Синтетична олива 5W-50 SL/CF XADO Atomic Oil

жерстяна банка
відро
бочка
?
Наявність уточнюйте

Синтетична моторна олива з чудовими експлуатаційними властивостями XADO Atomic Oil 5W-50 SL/CF.

Запас потужності, прийомистість завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули нанокомпонету РЕВІТАЛІЗАНТ®, що входить до складу  оливи XADO Atomic Oil.

 • Незамінна для охочих до спортивного стилю їзди, так як завдяки ревіталізанту двигун додатково захищений від спрацювання у розгінних і тривалих екстремальних режимах
 • Особливо ефективна для спортивних автомобілів і повнопривідних позашляховиків, під час роботи на максимальній потужності, високих обертах і значних теплових навантагах
 • Має кращі захисні властивості, які залишаються стабільно високими навіть у збільшених термінах заміни
 • За рахунок високих в'язкісно-температурних властивостей, що відповідають класу SAE 5W-50, забезпечує швидке надходження на всі точки змащення, надійно захищає двигун під час холодного пуску і забезпечує його легкий запуск за дуже низьких температур
 • Використовується всесезонно для різних моделей бензинових, газових і дизельних двигунів легкових автомобілів, малих вантажівок і мікроавтобусів

XADO Atomic Oil 5W-50 SL/CF перевершує вищі американські і європейські класифікаційні вимоги до моторних олив для легкових автомобілів. Базова олива XADO Atomic Oil 5W-50 SL/CF виготовлена на основі синтетичних вуглеводнів з компонентів нафти родовищ шельфу Північного моря.

Вимоги та допуски

Виконує вимоги специфікацій і автовиробників:
API SN/CF
Рекомендується до використання:
ACEA A3/B4 VW 502.00
VW 505.00 MB 229.3
Renault RN0710 Renault RN0700

В комплектах 1 + 1 ефективніше і дешевше!

Багаторічний досвід застосування ревіталізантів і аналіз основних проблематик в роботі систем автомобілів дозволив нам скласти мульти набори продуктів, спільне застосування яких значно посилює ефективність відновлення та захисту основних вузлів, а також дозволяє вчасно провести профілактику суміжних систем і вузлів, виключаючи появи відмов в майбутньому.

Правильно міняємо оливу - подовжуємо пробіг!

Моторна олива 4 л + Промивання оливосистеми

Детальні характеристики

Застосування

В'язкісні властивості оливи XADO Atomic Oil 5W-50 SL/CF забезпечують найширший діапазон температурного застосування від -30 до 50 °С в нормальних і екстремальних режимах експлуатації.

XADO Atomic Oil 5W-50 SL/CF - всесезонна новітня повністю синтетична олива, відрізняється високою стабільністю у екстремальних навантагах.

, XADO Atomic Oil 5W-50 SL/CF містить найякісніший пакет присадок. Тому вона не тільки відповідає найвищим експлуатаційним вимогам, а й перевершує їх.
Містить атомарний РЕВІТАЛІЗАНТ.

Застосування ревіталізантів визнано перспективним напрямком в галузі енерго- і ресурсозбереження і підтверджено сертифікаційними випробуваннями в 35 країнах світу.

Технічна інформація *

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,855
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 19,5
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 123,1
В'язкість при -30 ° C, mPa s < 6600
Індекс в'язкості ≥170
Температура спалаху, ° C >194
Температура застигання, ° C < -39
Сульфатна зольність, мас.% 1,16
Лужне число, mgKOH / g 10,3
* типові показники

Упаковка

ж/б 1 L Арт. ХА 20107/ Арт. ХА 20407

ж/б 4 L Арт. ХА 20207

відро 20 L Арт. XA 20507

євробочка 60 L Арт. XA 20607

євробочка 200 L Арт. XA 20707

Технології та сертифікати

AR

Унікальність олив XADO полягає перш за все в тому, що вони містять інноваційний нанокомпонент - атомарний ревіталізант (AR). Саме атомарний ревіталізант є потужним каталізатором для зростання захисного металокерамічного покриття з високими протизносними властивостями і здатністю до саморегенерації. Завдяки ревіталізанту, оливи XADO надійно захищають двигун, навіть коли в результаті критичних навантажень (постійних режимів старт-стоп і «педалі в полик») рветься масляна плівка. Це не під силу жодній існуючій оливі в світі.

EPA

Леговані поліпшеним пакетом синтетичних присадок (EPA), що перевершує вищі американські і європейські вимоги до мастил для багатоклапанних, турбованих двигунів, легкових і вантажних автомобілів. Покращує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує: високий показник захисту від окислення і передчасного зносу деталей двигуна, покращує властивості масла при низьких температурах, підвищений захист від зносу, подовжений інтервал заміни. Чи задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереження.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Евгений
  5 stars
  Здравствуйте. Можно ли заливать такое масло в Porsche Cayenne 4.8 Turbo? Нужно сбалансированное решение для безопасных холодных пусков и активной езды летом на высоких скоростях.
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Використовуйте сміливо. Також рекомендуємо Вам обробити двигун  AMC Maximum Twin Turbo з комплексним адаптивним нанокомпонентом Ревіталізант® 1 Stage

 • Сергей
  5 stars
  Быстро доставили, товар как обычно отменного качества!
 • Андрей
  5 stars
  А не проще будет,нагреть банку масла,налить туда Е120 перемешать?И вылить в ?двигатель
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Ні . Рекомендую вносити ревіталізанти на прогріті вузли з прогрітою оливою до робочій темперптури.

 • Андрей
  5 stars
  Машина с большим пробегом можно при замене масла сразу в новую Синтетичну оливу 5W-50 SL/CF XADO Atomic Oil добавить ревитализант ЕХ120 ?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Використовуйте сміливо. Заливати ревіталізант на повністю прогрітий двигун. в 3 етапи з інтервалом 200-300км.

 • Евген Костріков
  5 stars
  Користуюся Хадо все років 15, усім задоволенний крім ціни :-)

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре