Синтетична олива 5W-30 SN XADO Atomic Oil

жерстяна банка
відро
бочка
Наявність уточнюйте

Легкоплинна синтетична моторна олива нового покоління XADO Atomic Oil 5W-30 SN .

Застосовується в бензинових і дизельних двигунах легкових і малих вантажних автомобілів. Містить атомарний РЕВІТАЛІЗАНТ®.

 • Розроблена для сучасних (модельного ряду виготовлення після 2010 року) європейських і американських автомобілів, які передбачають застосування олив з вищими експлуатаційними властивостями
 • Особливо рекомендується для двигунів автомобілів GM, MB і BMW c нормами токсичності Euro 4, (5) і збільшеними інтервалами заміни оливи
 • Надійно змащує і захищає двигуни з високою питомою потужністю, в тому числі багатоклапанні, з турбонаддуванням, проміжним охолодженням повітря, що нагнітається, безпосереднім упорскуванням
 • Олива придатна для дизельних двигунів з акумуляторною системою впорскування (Common Rail), і системою впорскування насос-форсунка (Pumpe-Dse)
 • Виконує вимоги VW 505.01, MB 229.52
 • Виготовлена за "mid SAPS" - технологією і забезпечує збільшений ресурс каталізаторів вихлопних газів і фільтрів сажі (DPF- Diesel Particulate Filter)

Вимоги та допуски

Виконує вимоги специфікацій і автовиробників:
API SN ACEA C2
ACEA C3 Renault RN17
BMW Longlife-04 VW 505.01
VW 505.00 MB 229.51
MB 229.52 MB 229.31
GM dexos 2 Opel OV0401547
Рекомендується до використання:
Renault RN0700 / 0710 Dexos D

В комплектах 1 + 1 ефективніше і дешевше!

Багаторічний досвід застосування ревіталізантів і аналіз основних проблематик в роботі систем автомобілів дозволив нам скласти мульти набори продуктів, спільне застосування яких значно посилює ефективність відновлення та захисту основних вузлів, а також дозволяє вчасно провести профілактику суміжних систем і вузлів, виключаючи появи відмов в майбутньому.

Правильно міняємо оливу - подовжуємо пробіг!

Моторна олива + Промивання оливосистеми

Детальні характеристики

Застосування

Застосвуючи оливу, враховуйте рекомендації виробника автомобіля.

Технічна інформація *

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,85
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 11,6
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 66,7
В'язкість при -30 ° C, mPa s < 6600
Індекс в'язкості ≥160
Температура спалаху, ° C 200
Температура застигання, ° C < -36
Сульфатна зольність, мас.% 0,8
Лужне число, mgKOH / g 7,5
* типові показники

Упаковка

ж/б 1 L Арт. ХА 20168

ж/б 4 L Арт. ХА 20268

відро 20 L Арт. XA 20568

євробочка 60 L Арт. XA 20668

євробочка 200 L Арт. XA 20768

Технології та сертифікати

AR

Унікальність олив XADO полягає перш за все в тому, що вони містять інноваційний нанокомпонент - атомарний ревіталізант (AR). Саме атомарний ревіталізант є потужним каталізатором для зростання захисного металокерамічного покриття з високими протизносними властивостями і здатністю до саморегенерації. Завдяки ревіталізанту, оливи XADO надійно захищають двигун, навіть коли в результаті критичних навантажень (постійних режимів старт-стоп і «педалі в полик») рветься масляна плівка. Це не під силу жодній існуючій оливі в світі.

EPA

Леговані поліпшеним пакетом синтетичних присадок (EPA), що перевершує вищі американські і європейські вимоги до мастил для багатоклапанних, турбованих двигунів, легкових і вантажних автомобілів. Покращує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує: високий показник захисту від окислення і передчасного зносу деталей двигуна, покращує властивості масла при низьких температурах, підвищений захист від зносу, подовжений інтервал заміни. Чи задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереження.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Роман
  5 stars
  Порекомедуйте масло . Двигун GM f4d14 Автомобіль Авео 2012р.в.
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам використовувати Синтетична олива 5W-30 SN XADO Atomic Oil , а також обробити двигун Атомарний кондиціонер металу Maximum з ревіталізантом 1 Stage, та інші вузли.

 • Вадим Валентинович
  5 stars
  порекомендуйте масло двигателя автомобиль Suzuki Grand Vitara 2006 дв.:J20A
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам використовувати  Синтетична олива 5W-40 SL/CF XADO Atomic Oil і обробити Атомарний кондиціонер металу Maximum з ревіталізантом 1 Stage

 • Игорь
  5 stars
  Пользуюсь продукцией с начала 2000 х. 3 машины Тестили продукцию ХАДО.(Опель Вектра В пробег 535тыс на масле Хадо.масло не уходило!!! Все отлично!!!!
 • Кузнецов Сергей
  5 stars
  Продукцией ХАДО пользуюсь очень давно , когда ещё весь ассортимент состоял из маленьких туб с присадками для двигателя. Покупать приходилось у разных продавцов и всегда напрягал тот момент , когда тебе нужен тот или иной продукт , а его нет. Теперь после регистрации на офф сайте думаю этих проблем не будет . По поводу самой продукции , могу сказать одно , большое спасибо людям за качественный продукт , использую продукцию ХАДО на протяжении 18 лет ( сейчас посчитал и сам обалдел ) . Много машин за этот период было , но все работали на ХАДО ( масла , антифризы , тормазуха , омывайка , промывки и т.д.) . Могу с полной ответственностью рекомендовать продукцию этого производителя , не пожалеете.
 • Сергій
  5 stars
  Доброго дня! Порекомендуйте мастило для Hyundai Elantra ad 2.0 2017, 72 тис пробіг і який об'єм потрібен
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Рекомендуємо Вам використовувати Синтетична олива 5W-30 SN XADO Atomic Oil 

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре