Синтетична олива 0W-40 SL/CF XADO Atomic Oil

жерстяна банка
відро
бочка
?
Наявність уточнюйте

Синтетична олива екстра класу XADO Atomic Oil 0W-40 SL/CF.

Комфортність, динамічність і потужність завжди будуть підтримані на найвищому рівні завдяки роботі запатентованої формули нанокомпонету РЕВІТАЛІЗАНТ®, що входить до складу XADO Atomic Oil. Список в 2 колонки:

 • Особливо ефективна для сучасних легкових автомобілів з форсованими двигунами, включаючи обладнані турбіною, системою проміжного охолодження наддувного повітря, а також для перспективних моделей дизельних двигунів з безпосереднім упорскуванням пального (типу DI)
 • Гарантує захист двигуна під час високих швидкостей. Прекрасно підтримує спортивний стиль їзди
 • Незамінна під час обкатки нових автомобілів, так як значно зменшує спрацювання деталей двигуна під час припрацювання
 • Володіє унікальними захисними властивостями, які зберігаються стабільними навіть в умовах продовжених термінів заміни оливи (заміна оливи через 30 000 км пробігу)
 • Дбайливо доглядає за двигуном і підтримує його деталі у виключній чистоті
 • Гарантує легкий запуск двигуна за будь-яких екстремально низьких (арктичних) температур
 • Надійно захищає двигун під час критичних навантаг (максимальні оберти, перегрів, підйом в гору, їзда в режимі повного приводу по бездоріжжю, ралі, трофі і т. ін.)

XADO Atomic Oil 0W-40 SL/CF значно перевершує вимоги вищих стандартів до моторних олив для європейських і американських легкових автомобілів.

Вимоги та допуски

Виконує вимоги специфікацій і автовиробників:
API SN/CF ACEA A3/B4
VW 502.00 VW 505.00
MB 229.5 MB 229.3
BMW Longlife-01 Porsche A40
Renault RN0710 Renault RN0700
Ford WSS-M2C937-A  
Рекомендується до використання:
Fiat 9.55535-Z2 Fiat 9.55535-N2
Fiat 9.55535-M2 Fiat 9.55535-H2

В комплектах 1 + 1 ефективніше і дешевше!

Багаторічний досвід застосування ревіталізантів і аналіз основних проблематик в роботі систем автомобілів дозволив нам скласти мульти набори продуктів, спільне застосування яких значно посилює ефективність відновлення та захисту основних вузлів, а також дозволяє вчасно провести профілактику суміжних систем і вузлів, виключаючи появи відмов в майбутньому.

Правильно міняємо оливу - подовжуємо пробіг!

Моторна олива + Промивання оливосистеми

Детальні характеристики

Застосування

XADO Atomic Oil 0W-40 SL / CF - найкраща з існуючих на сьогоднішній день моторних олив.

Олива XADO Atomic Oil 0W-40 SL/CF виготовлена на основі комплексу високоякісних синтетичних базових олив, складних ефірів (Esters) і поліальфаолефінів (РАО) провідних європейських виробників.
Це не звичайна олива 0W-40, а олива екстра-класу. Вона виготовлена на основі комплексних синтетичних базових олив найвищої якості, які містять складні ефіри (Esters) і поліальфаолефіни (РАО).

У склад оливи також входять новітні найкращі з існуючих на сьогоднішній день пакети присадок. Олива XADO Atomic Oil 0W-40 SL/CF відповідає найжорсткішим допускам автовиробників.
В’язкісно-температурні властивості оливи XADO Atomic Oil 0W-40 SL/CF забезпечують дуже легкий запуск за будь-яких екстремально низьких температур і надійний захист від перегріву і спрацювання в інтенсивних режимах роботи і за високих температур.

Застосування ревіталізантів визнано перспективним напрямком в галузі енерго-і ресурсозбереження і підтверджено сертифікаційними випробуваннями в 35 країнах світу.

Технічна інформація *

Щільність при 20 ° С, кг/л 0,84
В'язкість при 100 ° C, mm2 /s 13,1
В'язкість при 40 ° C, mm2/s 73,5
В'язкість при -30 ° C, mPa s < 6200
Індекс в'язкості ≥180
Температура спалаху, ° C 205
Температура застигання, ° C < -45
Сульфатна зольність, мас.% 1,22
Лужне число, mgKOH / g 10,8
* типові показники

Упаковка

ж/б 1 L Арт. ХА 20102

ж/б4 L Арт. ХА 20202

ж/б 5 L Арт. XA 20302

відро 20 L Арт. XA 20502

євробочка 60 L Арт. XA 20602

євробочка 200 L Арт. XA 20702

Технології та сертифікати

AR

Унікальність олив XADO полягає перш за все в тому, що вони містять інноваційний нанокомпонент - атомарний ревіталізант (AR). Саме атомарний ревіталізант є потужним каталізатором для зростання захисного металокерамічного покриття з високими протизносними властивостями і здатністю до саморегенерації. Завдяки ревіталізанту, оливи XADO надійно захищають двигун, навіть коли в результаті критичних навантажень (постійних режимів старт-стоп і «педалі в полик») рветься масляна плівка. Це не під силу жодній існуючій оливі в світі.

EPA

Леговані поліпшеним пакетом синтетичних присадок (EPA), що перевершує вищі американські і європейські вимоги до мастил для багатоклапанних, турбованих двигунів, легкових і вантажних автомобілів. Покращує і продовжує експлуатаційні характеристики масел з напівсинтетичною і синтетичною основою. Забезпечує: високий показник захисту від окислення і передчасного зносу деталей двигуна, покращує властивості масла при низьких температурах, підвищений захист від зносу, подовжений інтервал заміни. Чи задовольняє підвищеним вимогам по екології і енергозбереження.

Відгуки про товар

Написати відгук
 • Вячеслав
  5 stars
  Добрый вечер. Пять лет использовал ваше масло на автомобиле Фиат Добло, остался доволен! Сейчас приобрёл Ауди А3, 2.0 тисиай квадро 2010 год. Хочу попробовать вообще масло 0w40-0w30. Хотелбы знать ваше мнение. Особенно хотел бы узнать какое масло лучше моет и смазывает масло.
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Рекомендуемое масло для Вашего авто Синтетическое масло 5W-30 504/507 XADO Atomic Oil как альтернативу можно использовать Синтетическое масло 0W-40 SL/CF XADO Atomic Oil

 • Роман
  5 stars
  Здравствуйте! Рено Меган 2, двигатель К4М, побег 180 тыс., залито масло Elf 5w40, хочу поменять на Xado, какое Вы посоветуете.
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Рекомендуем использовать перед заменой масла Мягкая промывка двигателя (универсальная) VitaFlush и Синтетическое масло 5W-40 SM/CF XADO Atomic Oil

 • Максим Алтухов
  4 stars
  Добрый вечер, Ситроен с5 аиркросс, 2,0 дизель, автомат, взял в салоне, машина в основном в городе ездит поэтому хочу кроме салона дополнительно на 5 тыщ самостоятельно менять, какое масло порекомендуете?
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Рекомендуем Вам использовать Синтетическое масло 5W-30 SYNTHETIC XADO Luxury Drive

 • Валерий
  5 stars
  Більше, ніж десять років використовую оливи XADO. Вони дійсно відновлюють вузли, та агрегати.
 • Роман
  5 stars
  Opel Omega B 1994гв, пробег около 300000, мотор не дымит. Залито atomic oil 5W40, планирую менять на это. Подойдет?
  Відповідь експерта :

  Добрый день. Рекомендую и дальше использовать это масло Синтетическое масло 5W-40 SM/CF XADO Atomic Oil

Нам важливо знати Вашу думку:

погано добре