Синтетична олива XADO Luxury Drive 10W-40 SL/CI-4

жерстяна банка
?
Наявність уточнюйте

Синтетична моторна олива XADO Luxury Drive 10W-40 SL/CI-4.

Застосовується в легкових і малих вантажних автомобілях. Завдяки високій концентрації нанокомпонентів РЕВІТАЛІЗАНТ® з оливою XADO Luxury Drive будь-який двигун працює надійніше, довше і краще.

 • Призначена для двигунів легкових і малих вантажних автомобілів;
 • Олива з найпопулярнішою в'язкістю SAE 10W-40;
 • Виготовлена на синтетичній основі, що забезпечує стабільність властивостей протягом міжсервісних інтервалів;
 • Універсальна в застосуванні, підходить як для бензинових, на зрідженому газі малолітражних автомобілів, так і для позашляховиків з турбодизелем;
 • Ефективна підчас пересування містом і на трасі, під час інтенсивної експлуатації в умовах бездоріжжя, під час перевезення вантажів.

У двигуні з пробігом,  олива XADO Luxury Drive завдяки своїй регенераційній здатності усуває і заліковує дефекти поверхонь.

Вимоги та допуски

Виконує вимоги специфікацій і автовиробників:
API SL/CI-4 ACEA A3/B4/E7 JASO DH-1
Global DHD-1 MB 235.27/228.3/MB 229.1 MAN M 3275/M 3271
Volvo VDS-3 Renault RLD-2 /RLD Caterpillar ECF-2 /ECF-1-A
CES 20077 ; CES 20078 Deutz DQC III-10 Allison C-4
MTU type 2 Detroit Diesel DDC 93K215 Mack EO-N
Voith Class A    

В комплектах 1 + 1 ефективніше і дешевше!

Багаторічний досвід застосування ревіталізантів і аналіз основних проблематик в роботі систем автомобілів дозволив нам скласти мульти набори продуктів, спільне застосування яких значно посилює ефективність відновлення та захисту основних вузлів, а також дозволяє вчасно провести профілактику суміжних систем і вузлів, виключаючи появи відмов в майбутньому.

Правильно міняємо оливу - подовжуємо пробіг!

Моторна олива 4 л + Промивання оливосистеми

Детальні характеристики

Застосування

Застосування олив XADO Luxury Drive на новому двигуні забезпечує оптимальне припрацювання (без втрат металу в стружку) і зберігає його ідеальний стан на весь період експлуатації.

Комфортність, динамічність і потужність завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули атомарного ревіталізанту. Олива XADO Luxury Drive має коефіцієнт ревіталізації [RF15,5] (RF - Revitalization® Faсtor), тобто за своїми захисними і відновлювальними властивостями вона майже втричі перевершує оливи XADO Atomic Oil.

У XADO Luxury Drive використані кращі композиції тільки синтетичних базових олив, кращі пакети присадок і найкраща на сьогодні технологія ревіталізації 1 Stage.

Застосовуючи оливи, враховуйте рекомендації виробника автомобіля.

Технічна інформація *

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,864
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 15,9
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 105,0
В'язкість при -30 ° C, mPa s < 7000
Індекс в'язкості ≥148
Температура спалаху, ° C >210
Температура застигання, ° C < -36
Сульфатна зольність, мас.% 1,37
Лужне число, mgKOH / g 10,3
* типові показники

Упаковка

ж/б 1 л Арт. ХА 20175

ж/б 4 л Арт. ХА 20275

бочка 60 л Арт. ХА 20675

Технології та сертифікати

EXPAO

Леговані розширеним пакетом синтетичних присадок (EXPAO) по «верхній межі», що забезпечує подовжений інтервал роботи присадок в маслі. Завдяки EXPAO, масло значно перевершує вищі американські і європейські вимоги для багатоклапанних, турбированних двигунів автомобілів, які працюють на збіднених сумішах палива. Пакет EXPAO максимально стабілізує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує високий показник захисту від передчасного зносу деталей бензинових, дизельних і LPG двигунів. Покращує властивості масла при низьких температурах. Задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереженню. Захищає систему контролю і нейтралізації вихлопу. Підвищує захист від зносу і забезпечує подовжений інтервал заміни.

bage-1stage-AR.png

Ревіталізант 1Stage AR, на базі нового покоління 1Stage, найкращим чином оптимізований для використання в люксових маслах XADO. 1Stage AR максимально збільшує концетрацию наночастинок ревіталізанта в маслі, збільшивши фактор ревіталізації до RF33.3 та RF15.5. Масла XADO з 1Stage AR надійно захищає двигун в будь-яких умовах, і дозволяє ремонтувати двигун "на ходу". Масла XADO з ревіталізантом 1Stage AR - це єдині масла в світі, які піднімають компресію.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Владислав
  5 stars
  Доброго дня на ЗАЗ lanos 1.5 механіка, 2014 р.в. підійде?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Так використовуйте сміливо.

 • Олег
  5 stars
  Доброго дня. Скажіть для тойоти корола ліфтбек 1.3 4efe 16v 1994р., яке кращи залати, і чи потрібно\ Атомарний кондиціонер металу Maximum з ревіталізантом 1 Stage?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам використовувати Синтетична олива XADO Luxury Drive 10W-40 SYNTHETIC і Атомарний кондиціонер металу Maximum з ревіталізантом 1 Stage якщо пробіг більше 100тис. км для обробки циліндрів, розподільчатого валу і коленвалу.

 • Игорь
  5 stars
  Скажіть, будь ласка, для бензинового інверторного генератора з 4-тактним двигуном яке масло порекомендуєте? (в інструкції написано тільки що 10w-40)
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Використовуйте Синтетична олива XADO Luxury Drive 10W-40 SYNTHETIC

 • Андрей
  5 stars
  Подскажите какое можно заливать масло в Черри Амулет пробег 80 тысяч???
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам використовувати Напівсинтетична олива 5W-40 SL / CF City Line XADO Atomic Oil , також обробити двигун Атомарний кондиціонер металу Maximum з ревіталізантом 1 Stage

 • Михаил
  5 stars
  toyota hilux 2005 года. Слил с двигателя старое Хадо 10w40, залил новое Хадо 0w40 на зиму, когда сливал через маслозаливную пробку было видно как блестит корпус маслозаборника. 2 года с Хадо, уверенный пуск в любые морозы. Брязкот цепи ГРМ и стук гидриков пропал после того как начал лить нормальное масло. Пол года назад менял прокладку клапанной крышки – внутри двигателя идеальная чистота. Также Хадо во всех мостах, коробке, раздадке и гидроусилителе. Всем советую.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре