У двигуні з пробігом олива XADO Luxury Drive завдяки своїй регенераційній здатності усуває і заліковує дефекти поверхонь.

Комфортність, динамічність і потужність завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули атомарного ревіталізанта. Нова олива XADO Luxury Drive має коефіцієнт ревіталізації [RF15,5] (RF - Revitalization® Faсtor), тобто своїми захисними і відновлювальними властивостями вона майже втричі перевершує оливи XADO Atomic Oil.

 • Олива озроблена для двигунів новітніх конструкцій;
 • Спеціально призначена для економічних моторів з високою питомою потужністю і підвищеними вимогами до викидів відпрацьованих газів;
 • Ефективна для автомобілів з системою впорскування (Common Rail) або системою впорскування насос-форсунка (Pumpe-Düse);
 • Гарантовано зберігає високі експлуатаційні властивості під час подовжених інтервалів заміни;
 • Продовжує термін служби каталізатора, фільтру сажі.

Вимоги та допуски

Виконує вимоги специфікацій і автовиробників:
API SN ACEA C2
ACEA C3 Renault RN17
VW 505.01 VW 505.00
MB 229.51 MB 229.52
MB 229.31 BMW Longlife-04
GM dexos 2  
Рекомендується до використання:
Renault RN0700 / 0710

Детальні характеристики

Застосування

Застосовуючи оливи, враховуйте рекомендації виробника автомобіля.

Технічна інформація *

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,849
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 11,9
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 71,1
В'язкість при -30 ° C, mPa s < 6600
Індекс в'язкості ≥160
Температура спалаху, ° C >200
Температура застигання, ° C < -39
Сульфатна зольність, мас.% 0,79
Лужне число, mgKOH / g 7,4
* типові показники

Упаковка

ж/б 1 L Арт. ХА 20173

ж/б 4 L Арт. ХА 20273

Технології та сертифікати

EXPAO

Леговані розширеним пакетом синтетичних присадок (EXPAO) по «верхній межі», що забезпечує подовжений інтервал роботи присадок в маслі. Завдяки EXPAO, масло значно перевершує вищі американські і європейські вимоги для багатоклапанних, турбированних двигунів автомобілів, які працюють на збіднених сумішах палива. Пакет EXPAO максимально стабілізує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує високий показник захисту від передчасного зносу деталей бензинових, дизельних і LPG двигунів. Покращує властивості масла при низьких температурах. Задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереженню. Захищає систему контролю і нейтралізації вихлопу. Підвищує захист від зносу і забезпечує подовжений інтервал заміни.

bage-1stage-AR.png

Ревіталізант 1Stage AR, на базі нового покоління 1Stage, найкращим чином оптимізований для використання в люксових маслах XADO. 1Stage AR максимально збільшує концетрацию наночастинок ревіталізанта в маслі, збільшивши фактор ревіталізації до RF33.3 та RF15.5. Масла XADO з 1Stage AR надійно захищає двигун в будь-яких умовах, і дозволяє ремонтувати двигун "на ходу". Масла XADO з ревіталізантом 1Stage AR - це єдині масла в світі, які піднімають компресію.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Сергій
  5 stars
  Вітаю, чи підійде ця олива на opel astra j 1.7 cdti 2011
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Так використовуйте сміливо.

 • Влад
  5 stars
  Купляв масло та фільтра для ТО свого автомобіля! Приємна ціна, швидка доставка! 5 зірок ставлю цьому магазину!
 • Игорь
  5 stars
  Доброго дня. Маю Рено Логан 2 покоління з двигуном 0,9 турбіна, бензин/газ. Чи підходить ця олива для такого двигуна?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Використовуйте сміливо.

 • Євгеній
  5 stars
  XADO Luxury Drive 5W-30 SYNTHETIC Дане масло беру для своєї Opel Astra G двигун z14xep вже 5 років, на ХАДО перейшов на 100тис. пробігу. наразі на одометрі 340 тис. і ніяких проблем, двигун ідеально чистий, відкривши маслозаливну горловину приємно бачити ідеально чисті розпредвали без нагару. На 10 тис. доливаю 400-500 грам не більше., гідрокомпенсатори почувають себе чудово. Вивчайте уважно допуски масла в своє авто і сміло лийте ХАДО. Рекомендую!
 • Сергій
  5 stars
  Доброго дня,нещодавно замінив XADO Luxury Drive 5W-30 SYNTHETIC,результатом задоволений на всі 100,динаміка покращилась,двигун став м'якше і тихіше працювати.Всім рекомендую не пожалкуєте.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре