Синтетична олива XADO Luxury Drive 10W-60 SYNTHETIC

жерстяна банка
?
Наявність уточнюйте

Cинтетична гоночна моторна олива XADO Luxury Drive 10W-60 SYNTHETIC.

Застосовується в легковиках і малих вантажних автомобілях. Завдяки високій концентрації нанокомпонентів РЕВІТАЛІЗАНТ® з оливою XADO Luxury Drive будь-який двигун працює надійніше, довше і краще.

 • Олива спеціально розроблена для двигунів спортивних і гоночних автомобілів;
 • Призначена для екстремальних умов експлуатації: інтенсивна розгінна динаміка, максимальна потужність і високі оберти, перегріви;
 • Надійно змащує та запобігає "сухому" тертю деталей двигуна при перевантаженнях;
 • Завдяки максимально можливій ​​для моторних олив в'язкості (SAE 10W-60) забезпечує надійне високотемпературне ущільнення циліндропоршневої групи і мінімальні витрати оливи на чад.

У двигуні з пробігом олива XADO Luxury Drive завдяки своїй регенераційній здатності усуває і заліковує дефекти поверхонь.

Вимоги та допуски

Виконує вимоги специфікацій і автовиробників:
API SM/CF
Рекомендується до використання:
ACEA A3/B3 VW 500.00
MB 229.1 VW 505.00
Fiat 9.55535-H3  

Детальні характеристики

Застосування

Застосування олив XADO Luxury Drive у новому двигуні забезпечує оптимальне припрацювання (без втрат металу в стружку) і зберігає його ідеальний стан весь період експлуатації.

Комфортність, динамічність і потужність завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули атомарного ревіталізанта. Олива XADO Luxury Drive містить РЕВІТАЛІЗАНТ® [RF15,5] (RF— кофіцїєнт ревіталізації), тобто за своїми захисними і відновлювальними властивостями вона майже втричі перевершує оливи XADO Atomic Oil.
Ідеальна моторна олива для автомобілів класу Lux.

Містить РЕВIТАЛIЗАНТ®.

Застосовуючи оливи, враховуйте рекомендації виробника автомобіля.

Технічна інформація *

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,855
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 25,1
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 176,4
В'язкість при -20 ° C, mPa s < 7000
Індекс в'язкості ≥170
Температура спалаху, ° C >200
Температура застигання, ° C < -36
Сульфатна зольність, мас.% 1,01
Лужне число, mgKOH / g 8,1
* типові показники

Упаковка

ж/б 1 L Арт. ХА 20176

ж/б 4 L Арт. ХА 20276

Технології та сертифікати

EXPAO

Леговані розширеним пакетом синтетичних присадок (EXPAO) по «верхній межі», що забезпечує подовжений інтервал роботи присадок в маслі. Завдяки EXPAO, масло значно перевершує вищі американські і європейські вимоги для багатоклапанних, турбированних двигунів автомобілів, які працюють на збіднених сумішах палива. Пакет EXPAO максимально стабілізує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує високий показник захисту від передчасного зносу деталей бензинових, дизельних і LPG двигунів. Покращує властивості масла при низьких температурах. Задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереженню. Захищає систему контролю і нейтралізації вихлопу. Підвищує захист від зносу і забезпечує подовжений інтервал заміни.

bage-1stage-AR.png

Ревіталізант 1Stage AR, на базі нового покоління 1Stage, найкращим чином оптимізований для використання в люксових маслах XADO. 1Stage AR максимально збільшує концетрацию наночастинок ревіталізанта в маслі, збільшивши фактор ревіталізації до RF33.3 та RF15.5. Масла XADO з 1Stage AR надійно захищає двигун в будь-яких умовах, і дозволяє ремонтувати двигун "на ходу". Масла XADO з ревіталізантом 1Stage AR - це єдині масла в світі, які піднімають компресію.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Сергій
  5 stars
  Доброго часу! Підкажіть будь ласка, чи порадите Ви це мастило для японського дизельного трициліндрового міні трактора Yanmar? Раніше використовував мастило XADO 5w40, але під час роботи при великому навантаженнях і сильному нагріванні двигуна, помітив незначне зниження тиску мастила тому вирішив спробувати щось більшої в'язкості, але хочу й надалі використовувати синтетику. Замовити це мастило, чи може потрібно якесь інше і взагалі підходить воно для дизельних двигунів?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Для Високонавантажених агрегатів використовуйте сміливо.

 • Русавский Владимир
  5 stars
  Подскажите пожалуйста, подойдёт ли для мотора 1.8 бензин Вольво в50,работа с постоянными нагрузками,,?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Не рекомендуємо Вам використовувати дану оливу. Для Вашого двигуна рекомендуємо Вам використовувати XADO Atomic Oil 5W-30 A5/B5 і обробити Атомарний кондиціонер металу Maximum з ревіталізантом 1 Stage

 • Святослав ПОСЕЛЯНИН
  5 stars
  спасибо ХАДО! SУПЕР МАСЛО- использую на СЕНС 1.3 2013г.используйте смело.
 • Аркадий
  5 stars
  масло хорошее,использую на уставшем двигателе форд транзит бензин,результатом доволен,даже очень,рекомендую...
 • Станислав
  5 stars
  хорошее высококачественное масло , спасибо ХАДО!

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре