Синтетична олива 10W-40 SYNTHETIC XADO Luxury Drive

жерстяна банка
?
Наявність уточнюйте

Синтетична моторна олива XADO Luxury Drive 10W-40 SYNTHETIC.

Застосовується в легкових і малих вантажних автомобілях.Завдяки високій концентрації нанокомпонентів РЕВІТАЛІЗАНТ® з оливою XADO Luxury Drive будь-який двигун працює надійніше, довше і краще.

 • Призначена для двигунів легкових і малих вантажних автомобілів;
 • Олива з найпопулярнішою в'язкістю SAE 10W-40;
 • Виготовлена на синтетичній основі, що забезпечує стабільність властивостей протягом міжсервісних інтервалів;
 • Універсальна в застосуванні, підходить як для бензинових, на зрідженому газі малолітражних автомобілів, так і для позашляховиків з турбодизелем;
 • Ефективна підчас пересування містом і на трасі, під час інтенсивної експлуатації в умовах бездоріжжя, під час перевезення вантажів.

У двигуні з пробігом,  олива XADO Luxury Drive завдяки своїй регенераційній здатності усуває і заліковує дефекти поверхонь.

Вимоги та допуски

Виконує вимоги специфікацій і автовиробників:
API SL/CI-4 ACEA A3/B4/E7 JASO DH-1
Global DHD-1 MB 235.27/228.3/MB 229.1 MAN M 3275/M 3271
Volvo VDS-3 Renault RLD-2 /RLD Caterpillar ECF-2 /ECF-1-A
CES 20077 ; CES 20078 Deutz DQC III-10 Allison C-4
MTU type 2 Detroit Diesel DDC 93K215 Mack EO-N
Voith Class A    

В комплектах 1 + 1 ефективніше і дешевше!

Багаторічний досвід застосування ревіталізантів і аналіз основних проблематик в роботі систем автомобілів дозволив нам скласти мульти набори продуктів, спільне застосування яких значно посилює ефективність відновлення та захисту основних вузлів, а також дозволяє вчасно провести профілактику суміжних систем і вузлів, виключаючи появи відмов в майбутньому.

Правильно міняємо оливу - подовжуємо пробіг!

Моторна олива + Промивання оливосистеми

Детальні характеристики

Застосування

Застосування олив XADO Luxury Drive на новому двигуні забезпечує оптимальне припрацювання (без втрат металу в стружку) і зберігає його ідеальний стан на весь період експлуатації.

Комфортність, динамічність і потужність завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули атомарного ревіталізанту. Олива XADO Luxury Drive має коефіцієнт ревіталізації [15,5] (RF - Revitalization® Faсtor), тобто за своїми захисними і відновлювальними властивостями вона майже втричі перевершує оливи XADO Atomic Oil.

У XADO Luxury Drive використані кращі композиції тільки синтетичних базових олив, кращі пакети присадок і найкраща на сьогодні технологія ревіталізації 1 Stage.

Застосовуючи оливи, враховуйте рекомендації виробника автомобіля.

Технічна інформація *

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,864
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 15,9
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 105,0
В'язкість при -30 ° C, mPa s < 7000
Індекс в'язкості ≥148
Температура спалаху, ° C >210
Температура застигання, ° C < -36
Сульфатна зольність, мас.% 1,37
Лужне число, mgKOH / g 10,3
* типові показники

Упаковка

ж/б 1 L Арт. ХА 20175

ж/б 4 L Арт. ХА 20275

Технології та сертифікати

EXPAO

Леговані розширеним пакетом синтетичних присадок (EXPAO) по «верхній межі», що забезпечує подовжений інтервал роботи присадок в маслі. Завдяки EXPAO, масло значно перевершує вищі американські і європейські вимоги для багатоклапанних, турбированних двигунів автомобілів, які працюють на збіднених сумішах палива. Пакет EXPAO максимально стабілізує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує високий показник захисту від передчасного зносу деталей бензинових, дизельних і LPG двигунів. Покращує властивості масла при низьких температурах. Задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереженню. Захищає систему контролю і нейтралізації вихлопу. Підвищує захист від зносу і забезпечує подовжений інтервал заміни.

bage-1stage-AR.png

Ревіталізант 1Stage AR, на базі нового покоління 1Stage, найкращим чином оптимізований для використання в люксових маслах XADO. 1Stage AR максимально збільшує концетрацию наночастинок ревіталізанта в маслі, збільшивши фактор ревіталізації до RF15.5. Масла XADO з 1Stage AR надійно захищає двигун в будь-яких умовах, і дозволяє ремонтувати двигун "на ходу". Масла XADO з ревіталізантом 1Stage AR - це єдині масла в світі, які піднімають компресію.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Михаил
  5 stars
  toyota hilux 2005 года. Слил с двигателя старое Хадо 10w40, залил новое Хадо 0w40 на зиму, когда сливал через маслозаливную пробку было видно как блестит корпус маслозаборника. 2 года с Хадо, уверенный пуск в любые морозы. Брязкот цепи ГРМ и стук гидриков пропал после того как начал лить нормальное масло. Пол года назад менял прокладку клапанной крышки – внутри двигателя идеальная чистота. Также Хадо во всех мостах, коробке, раздадке и гидроусилителе. Всем советую.
 • Вадим
  5 stars
  Доброго дня! Для двигуна ВАЗ 21214 Нива підійде?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам використовувати  Синтетична олива 10W-40 SYNTHETIC XADO Luxury Drive

 • Геннадий
  5 stars
  Залил Лачетти 1,6. Впервые на ХАДО. Проехал 2 тыс км. Маслом очень доволен. Перестали гидрики постукивать на горячую . Ждем скидку для следующей закупки
 • Геннадий
  4 stars
  По моему, цена уже неподъемная. Купил раньше, скоро залью. Посмотрим насколько оно соответствует цене.
 • Микола
  5 stars
  Доброго дня. Підкажіть будь ласка яке масло можна взяти для Ваз 2101 газ/бензин мотор після капіталки проїхав 300км. дякую.
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо використовувати  Напівсинтетична олива 10W-40 SL / CI-4 XADO Atomic Oil і також використати  Атомарный кондиционер металла HighWay с ревитализантом

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре