Синтетична олива XADO Atomic Oil 5W-40 SM/CF

жерстяна банка
відро
бочка
?
Наявність уточнюйте

XADO Atomic Oil 5W-40 SM/CF - сучасна синтетична моторна олива покоління API SM.

Надійність, безвідмовність і високі екологічні харатеристики завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формулі нанокомпонету ревіталізанту 1Stage, що входить до складу оливи XADO Atomic Oil.

 • Має американську специфікацію до моторних олив для бензинових двигунів легкових автомобілів - API SM
 • Виготовлена за «mid SAPS» технологією і забезпечує збільшений ресурс каталізаторів вихлопних газів і фільтрів сажі
 • Виконує вимоги європейської категорії якості - ACEA C3 (оливи вищої експлуатаційної категорії із середнім рівнем вмісту сульфатної золи, сірки і фосфору)
 • Рекомендується до застосування в двигунах Euro-4 (допуск MB 229.31)
 • Відрізняється високим рівнем експлуатаційних властивостей і забезпечує вищий ступінь захисту і надійної роботи двигунів
 • Це олива «довгого життя», використовується в двигунах зі збільшеними інтервалами заміни
 • Продовжує термін служби пристроїв додаткового очищення відпрацьованих газів, зберігає двигун в ідеальній чистоті

Перевершує вимоги вищих американських (API SМ/CF) та європейських (ACEA A3/B3/B4/С3) класифікацій, специфікацій провідних виробників автомобілів (BMW, MB, VW).

Вимоги та допуски

Виконує вимоги специфікацій і автовиробників:
API SM/CF ACEA C3
VW 502.00 VW 505.01
MB 229.31 MB 226.5
BMW Longlife-04 Porsche A40
Renault RN0710 Renault RN0700
GM dexos 2 Ford WSS-M2C917-A
Рекомендується до використання:
Fiat 9.55535-T2 Fiat 9.55535-S2
Fiat 9.55535-GH2  

В комплектах 1 + 1 ефективніше і дешевше!

Багаторічний досвід застосування ревіталізантів і аналіз основних проблематик в роботі систем автомобілів дозволив нам скласти мульти набори продуктів, спільне застосування яких значно посилює ефективність відновлення та захисту основних вузлів, а також дозволяє вчасно провести профілактику суміжних систем і вузлів, виключаючи появи відмов в майбутньому.

Правильно міняємо оливу - подовжуємо пробіг!

Моторна олива 4 л + Промивання оливосистеми

Детальні характеристики

Застосування

Ідеально підходить для сучасних форсованих двигунів, в тому числі багатоклапанних, з турбонаддуванням, з проміжним охолодженням повітря, що нагнітається. Особливо рекомендується для двигунів Euro-4 c підвищеними вимогами до чистоти відпрацьованих газів, обладнаних трикомпонентним каталітичним нейтралізатором (TCW - Three Way Catalyst) або фільтром сажі (DPF - Diesel Particulate Filter).

XADO Atomic Oil 5W-40 SM/CF - всесезонна синтетична моторна олива ультракласу. Виготовлена за технологією «mid SAPS» (mid level Sulphated Ash, Phosphorous, Sulphur) на базі спеціальніх синтетичних базових олив та новітнього пакету присадок провідних світових віробників.
В'язкісні властивості оливи XADO Atomic Oil 5W-40 SM/CF забезпечують легкий пуск за низьких температур (нижче -30 °С) і надійне змащення у інтенсивних режимах роботи двигуна.

Застосування ревіталізанту визнано перспективним напрямком в галузі енерго- і ресурсозбереження і підтверджено сертифікаційними випробуваннями в 35 країнах світу.

Технічна інформація *

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,852
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 14,3
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 86,5
В'язкість при -30 ° C, mPa s < 6600
Індекс в'язкості ≥165
Температура спалаху, ° C >210
Температура застигання, ° C < -39
Сульфатна зольність, мас.% 0,8
Лужне число, mgKOH / g 10,3
* типові показники

Упаковка

ж/б 1 L Арт. ХА 24122

ж/б 4 L Арт. ХА 20222

ж/б 5 L Арт. XA 20322

відро 20 L Арт. XA 28522

євробочка 60 L Арт. XA 20622

євробочка 200 L Арт. XA 20722

Технології та сертифікати

AR

Унікальність олив XADO полягає перш за все в тому, що вони містять інноваційний нанокомпонент - атомарний ревіталізант (AR). Саме атомарний ревіталізант є потужним каталізатором для зростання захисного металокерамічного покриття з високими протизносними властивостями і здатністю до саморегенерації. Завдяки ревіталізанту, оливи XADO надійно захищають двигун, навіть коли в результаті критичних навантажень (постійних режимів старт-стоп і «педалі в полик») рветься масляна плівка. Це не під силу жодній існуючій оливі в світі.

EPA

Леговані поліпшеним пакетом синтетичних присадок (EPA), що перевершує вищі американські і європейські вимоги до мастил для багатоклапанних, турбованих двигунів, легкових і вантажних автомобілів. Покращує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує: високий показник захисту від окислення і передчасного зносу деталей двигуна, покращує властивості масла при низьких температурах, підвищений захист від зносу, подовжений інтервал заміни. Чи задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереження.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Дмитро
  5 stars
  Добрий день. ВАЗ 2115 інжектор пробіг 230 тис. газ-бензин. Масло двигун не бере,яке масло порекомендуєте?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Використовуйте  Синтетична олива 5W-40 SM/CF XADO Atomic Oil

 • Олександр
  5 stars
  Добрий вечір підкажіть будь ласка олива 5w40 для кіа сид универсал 1.6 бензин пробіг 250, і промивку двигуна для заміни масла?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам використовувати для Вашого авто із промивок VitaFlush - очисник оливосистеми (універсальний) на пробіг 600-800км, або нейкращій варіант  Олива для промивання - промивка двигуна і трансмісії 10-15 хвилин на холостому ходу. Із оливи рекомендуємо використовувати  Синтетична олива 5W-40 SM/CF XADO Atomic Oil


 • Олександр
  5 stars
  Дякую, оперативно та якісно)))
 • Николай
  5 stars
  Добрый день, для двигателя Авенсис 2.4 2005г.в. 2az-fse подойдет данное масло?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Так. Використовуйте сміливо, також рекомендуємо Вам обробити двигун Атомарний кондиціонер металу Maximum з ревіталізантом 1 Stage 

 • Саша
  5 stars
  Доброго дня. У порівнянні з Інфініті драйв яке з них краще?
  Відповідь експерта :

  ДобРого дня. Залежіть від автомобіля. Якщо це Ланос або ВАЗ різниці не буде.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре