Синтетична олива XADO Atomic Oil 5W-40 SL/CF

жерстяна банка
відро
бочка
?
Наявність уточнюйте

Найпопулярніша синтетична олива вищого класу.

Виготовлена на основі базових олив, отриманих з особливого різновиду поліальфаолефінів - деценів. 

XADO Atomic Oil 5W-40 SL/CF - легкоплинна синтетична моторна олива, найпопулярніша із існуючих на сьогодні.

Створена на основі особливого різновиду поліальфаолефінів-деценів, які ідеально підходять для синтетичних олив вищої якості. Легована спеціальним пакетом сучасних присадок.

Олива XADO Atomic Oil 5W-40 SL/CF не тільки повністю відповідає вищим експлуатаційним вимогам API SL/CF і ACEA A3/B3/B4, але і значно перевершує їх.

Плавність ходу, впевненість, надійність завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули нанокомпонету РЕВІТАЛІЗАНТ®, що входить до складу оливи XADO Atomic Oil. Застосування ревіталізантів визнано перспективним напрямком в галузі енерго- і ресурсозбереження і підтверджено сертифікаційними випробуваннями в 35 країнах світу.

 • Ідеально підходить для сучасних багатоклапанних бензинових і дизельних двигунів з наддуванням, в тому числі з проміжним охолодженням повітря, що нагнітається
 • Забезпечує легку і плавну роботу бензинових, дизельних і газових двигунів під час їзди в місті і на трасі, не залежно від сезону
 • Швидко надходить до всіх точок змащення за найнижчих температур (нижче -30 °С)
 • Завдяки синтетичній в'язкості SAE 5W-40 підтримується оптимальний тиск оливи у всіх режимах роботи двигуна
 • Особливо стійка до старіння, має стабільні в’язкісні властивості (понад 15 000 км)

Вимоги та допуски

Виконує вимоги специфікацій і автовиробників:
API SL/CF ACEA A3/B3
MB 229.3 BMW Longlife-01
Porsche A40 VW 502.00/505.00
Renault RN0700 / 0710  
Рекомендується до використання:
GM-LL-B-025 PSA B71 2296

В комплектах 1 + 1 ефективніше і дешевше!

Багаторічний досвід застосування ревіталізантів і аналіз основних проблематик в роботі систем автомобілів дозволив нам скласти мульти набори продуктів, спільне застосування яких значно посилює ефективність відновлення та захисту основних вузлів, а також дозволяє вчасно провести профілактику суміжних систем і вузлів, виключаючи появи відмов в майбутньому.

Правильно міняємо оливу - подовжуємо пробіг!

Моторна олива 4 л + Промивання оливосистеми

Детальні характеристики

Застосування

В'язкіcні властивості оливи XADO Atomic Oil 5W-40 SL/CF забезпечують широкий діапазон температурного застосування від -30 до 40 °С, а також легку і плавну роботу двигуна в всіх режимах експлуатації.

Базова олива XADO Atomic Oil 5W-40 SL/CF виготовлена на основі деценів (особливого різновиду синтетичних вуглеводнів - поліальфаолефінів), отриманих з компонентів нафти родовищ шельфу Північного моря.

Олива XADO Atomic Oil 5W-40 SL/CF перевершує американські і європейські класифікаційні вимоги до моторних олив для легкових автомобілів.

Технічна інформація *

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,854
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 14,7
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 88
В'язкість при -30 ° C, mPa s < 6600
Індекс в'язкості ≥170
Температура спалаху, ° C >180
Температура застигання, ° C < -42
Сульфатна зольність, мас.% 1,16
Лужне число, mgKOH / g 9,6
* типові показники

Упаковка

ж/б 1 L Арт. ХА 24106

ж/б 4 L Арт. ХА 20206

відро 20 L Арт. XA 20506

євробочка 60 L Арт. XA 20606

євробочка 200 L Арт. XA 20706

Технології та сертифікати

AR

Унікальність олив XADO полягає перш за все в тому, що вони містять інноваційний нанокомпонент - атомарний ревіталізант (AR). Саме атомарний ревіталізант є потужним каталізатором для зростання захисного металокерамічного покриття з високими протизносними властивостями і здатністю до саморегенерації. Завдяки ревіталізанту, оливи XADO надійно захищають двигун, навіть коли в результаті критичних навантажень (постійних режимів старт-стоп і «педалі в полик») рветься масляна плівка. Це не під силу жодній існуючій оливі в світі.

EPA

Леговані поліпшеним пакетом синтетичних присадок (EPA), що перевершує вищі американські і європейські вимоги до мастил для багатоклапанних, турбованих двигунів, легкових і вантажних автомобілів. Покращує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує: високий показник захисту від окислення і передчасного зносу деталей двигуна, покращує властивості масла при низьких температурах, підвищений захист від зносу, подовжений інтервал заміни. Чи задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереження.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Евгений
  5 stars
  Подскажите, пожалуйста, какое масло лучше заливать в двигатель 1.5 ВАЗ 2108? Машина 89 года, прошла 10т км после капиталки. Выбираю между 5w-40 и 10w-40. Так же обработал в 3 приема ревитализантом EX120.
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Використовуйте  Синтетична олива 5W-40 SL/CF XADO Atomic Oil, а також перед кожною заміною оливи за500-600км виикористовуйте VitaFlush - очисник оливосистеми (універсальний)

 • Иван
  5 stars
  Мастило XADO Atomic Oil 5W-40 SL/CF відмінне ,заміну роблю по моточасам.
 • Андрей
  5 stars
  Здравствуйте, подскажите, какая синтетика подойдёт на дачия дастер 2012г. 1,6 К4М
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам використовувати  Синтетична олива 5W-40 SN XADO Atomic Oil і обробити Атомарний кондиціонер металу Maximum з ревіталізантом 1 Stage

 • Иван
  5 stars
  Відмінне мастило, вигідний об'єм та ще й зі значною знижкою.
 • Сергей
  5 stars
  Отличное, термостабильное масло , не коксует кольца. Использую с 2013г на 2AZ-FE и 3K-VE . Расхода масла нет вообще. Замена каждые 5 т.км.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре