Синтетична олива 5W-40 SL/CF XADO Atomic Oil

жерстяна банка
відро
бочка
?
Наявність уточнюйте

Найпопулярніша синтетична олива вищого класу.

Виготовлена на основі базових олив, отриманих з особливого різновиду поліальфаолефінів-деценів. 

XADO Atomic Oil 5W-40 SL/CF - легкоплинна синтетична моторна олива, найпопулярніша із існуючих на сьогодні.

Створена на основі особливого різновиду поліальфаолефінів-деценів, які ідеально підходять для синтетичних олив вищої якості. Легована спеціальним пакетом сучасних присадок.

Олива XADO Atomic Oil 5W-40 SL/CF не тільки повністю відповідає вищим експлуатаційним вимогам API SL/CF і ACEA A3/B3/B4, але і значно перевершує їх.

Плавність ходу, впевненість, надійність завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули нанокомпонету РЕВІТАЛІЗАНТ®, що входить до складу оливи XADO Atomic Oil. Застосування ревіталізантів визнано перспективним напрямком в галузі енерго- і ресурсозбереження і підтверджено сертифікаційними випробуваннями в 35 країнах світу.

 • Ідеально підходить для сучасних багатоклапанних бензинових і дизельних двигунів з наддуванням, в тому числі з проміжним охолодженням повітря, що нагнітається
 • Забезпечує легку і плавну роботу бензинових, дизельних і газових двигунів під час їзди в місті і на трасі, не залежно від сезону
 • Швидко надходить до всіх точок змащення за найнижчих температур (нижче -30 °С)
 • Завдяки синтетичній в'язкості SAE 5W-40 підтримується оптимальний тиск оливи у всіх режимах роботи двигуна
 • Особливо стійка до старіння, має стабільні в’язкісні властивості (понад 15 000 км)

Вимоги та допуски

Виконє вимоги специфікацій:
API SM/CF ACEA A3/B3
MB 229.3 BMW Longlife-01
Porsche A40 VW 502.00/505.00
Renault RN0700 / 0710  
Рекомендується до використання:
GM-LL-B-025 PSA B71 2296

В комплектах 1 + 1 ефективніше і дешевше!

Багаторічний досвід застосування ревіталізантів і аналіз основних проблематик в роботі систем автомобілів дозволив нам скласти мульти набори продуктів, спільне застосування яких значно посилює ефективність відновлення та захисту основних вузлів, а також дозволяє вчасно провести профілактику суміжних систем і вузлів, виключаючи появи відмов в майбутньому.

Правильно міняємо оливу - подовжуємо пробіг!

Моторна олива + Промивання оливосистеми

Детальні характеристики

Застосування

В'язкіcні властивості оливи XADO Atomic Oil 5W-40 SL/CF забезпечують широкий діапазон температурного застосування від -30 до 40 °С, а також легку і плавну роботу двигуна в всіх режимах експлуатації.

Базова олива XADO Atomic Oil 5W-40 SL/CF виготовлена на основі деценів (особливого різновиду синтетичних вуглеводнів - поліальфаолефінів), отриманих з компонентів нафти родовищ шельфу Північного моря.

Олива XADO Atomic Oil 5W-40 SL/CF перевершує вищі американські і європейські класифікаційні вимоги до моторних олив для легкових автомобілів.

Технічна інформація *

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,854
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 14,7
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 88
В'язкість при -30 ° C, mPa s < 6600
Індекс в'язкості ≥170
Температура спалаху, ° C >180
Температура застигання, ° C < -42
Сульфатна зольність, мас.% 1,16
Лужне число, mgKOH / g 9,6
* типові показники

Упаковка

ж/б 1 L Арт. ХА 20106/ Арт. ХА 204

ж/б 4 L Арт. ХА 20206

відро 20 L Арт. XA 20506

євробочка 60 L Арт. XA 20606

євробочка 200 L Арт. XA 20706

Технології та сертифікати

AR

Унікальність олив XADO полягає перш за все в тому, що вони містять інноваційний нанокомпонент - атомарний ревіталізант (AR). Саме атомарний ревіталізант є потужним каталізатором для зростання захисного металокерамічного покриття з високими протизносними властивостями і здатністю до саморегенерації. Завдяки ревіталізанту, оливи XADO надійно захищають двигун, навіть коли в результаті критичних навантажень (постійних режимів старт-стоп і «педалі в полик») рветься масляна плівка. Це не під силу жодній існуючій оливі в світі.

EPA

Леговані поліпшеним пакетом синтетичних присадок (EPA), що перевершує вищі американські і європейські вимоги до мастил для багатоклапанних, турбованих двигунів, легкових і вантажних автомобілів. Покращує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує: високий показник захисту від окислення і передчасного зносу деталей двигуна, покращує властивості масла при низьких температурах, підвищений захист від зносу, подовжений інтервал заміни. Чи задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереження.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Владимир
  5 stars
  Добрый день. Авто Сенс, 180 тысяч пробег. Какое масло лучше использовать?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам використовувати  Напівсинтетична олива 10W-40 SL / CI-4 XADO Atomic Oil

 • Максим
  5 stars
  Opel omega A 2.3 td посоветуйте пожалуйста какое масло лить?
  Відповідь експерта :
 • Сергій
  5 stars
  Chery Amulet кінця 2007 року, пробіг 190000, двигун працює добре. Вирішив спробувати синтетику XADO (колись заливав напів синтетику), хотів спробувати мастило класом по вище але "по гугливши" з'ясував, що занадто то вже не добре і бажано дотримуватись допусків - мої допуски вже майже не виробляються, а це виявилось оптиимальним варіантом - і допуски вищі але не занадто. Після заміни вже проїхав 500 км - враження гарні, можливо це підсвідомо, але робота двигуна його енергічність мені подобається. Та думаю що для остаточного враження ще занадто малий пробіг після заміни. Роботою магазину взагалі задоволений повністю - товар прийшов швидко, в гарному стані, добре запакований. За скидку окрема подяка - це завжди приємно, ще й за якісний продукт.
 • Анна
  5 stars
  Подскажите если мы купили масло 5w40sl для фиат добло 1,4 бензин/газ, его можно использовать. Спасибо
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Використвуйте сміливо.

 • Василь Любомирович
  5 stars
  Доброго дня.на гольф4 1,6FSI 2002 року.можна лити масло 5W-40 SL/CF XADO Atomic Oil
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам використовувати сміливо..

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре