Синтетична олива 10W-60 SL/CF Rally Sport XADO Atomic Oil

жерстяна банка
відро
бочка
?
Наявність уточнюйте

Синтетична гоночна моторна олива найвищого класу XADO Atomic Oil 10W-60 SL/CF Rally Sport.

Максимальна потужність, розгінна динаміка, стійкість до екстремальних навантажень і швидкостей - завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули нанокомпонету РЕВІТАЛІЗАНТ®, що входить до складу оливи XADO Atomic Oil.

 • Розроблена спеціально для екстремальних умов експлуатації в авторалі, кільцевих та інших гонках
 • Надійно захищає двигун від спрацювання на граничних обертах і під час максимальних робочих температур
 • Завдяки максимальній високотемпературній в'язкості (SAE 60) ущільнює зазори в циліндропоршневій групі і забезпечує найвищу потужність двигуна
 • Запобігає «сухе» тертя деталей під час перенавантажень у динамічних режимах і під час холодного запуску
 • Забезпечує низький розхід оливи на угар завдяки мінімальним втратам на випаровуваність
 • Утримує двигун в бездоганній чистоті

Перевершує вимоги вищих американських (API SL/CF) і європейських (ACEA A3/B3/B4) класифікацій, специфікацій провідних виробників автомобілів (BMW, MB, Porsche, VW).

Вимоги та допуски

Виконує вимоги специфікацій:
API SM/CF
Рекомендується до використання:
ACEA A3/B3 VW 500.00
MB 229.1 MB 229.1
Fiat 9.55535-H3  

В комплектах 1 + 1 ефективніше і дешевше!

Багаторічний досвід застосування ревіталізантів і аналіз основних проблематик в роботі систем автомобілів дозволив нам скласти мульти набори продуктів, спільне застосування яких значно посилює ефективність відновлення та захисту основних вузлів, а також дозволяє вчасно провести профілактику суміжних систем і вузлів, виключаючи появи відмов в майбутньому.

Правильно міняємо оливу - подовжуємо пробіг!

Моторна олива + Промивання оливосистеми

Детальні характеристики

Застосування

XADO Atomic Oil 10W-60 SL/CF Rally Sport - краща на сьогоднішній день гоночна синтетична моторна олива.

Виготовлена на основі спеціальних повністю синтетичних базових олив та поліальфаолефінів (PAO). Легована спеціальним пакетом присадок.
В'язкісні властивості оливи XADO ATOMIC OIL 10W-60 SL/CF забезпечують абсолютний захист під час екстремально-навантажених режимів експлуатації.
Перевершує вимоги вищих американських (API SL/CF) і європейських (ACEA A3/B3/B4) класифікацій.

Застосування ревіталізантів визнано перспективним напрямком в галузі енерго- і ресурсозбереження та підтверджено сертифікаційними випробуваннями в 35 країнах світу.

Технічна інформація *

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,855
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 25,1
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 176,4
В'язкість при -30 ° C, mPa s < 7000
Індекс в'язкості ≥170
Температура спалаху, ° C >200
Температура застигання, ° C < -36
Сульфатна зольність, мас.% 1,01
Лужне число, mgKOH / g 8,1
* типові показники

Упаковка

ж/б 1 L Арт. ХА 20104/ Арт. ХА 20404

ж/б 4 L Арт. ХА 20204

відро 20 L Арт. XA 20504

євробочка 60 L Арт. XA 20604

євробочка 200 L Арт. XA 20704

Технології та сертифікати

AR

Унікальність олив XADO полягає перш за все в тому, що вони містять інноваційний нанокомпонент - атомарний ревіталізант (AR). Саме атомарний ревіталізант є потужним каталізатором для зростання захисного металокерамічного покриття з високими протизносними властивостями і здатністю до саморегенерації. Завдяки ревіталізанту, оливи XADO надійно захищають двигун, навіть коли в результаті критичних навантажень (постійних режимів старт-стоп і «педалі в полик») рветься масляна плівка. Це не під силу жодній існуючій оливі в світі.

EPA

Леговані поліпшеним пакетом синтетичних присадок (EPA), що перевершує вищі американські і європейські вимоги до мастил для багатоклапанних, турбованих двигунів, легкових і вантажних автомобілів. Покращує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує: високий показник захисту від окислення і передчасного зносу деталей двигуна, покращує властивості масла при низьких температурах, підвищений захист від зносу, подовжений інтервал заміни. Чи задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереження.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Александр
  5 stars
  Можно ли это масло заливать в ваз 2123 1.7i
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Ні не рекомендуємо. З нашого сигменту рекомендуємо Вам   Синтетична олива 5W-40 SM/CF XADO Atomic Oil

 • Ruslan
  5 stars
  Можно ли заливать в bmw 525tds?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Використовуйте сміливо.

 • Дима
  5 stars
  Kia Sephia 1,6бензин,1996 гол,подойдет?
  Відповідь експерта :

  Доброго дня. Якщо виликий розхід оливи використовуйте сміливо, а також рекомендуємо Вам обробити Атомарний кондиціонер металу Maximum з ревіталізантом 1 Stage

 • Vladimir Bruss
  5 stars
  День добрый! Лью Гоночное масло 10W-60 SL/CF Rally Sport XADO Atomic Oil в Альфа Ромео 156 2004 года, промыл Очиститель маслосистемы двигателя TotalFlush - залил Гоночное масло 10W-60 SL/CF Rally Sport XADO Atomic Oil и добавил Присадка для бензиновых двигателей (и LPG двигателей) Revitalizant EX120, через 2 недели почернело, как это влияет на качество масла и к чему может привести дальнейшее ее использование?
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Если масло почернело занчит оно работает (смазывает двигатель и вымывает предыдущие отложения постипенно) + ревитализант Восстанавливает двигатель.

 • Vladimir Bruss
  5 stars
  День добрый! Лью Гоночное масло 10W-60 SL/CF Rally Sport XADO Atomic Oil в Альфа Ромео 156 2004 года, промыл Очиститель маслосистемы двигателя TotalFlush - залил Гоночное масло 10W-60 SL/CF Rally Sport XADO Atomic Oil и добавил Присадка для бензиновых двигателей (и LPG двигателей) Revitalizant EX120, Правильно?
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Отличный Вы правельно сделали но учтите Ревитализант EX120 для бензиновых двигателей требуется 3 шприца и вносить с интервалом 200-300км.

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре